Neler Yeni

Donanım arşivi topladığı bilgisayar

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Zengindağ
Cuma günü gelecekti de sipariş istanbuldan çıkamadı sanırım. Ptesi sabah çıktı Ben sakaryada oturuyorum ve sakaryada 1 tane ups kargo var orda da arkadaşım çalışıyor. Geldiğinde eve getirmesini rica ettim o şekilde Sabah erken geldi. Öyle bir şey istemesem de pazartesi akşama doğru yada salı günü mutlaka gelirdi.
Ben 27 Mart Cuma günü sipariş verdim, ne zamana gelir tahmini? Kayseri’de yaşıyorum

Mertozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert
Ben 27 Mart Cuma günü sipariş verdim, ne zamana gelir tahmini? Kayseri’de yaşıyorum
Muhtemelen stoğun son siparişlerinden vermişsin kaçırmamana sevindim şimdiden hapimize hayırlı olsun. En geç çarşamba akşamına kadar gelir diye düşünüyorum. Birde Kargo takibinden kendi iline sevk edildiğini görünce firmayı biraz rahatsız et. Mesela ara kuryenin numarasını iste birebir kuryeyle görüş evden gitmemiz gerekiyor erken getirebilir misiniz gibi şeyler söyleyebilirsin tabii erken olmasını istiyorsan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Zengindağ
Muhtemelen stoğun son siparişlerinden vermişsin kaçırmamana sevindim şimdiden hapimize hayırlı olsun. En geç çarşamba akşamına kadar gelir diye düşünüyorum. Birde Kargo takibinden kendi iline sevk edildiğini görünce firmayı biraz rahatsız et. Mesela ara kuryenin numarasını iste birebir kuryeyle görüş evden gitmemiz gerekiyor erken getirebilir misiniz gibi şeyler söyleyebilirsin tabii erken olmasını istiyorsan.
Aynen reis hayırlı olsun bu arada güle güle kullan. Zaten siteyi sürekli kontrol ediyorum kargoya verildi mi diye.

Mertozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert
Aynen reis hayırlı olsun bu arada güle güle kullan. Zaten siteyi sürekli kontrol ediyorum kargoya verildi mi diye.
Bu arada çok iyi montaj yapılmış. Ben bir kusur göremedim. Ekran kartını zaten sen takıcaksın biliyosun.. tak fişe çalıştır muazzam ??

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Bilgisayarı aldım dostum az önce geldi elimde sadece cod kodunu bulamıyorum kodu aldığıma eminim ben aldıktan 1 saat sonra yorum yaptı oyun kodumuz bitmiştir diye ama bulamıyorum yani :)
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun ben de sipariş verdim de sorum olacaktı hangi şehirden sipariş verdin? Ben de perşembe sabahı verdim de hala kargoya bile verilmedi. Geri dönersen çok sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Zengindağ
Bu arada çok iyi montaj yapılmış. Ben bir kusur göremedim. Ekran kartını zaten sen takıcaksın biliyosun.. tak fişe çalıştır muazzam ??
Windows’u ve driverleri biz kuruyoruz sanırım değil mi? Birde bu anakartta bios güncelleyecek miyiz?

Hayırlı olsun hocam. Şuan ekranım yok (Eski bir monitör ile idare ediyorum) 1 hafta sonra anca sipariş vericem ekranı
Hocam monitörler de pahalanmaya başladı. PHILIPS 24" 241E1SCA-01 75Hz 4ms monitör ben siparişi verirken 769 liraydı. Şuan 1536 lira görünüyor. Corona yüzünden midir nedir bilinmez ürün farketmeksizin fiyatlarda artış olacak gibi görünüyor.

Mertozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun ben de sipariş verdim de sorum olacaktı hangi şehirden sipariş verdin? Ben de perşembe sabahı verdim de hala kargoya bile verilmedi. Geri dönersen çok sevinirim
Sakaryadan verdim siparişi yalnız ilk sipariş verenlerdenim erken gelmesinin sebebi bu olabilir. Cumaya kadar gelir diye umuyorum senin kasayı

Mertozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert
Hocam monitörler de pahalanmaya başladı. PHILIPS 24" 241E1SCA-01 75Hz 4ms monitör ben siparişi verirken 769 liraydı. Şuan 1536 lira görünüyor. Corona yüzünden midir nedir bilinmez ürün farketmeksizin fiyatlarda artış olacak gibi görünüyor.
Ben bilgisayar delisi gibi bir şeydim. 2 yıldır piyasaya ve seri üretilen Parçalara birçok konuya çok uzak kaldım lakin burda açıklayabileceğim bir neden olduğunu düşünmüyorum. Planlı olduğunu düşünüyorum diyelim. Napalım bizde böyle alıcaz :)

Top Bottom