Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Sistem

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,277
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Böylesine basit bir konuda böyle saçma bir tartışmaya girmeyi nasıl başardınız?

Allah aşkına, ben sana; "seni tek yumrukta bayıltırım" dedim mi?
Ayrıca konuşma uslubu dersini bana öğretecek en son kişi sensin. Şu basit konuyu bile direkt tartışma ortamına cevirdiniz ağzımdan tek bi kötü kelime bile çıkmamışken... Yazik kafaniza, sen ve senin gibilere :(
Daha okuduğunu anlayamıyorken karşındakine sallamak. Yazdığım mesajları baştan oku, ne demek istediğimi anla. Zamanında böyle yapanlara dediğimiz şey aklıma geldi; forumcu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
Böylesine basit bir konuda böyle saçma bir tartışmaya girmeyi nasıl başardınız?
İnan ben de bunu düşünüyorum şu an.
Konuda sorduğum sorunun cevabi asiri basit, hala abdullah abi şöyle, sen forum ne demek bilmiyorsun.
Ufak çocuk gibi tavırlar takınan insan doluymuş bu forumda. Cevap bekledigim kişi bi influencer, benim izlediğim videolardan para kazanıyor. Peki madem ben cevap aramakta haksızım, neden bu adam ortalıklarda; "Bi sistem çıkarmama bakar." tarzı şeyler söylüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha okuduğunu anlayamıyorken karşındakine sallamak. Yazdığım mesajları baştan oku, ne demek istediğimi anla. Zamanında böyle yapanlara dediğimiz şey aklıma geldi; forumcu.
yazik sana...

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Bu tür sistemleri indirim dahil o fiyat farkıyla alamazsın dostum. Kimseyi mesih yaptığımız yok saygıdan "abi" diyoruz. Gereksiz bir cevap vermişsin.
Ben indirim beklemeden bile aldığım sistemde 600-700 fark vardı. Biraz daha uzun zamana yaysam çok rahat farkı 400-500'e çekerim. Kaldı ki fark çekilmese de bu tür sistemlerde kullanılan parçalar üst düzey olmaz hiçbir zaman. Yanı ucuz olmasının bir bedeli olur. Nedir bunlar ram mhz düşük olur veya cl değer yüksek olur veya ssd okuma yazma hızları düşük olur veya ekran kartı marka iyi olmaz vs vs. Ayrıca tepkim orada "abi" lafına değil. Sabah geliyorum abdullah akşam gidiyorum abdullah. Nedir bu forumun olayı ben çözemedim. Laf etmiyorum banane ama hiçbir forumda karşılaşmadım. Technopat'ta recep bile bu kadar göklere çıkarılmıyor ki olması gereken de o zaten. Biraz yaş ortalaması ile alakalı galiba.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,277
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Sistem çıkartmak zorunda olan biri yok böyle ilginç tavırlar takınman doğru değil.

spinner41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
İbrahim Ç.
Instagram
ibrahimc09
Bak şimdi, senin anlayacağın dilden konuşayım.
1) Forum üyesisin. Abdullah'a para ile iş yaptıran, para karşılığı ondan hizmet alan birisi değilsin. Üyesin, üye.
2) Popüler internet kültürü olan "bir yumrukta bayıltırım, şu yaştasın, bu yaştasın" konuşmalarını yapanlardansın.
3) Senden yaşça büyük olduğuma emin olabilirsin. Ayrıca, tartışmadan önce konuşma üslubu bilinmesi gerekir. En büyük eksiğin de o.
zaten üyeleri sayesinde takipcileri sayesinde yükselmiş biri kimse takip etmese forumuna ilgi gostermese kim takar? Gerisine cevap verme gereği duymuyorum.boş.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Ben indirim beklemeden bile aldığım sistemde 600-700 fark vardı. Biraz daha uzun zamana yaysam çok rahat farkı 400-500'e çekerim. Kaldı ki fark çekilmese de bu tür sistemlerde kullanılan parçalar üst düzey olmaz hiçbir zaman. Yanı ucuz olmasının bir bedeli olur. Nedir bunlar RAM mhz düşük olur veya cl değer yüksek olur veya SSD okuma yazma hızları düşük olur veya ekran kartı marka iyi olmaz vs vs. Ayrıca tepkim orada "abi" lafına değil. Sabah geliyorum abdullah akşam gidiyorum abdullah. Nedir bu forumun olayı ben çözemedim. Laf etmiyorum banane ama hiçbir forumda karşılaşmadım. Technopat'ta recep bile bu kadar göklere çıkarılmıyor ki olması gereken de o zaten. Biraz yaş ortalaması ile alakalı galiba.
Şahsen ben göklere çıkarmıyorum. Tepkini diğerlerine göster bana değil. Ayrıca sistem tercih meselesi. Şu zamana kadar "ilk" çıktığı dönemlerde DA sistemlerine rakip sistemler göremiyorum nedense ? Ayrıca en kaliteli parçalar kullanılmaya çalışılıyor. Malum Avrupa veya Amerika'da yaşamıyoruz. Piyasa baz alınarak "F/P" sistemler çıkartılıyor. Varsa örneğin at , bizde alalım madem daha iyiyse. Ayrıca yaş değil , IQ seviyesi önemli bence. Ortalama alacaksan onun üzerinden al.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Şahsen ben göklere çıkarmıyorum. Tepkini diğerlerine göster bana değil. Ayrıca sistem tercih meselesi. Şu zamana kadar "ilk" çıktığı dönemlerde DA sistemlerine rakip sistemler göremiyorum nedense ? Ayrıca en kaliteli parçalar kullanılmaya çalışılıyor. Malum Avrupa veya Amerika'da yaşamıyoruz. Piyasa baz alınarak "F/P" sistemler çıkartılıyor. Varsa örneğin at , bizde alalım madem daha iyiyse. Ayrıca yaş değil , IQ seviyesi önemli bence. Ortalama alacaksan onun üzerinden al.
Bu cevap komik oldu yalnız. Ben zaten sana bir şey demedim, sen benim yazdığım mesajı alıntıladın dolayısıyla bende cevap yazdım. Yoksa asıl ben sana değil, sen bana tepki gösterdin. Ben şahsı olarak kimseye tepki gösterdim. Yukarda da dedim banane kim nasıl davranırsa davransın zaten. Sadece ben hiçbir forumda böyle bir davranış görmedim, o yüzden değişik geldi onu belirttim. Ayrıca diğer sistem toplayan kişilerle DA'yı da karşılaştırmadım hepsine genel olarak söyledim, onu da sen kendin çıkarmışsın. Ben genel olarak hepsinde olan durumu söyledim. Bu tercih meselesidir. 600-700 ucuz verip bu sistemler alınabilir ya da bütçeye göre bir tık daha iyisi alınır bu kadar basit. Son olarak da ister iq de ister yaş bir sıkıntı olduğu aşikar. Her neyse sorun değil isteyen istediği gibi davransın.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Bu cevap komik oldu yalnız. Ben zaten sana bir şey demedim, sen benim yazdığım mesajı alıntıladın dolayısıyla bende cevap yazdım. Yoksa asıl ben sana değil, sen bana tepki gösterdin. Ben şahsı olarak kimseye tepki gösterdim. Yukarda da dedim banane kim nasıl davranırsa davransın zaten. Sadece ben hiçbir forumda böyle bir davranış görmedim o yüzden değişik geldi onu belirttim. Ayrıca diğer sistem toplayan kişilerle DA'yı da karşılaştırmadım hepsine genel olarak söyledim onu da sen kendin çıkarmışsın. Ben genel olarak hepsinde olan durumu söyledim. Bu tercih meselesidir. 600-700 ucuz verip bu sistemler alınabilir ya da bütçeye göre bir tık daha iyisi alınır bu kadar basit. Son olarak da ister iq de ister yaş bir sıkıntı olduğu aşikar.
Siz öyle diyince kendimi savunma gereksinimi duydum çünkü tartışma vardı. Bu açıklama iyi oldu. Ayrıca o sorun her forumda mevcut , malum DA kitlesi sebebi ile burada biraz daha ön planda o sorunlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: aber

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Komik konu :D, başka konularda da Abdullah abinin açıklamalarını bekliyecekmisiniz, farklı konularda da bilgileri beklersiniz şimdi. Adam size sistem çıkarmak zorunda değil, diğer kanallar sistem çıkarıyormuş, diğer kanalların ne amaçla olduğunu bilen biliyor şurda dürüst iş yapan bir adam var oda Abdullah abi bu dolar kurunda ve stokların bu halinde kim F/P kral sistem çıkarıcak ? Herkes normal fiyatlardan sistem çıkarmakta efsane F/P sistemlerden eser yok ortalıkta. Adamı gören sistem sormaktan başka bir şey yapmıyor ne kadar güzel :).

RoSe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Alper Baytekin
bir kaç saat önce instagram hesabından yarınla ilgili tarih atmış kasa ile ilgili mi yoksa yarın video gelicek kanala o yüzden mi acaba?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,621
İsim
Eren Yeager
bir kaç saat önce instagram hesabından yarınla ilgili tarih atmış kasa ile ilgili mi yoksa yarın video gelicek kanala o yüzden mi acaba?
Yarın kasa ile ilgili video gelecek diye düşünüyoruz yani kasa çıkacak gibi duruyor kesin konuşmayalım☺️

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,927
Üyeler
140,271
Son üye
dgsyautdysuatdustaddsag
Top Bottom