Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
Ben dahil bir sürü insan bu karantina günlerinde haftalar belki aylardır donanım arşivinin yeni sistem çıkarmasını bekliyor.
En azından bu konu hakkında net bir cevap bekliyor, bu süreç icerisinde bir sürü kanal bir sürü firma yeni sistemler çıkardı fakat biz hala bu sistem hakkında ne net bi tarihe ne de durumun gidişatı hakkında bi bilgiye sahip değiliz.
Artık bu konu kesinlikle bi netliğe varmalı, en azından kafamızdaki birkaç soruya cevap verilmeli diye düşünüyorum ki biz de ona gore önümüze bakalım.
Benim subjektif olarak sorularım şunlar:
-Sistem ne zaman çıkacak?
-Sistem hangi bütçe aralığına hitap edecek?
-Sistem hangi site uzerinden satisa çıkacak?
-Sistemin ne zaman çıkacağını belirtmezseniz bile durumun gidişatının ne olduğu?

Ben @Abdullah Hacıgül 'den bize bu konu hakkında şeffaf olmasını rica ediyorum. Ben dahil birçok kişinin kafalarındaki soruların cevaplanmasını istiyorum.
Lütfen bu konuyu gören, okuyan herkes @Abdullah Hacıgül 'ü etiketlesin.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Sistem yakında dedi zaten bu tür gereksiz bir konu açmaya , rahatsız etmeye gerek yok. Belki sen bunu açarken adam o sistem için firmayla görüşüyor , projeyi konuşuyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

A
Ben dahil bir sürü insan bu karantina günlerinde haftalar belki aylardır donanım arşivinin yeni sistem çıkarmasını bekliyor.
En azından bu konu hakkında net bir cevap bekliyor, bu süreç icerisinde bir sürü kanal bir sürü firma yeni sistemler çıkardı fakat biz hala bu sistem hakkında ne net bi tarihe ne de durumun gidişatı hakkında bi bilgiye sahip değiliz.
Artık bu konu kesinlikle bi netliğe varmalı, en azından kafamızdaki birkaç soruya cevap verilmeli diye düşünüyorum ki biz de ona gore önümüze bakalım.
-Sistemin ne zaman çıkacağını belirtmezseniz bile durumun gidişatının ne olduğu?

Ben @Abdullah Hacıgül 'den bize bu konu hakkında şeffaf olmasını rica ediyorum. Ben dahil birçok kişinin kafalarındaki soruların cevaplanmasını istiyorum.
Ayrıca o tür soruları Abdullah abi sürpriz olarak saklıyor ve sistem çıkışında söylüyor. Ara sıra ufak spoiler veriyor.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
İnstagramda vs, yakında geleceğini söylüyor. Ancak bana göre şu anda net tarih vermesi mümkün değil, çoğu teknoloji sitesinin şu anda adam gibi çalıştığını sanmıyorum. Tahminlerime göre 4000+ ₺ , incehesap sitesinde çok sorun çıktığı için büyük bir olasılıkla yeniden itopya üzerinden çıkacaktır.

-Bunların tamamı tahmindir yanlış anlaşılma olmasın.-

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Facebook
huseyinavniyildirim
Twitter
HavniY

Dostum bir de şu açıdan ele alalım konuyu. Abdullah geldi mesela dedi ki "30 mayıs" ve bir sıkıntı çıktı sistemin çıkması gecikti. Bunca insanın neler diyeceğini bir düşün. Bence hiç hoş bir durum değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem yakında dedi zaten bu tür gereksiz bir konu açmaya , rahatsız etmeye gerek yok. Belki sen bunu açarken adam o sistem için firmayla görüşüyor , projeyi konuşuyor?

A
Ayrıca o tür soruları Abdullah abi sürpriz olarak saklıyor ve sistem çıkışında söylüyor. Ara sıra ufak spoiler veriyor.
Dostum sen konuyu tam olarak okuyup idrak edememişsin bence. Cunku benim cevabini aradigim soru tam olarak buydu zaten, eğer firmayla görüşüyorsa bunun hakkında bi bilgilendirme yapılmalı ki kafamızdaki soru işaretleri gitsin. Buna "durum değerlendirilmesi" denir. Bu forum soru sormak ve sorularımıza yanıt bulmak için var. Umarım açıklayıcı olmuşumdur :)

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,610
İsim
Eren Yeager
@Abdullah Hacıgül

