Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

sedmat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sedat İLHAN
Millet ben vatan'dan bu hafta şu sistemi aldım. Sizce siparişi iptal edip G-5 almalı mıyım?

İptal etme bu siste

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Her açıdan bakan tipik insanlar. Stok az olunca öf pöf, fazla olunca da stok eritme düşüncesi... İnsanoğluna ne yaparsan yap yaranamazsın Abdullah
gram yaranma derdim yok da hani bir insan bunu nasıl düşünür onu anlamıyorum işlemci i5 11400F F/P oranı ile köpek gibi satıyor ekran kartı RX6600 F/P oranı ile köpek gibi satıyor hayır sistemdeki bu parçalarda istesen de stok eritemeyeceğin parçalar

gram yaranma derdim yok da hani bir insan bunu nasıl düşünür onu anlamıyorum işlemci i5 11400F F/P oranı ile köpek gibi satıyor ekran kartı RX6600 F/P oranı ile köpek gibi satıyor hayır sistemdeki bu parçalarda istesen de stok eritemeyeceğin parçalar
Kasa Ssd Anakart için niye bir şey demiyorsun

sedmat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sedat İLHAN
Foruma özel olacak sistem ne zaman çıkacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Onur Mehmet Aslan
Canım benim stok eritilmesi gereken parça mı var orada? ekran kartı RX 5600 falan mı lütfen değişik yorumlar yazmayın
Abi 6600 leri eritiyorlar yoksa başka türlü satılmayacak :D asus yüzde 25 indiriminde sonra bamm güm olabilir.
Avrupa sitelerinde stok kaynyıyor güzel günler yakın (döviz olmasa bide )

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Yılmaz
Instagram
mehmetivia
Steam
mehmetivia
Facebook
mehmetivia
Twitter
mehmetivia
Discord
mehmetivia
Reddit
mehmetivia
üşenmedim akakçe den tek tek topladım, 14.716 TL, Fiyat bence çok çok iyi, boş yapmayın alan alsın adamın da hakkını yemeyin..

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bu düşüşle demek istedim kral
Stok eritme işleri yapmam hocam merak etme. Öyle olsa piyasada kullanılacak tonla ürün var. Zaten parça güncelliğini ben belirliyorum en iyi fiyatı veren marka ile de sistemi oluşturuyoruz

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,623
İsim
Kadir
14bin TL ye 5600x 6600xt satılırken video da 14-15bin civarı tutuyor demek bana akıl tutulması gibi geldi şuan internette topladım 12500 tuttu?
Sapphire Pulse RX 6600 ile ben de fiyatları topladım Asusun fiyatını bulamadım evet 12500-13000 lira arasında tutuyor ortalama 1750 liralık bir indirim mevcut olmuş oluyor. 1750 liralık indirim az değil ama beklentim daha üstünde bir indirim olması yönündeydi.

Top Bottom