Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

rtxcan

80+ Bronze
Evet bana soracaksın çünkü kendini geliştirememişsin. 11400F+RX 6600 ikilisi ile toplanan sistemin maliyeti 15-16K civarıdır. Buna 7999TL bekliyorum demek bu işe emek harcayan adama terbiyesizliktir şaka değildir. Git önce adabı muaşeret öğren.
Abi sinerji bilgisayar bunun 5600x'li sini 13.000 tl'ye cıkartmadı mı 2 hafta önce

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Erdi Darcan
Kardeş bir şey soracaktım şimdi bu sistem satışa açıldığı zaman en yakın şubesinde gidip alabilir miyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

O süre sistemin Kanal'daki video'sunun paylaşılacağı süre.
Ve video paylaşıldıktan 2 saat sonra da İtopya'da satışa açılacak ;)
Kardeş bir şey soracaktım şimdi bu sistem satışa açıldığı zaman en yakın şubesinde gidip alabilir miyim

Son düzenleme:

SendyGood

80+ Bronze

Evet hocam en yakın şubeye gidip stoğu varsa alabilirsiniz erkenden gidin sıra oluyor

Kadir_1987

80+ Silver

İtopya 20:00'da kapanıyor.
Sistemi paylaştığını gördüğünüz gibi mağazaya gidersiniz.
Sistem video'sunu 17:00'da paylaşacak.
Yeriniz de olsam saat 15:00-16:00 gibi mağazanın önünde kamp kurardım.
17:00'a kadar beklersiniz ve video'yu da orada izlersiniz ve sistem istediğiniz gibi bir sistem ise mağazanın önünde beklemeye devam edip isminizi yazdırabilirsiniz sıraya ve muhtemelen de sıra olacaktır zaten ;)
Şimdiden hayırlı olsun.
Güzel günler de kullanın.

mnyks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Eren kırmızı
@Abdullah Hacıgül knkm saate 5 de video gelcek 7de paylaşıcan galiba ama bizim burda ezan erken okunduğu için ben o saate yolda olcam ki benim gibi Bi çok insan da öyledir eminim. Herkesin batıda yaşamadığını biliyorsunuz dur umarım. Çünkü paylaşacağın zaman çok ters Bi zaman ya o zamanda insalar yoksa evine gidiyor olacak yada iş yerini topluyor hazırlanıyor olacak. Senden ricam ya erkene al yada iftardan sonraya al. Ki benim gibi Bi çok insan mahrum kalmasın bu güzel şeyden. Umarım halledersin. Seviliyorsun <3

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
@Abdullah Hacıgül knkm saate 5 de video gelcek 7de paylaşıcan galiba ama bizim burda ezan erken okunduğu için ben o saate yolda olcam ki benim gibi Bi çok insan da öyledir eminim. Herkesin batıda yaşamadığını biliyorsunuz dur umarım. Çünkü paylaşacağın zaman çok ters Bi zaman ya o zamanda insalar yoksa evine gidiyor olacak yada iş yerini topluyor hazırlanıyor olacak. Senden ricam ya erkene al yada iftardan sonraya al. Ki benim gibi Bi çok insan mahrum kalmasın bu güzel şeyden. Umarım halledersin. Seviliyorsun <3
Tam iftar saatine geliyor ha istanbulda da yap Bi güzellik @Abdullah Hacıgül

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Erdi Darcan
İtopya 20:00'da kapanıyor.
Sistemi paylaştığını gördüğünüz gibi mağazaya gidersiniz.
Sistem video'sunu 17:00'da paylaşacak.
Yeriniz de olsam saat 15:00-16:00 gibi mağazanın önünde kamp kurardım.
17:00'a kadar beklersiniz ve video'yu da orada izlersiniz ve sistem istediğiniz gibi bir sistem ise mağazanın önünde beklemeye devam edip isminizi yazdırabilirsiniz sıraya ve muhtemelen de sıra olacaktır zaten ;)
Şimdiden hayırlı olsun.
Güzel günler de kullanın.
Eyvallah kardeşim yakınınimda var
Bir de fiyat aralığı tahmini ne kadar olur benim 12 bin bütçem var maksimum boşuna beklemiyim iyi kötü bir tahmininiz vardır 😁

Efem1905

80+ Bronze
Eyvallah kardeşim yakınınimda var
Bir de fiyat aralığı tahmini ne kadar olur benim 12 bin bütçem var maksimum boşuna beklemiyim iyi kötü bir tahmininiz vardır 😁
Hemen hemen o fiyatlarda olur gibi

Top Bottom