Dostum sen konuyu tam olarak okuyup idrak edememişsin bence. Cunku benim cevabini aradigim soru tam olarak buydu zaten, eğer firmayla görüşüyorsa bunun hakkında bi bilgilendirme yapılmalı ki kafamızdaki soru işaretleri gitsin. Buna "durum değerlendirilmesi" denir. Bu forum soru sormak ve sorularımıza yanıt bulmak için var. Umarım açıklayıcı olmuşumdur :)
Haklısın dostum bende sistem bekliyorum Abdullah abi dahil bir çok sistem yapan kanallara yazdım PC hocasi 1 hafta sonra çıkaracağını söyledi Abdullah abide bir şey söylese ona göre hareket etsek

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Bende açıklayıcı olayım , Abdullah abi ufak spoiler hariç bu tür soruları cevaplamaz. Hangi sistemde gördün daha önce ? Burada etiketlersek ne olacak ? Eminim ki "Pfff..." diyecek ve ekranı kapatacaktır. Zaten instagram üzerinde gerekli bilgileri veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bir de şu açıdan ele alalım konuyu. Abdullah geldi mesela dedi ki "30 mayıs" ve bir sıkıntı çıktı sistemin çıkması gecikti. Bunca insanın neler diyeceğini bir düşün. Bence hiç hoş bir durum değil.
Biraz once bi konu okuduktan sonra bu konuyu açmaya karar verdim. Okuduğum konu ise, "PC Hocası Haftaya PC Çıkartıyor" idi. Donanim Arsivi'nin ne eksiği var?
Sadece durum değerlendirmesi istiyoruz, başka bir şey değil.

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Facebook
huseyinavniyildirim
Twitter
HavniY
Biraz once bi konu okuduktan sonra bu konuyu açmaya karar verdim. Okuduğum konu ise, "PC Hocası Haftaya PC Çıkartıyor" idi. Donanim Arsivi'nin ne eksiği var?
O o kanalın bileceği iş hocam. Her insan farklı olduğu gibi çalışma biçimleri de farklıdır. Ben sana sadece bakman için bir açı sundum. Kimseyi savunmadım veya karalamadım. Düşünmek istemiyorsan benim için önemi yok. Sormaya devam.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,610
İsim
Eren Yeager
Evet o konuyu ben açmıştım her kanalı takip editorum her kanalın bildirimini açtım ve hepsine teker teker sordum PC hocasının bugün attifi videonun altına yazdım ve haftaya PC çıkaracağını söyledi Abdullah abide yoğun olabilir bir şey demiyorum herkese tek tek yazamaz ama genel olarak firmalarla konuşma halindeyken yakinda gelecek demesi bile yeterlidir yani ama gram bilgi yok
Mesela örnek veriyorum PC hocasi sistem çıkardı ve Abdullah abi PC ile ilgili bilgi vermedi ve ben gittim PC hocasından sistemi aldım sistemde rx5600xt r5 1600 var atıyorum şuan Abdullah abi bir cikartti sonradan rx5600xt r5 3600 ve yanında hediyeler PC hocasindan alan kişi bu sefer pişman olacak aldığına keşke bekleseydim diyecek ama beklemek için bir bilgisi olmayacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
Bende açıklayıcı olayım , Abdullah abi ufak spoiler hariç bu tür soruları cevaplamaz. Hangi sistemde gördün daha önce ? Burada etiketlersek ne olacak ? Eminim ki "Pfff..." diyecek ve ekranı kapatacaktır. Zaten instagram üzerinde gerekli bilgileri veriyor.
O "gerekli bilgileri" burda biraz acar mısın? Çünkü ben de senin gibi takip ediyorum fakat ben bu konu hakkında hiçbir açıklama görmedim. Burda "Pff..." denilip, ekran kapatılacak hicbir durum yok. Soru soruyorsun ve cevap almak istiyorsun.

Sana şöyle bi metafor ile cevap vereyim bizler tüm ülkece her gün Sağlık Bakanlığından verileri şeffaf bi sekilde bekliyoruz. Sağlık Bakanı da aynı şekilde "Pff..." diyip mi karşılık vermeli sence? (Umarım metaforun anlamini biliyorsundur.)

RoSe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Baytekin
dostum bune herkesin dilinde bi abdullah abi abi ortada gayet basit bir soru var muhattap hariç herkes bi muhalefet yok böyle saçma soru mu olur falan nereye geldik hayrola ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,784
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom