Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Sistem

cihaTT

80+ Bronze
Tabi ki hiçbirşeye mecburiyeti yok.Mevzu tamamiyle insanların sürekli aynı soruyu sorması ve konunun uzaması.Tek cümle ile konunun kapatılıp insanlarının meraklarının giderilmesi herkes için iyi olur.
Evet ama bunun için forumda konu açıp 100 kere etiketlemeye gerek yok.Gerek olsa kendisi söylerdi zaten

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Basit bi şekilde kim olduguma cevap vereyim. Bu forumun uyesiyim. Yeterli mi?
Ayrıca dışarda bi çay icip bu konuları tartışalım desem, büyük ihtimal çıkamayacak yaştasın. O yuzden bu konuda polemige girme benimle lutfen :)
#Evdekal

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
Üslubunu bozmana rağmen cevap vermedim yazdıklarına, ufak kız çocuğu gibi davranma lütfen...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu forumdaki insanlar D.A sistemlerine güvendiği ve beğendiği için yeni sistemi bekliyorlar.Yok işte "yazsanız da cevap vermez,pff der geçer" böyle birsey söz konusu değil.Ben 25 yaşında adamım bu forumda benim büyüklerimde vardır kücüklerim de vardır.Cocuk değiliz bir soru bir kere sorulur cevap verilir konu kapanır.Abdullah i şahsen tanımam kişiliğini bilmem ama tanımayan biri olarak düşüncem insanlara cevap vermeyerek forumdan soğutuyor.
Yani bu mesaj zaten her şeyi acikliyor. Tüm konunun özeti neredeyse. Neden bu kadar uzatıp fanboyluk yapip uslubunuzu bozuyorsunuz gerçekten anlam veremiyorum.
Soru basit, cevap basit...

Basit bi şekilde kim olduguma cevap vereyim. Bu forumun uyesiyim. Yeterli mi?
Ayrıca dışarda bi çay icip bu konuları tartışalım desem, büyük ihtimal çıkamayacak yaştasın. O yuzden bu konuda polemige girme benimle lutfen :)
Bak şimdi, senin anlayacağın dilden konuşayım.
1) Forum üyesisin. Abdullah'a para ile iş yaptıran, para karşılığı ondan hizmet alan birisi değilsin. Üyesin, üye.
2) Popüler internet kültürü olan "bir yumrukta bayıltırım, şu yaştasın, bu yaştasın" konuşmalarını yapanlardansın.
3) Senden yaşça büyük olduğuma emin olabilirsin. Ayrıca, tartışmadan önce konuşma üslubu bilinmesi gerekir. En büyük eksiğin de o.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mahir
Evet ama bunun için forumda konu açıp 100 kere etiketlemeye gerek yok.Gerek olsa kendisi söylerdi zaten
Ben sistemi bekleyen biri olarak bir kere bununla ilgili konu açtım muhattap bulamadım ve daha da sistemle ilgili soru sormadım.Ama diyorum ki;konunun uzamasına gerek yok küçük bir açıklama ile insanlar bilgilendirilirse iyi olur.Obur türlü senin benim dememle kimse tatmin olmayacak

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Ben sistemi bekleyen biri olarak bir kere bununla ilgili konu açtım muhattap bulamadım ve daha da sistemle ilgili soru sormadım.Ama diyorum ki;konunun uzamasına gerek yok küçük bir açıklama ile insanlar bilgilendirilirse iyi olur.Obur türlü senin benim dememle kimse tatmin olmayacak
İstese sistem bile çıkarmaz zaten. Neyin bilgilendirilmesi isteniyor anlamış değilim ?

cihaTT

80+ Bronze
Peki kral beklemeye devam o zaman.Bende beklıyorum aynı şekil. :) iyi forumlar sana

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Donanımhaber'den sonra biraz takılmaya başladığım ilk forum burası ama aga bu nedir. Hergün şu benzer başlıklar açılıyor mu gerçekten burada? Tutturmuş herkes bir Abdullah abi lafını sakız gibi. Gençler bırakın birilerine mesih muamelesi yapmayı. Zaten bu tür toplanan sistemleri indirim kovalasanız max 400-500 TL fazla vererek alırsınız. Şurada yazdığınız şeylere, birbirinize dediğiniz laflara değecek bir durum yok. 5bin TL biriktiren 500 TL'de biriktirir en olmadı bir ay sonra alır. Bilmiyorum yaş ilerledikçe mi saçma geliyor ama yapmayın etmeyin ne gerek var böyle polemiklere.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
Bak şimdi, senin anlayacağın dilden konuşayım.
1) Forum üyesisin. Abdullah'a para ile iş yaptıran, para karşılığı ondan hizmet alan birisi değilsin. Üyesin, üye.
2) Popüler internet kültürü olan "bir yumrukta bayıltırım, şu yaştasın, bu yaştasın" konuşmalarını yapanlardansın.
3) Senden yaşça büyük olduğuma emin olabilirsin. Ayrıca, tartışmadan önce konuşma üslubu bilinmesi gerekir. En büyük eksiğin de o.
Allah aşkına, ben sana; "seni tek yumrukta bayıltırım" dedim mi?
Ayrıca konuşma uslubu dersini bana öğretecek en son kişi sensin. Şu basit konuyu bile direkt tartışma ortamına cevirdiniz ağzımdan tek bi kötü kelime bile çıkmamışken... Yazik kafaniza, sen ve senin gibilere :(

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Donanımhaber'den sonra biraz takılmaya başladığım ilk forum burası ama aga bu nedir. Hergün şu benzer başlıklar açılıyor mu gerçekten burada? Tutturmuş herkes bir Abdullah abi lafını sakız gibi. Gençler bırakın birilerine mesih muamelesi yapmayı. Zaten bu tür toplanan sistemleri indirim kovalasanız max 400-500 TL fazla vererek alırsınız. Şurada yazdığınız şeylere, birbirinize dediğiniz laflara değecek bir durum yok. 5bin TL biriktiren 500 TL'de biriktirir en olmadı bir ay sonra alır. Bilmiyorum yaş ilerledikçe mi saçma geliyor ama yapmayın etmeyin ne gerek var böyle polemiklere.
Bu tür sistemleri indirim dahil o fiyat farkıyla alamazsın dostum. Kimseyi mesih yaptığımız yok saygıdan "abi" diyoruz. Gereksiz bir cevap vermişsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,380
Üyeler
140,640
Son üye
Pystn
Top Bottom