Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Yunus Emre Sağır

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
O "gerekli bilgileri" burda biraz acar mısın? Çünkü ben de senin gibi takip ediyorum fakat ben bu konu hakkında hiçbir açıklama görmedim. Burda "Pff..." denilip, ekran kapatılacak hicbir durum yok. Soru soruyorsun ve cevap almak istiyorsun.

Sana şöyle bi metafor ile cevap vereyim bizler tüm ülkece her gün Sağlık Bakanlığından verileri şeffaf bi sekilde bekliyoruz. Sağlık Bakanı da aynı şekilde "Pff..." diyip mi karşılık vermeli sence? (Umarım metaforun anlamini biliyorsundur.)
Dostum o 2 şey aynı değil. Adam zaten instagram üzerinden bilgilendirme yapıyor. Niye forum üzerinden rahatsız ediyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum bune herkesin dilinde bi abdullah abi abi ortada gayet basit bir soru var muhattap hariç herkes bi muhalefet yok böyle saçma soru mu olur falan nereye geldik hayrola ya
.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
Dostum o 2 şey aynı değil. Adam zaten instagram üzerinden bilgilendirme yapıyor. Niye forum üzerinden rahatsız ediyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Dostum ilk önce metafor ne demekmis ac bi internetten bak, sonra forum kavramini öğren. Burasi soru, sorup cevap alma yeri.
Herkesin en doğal hakkı bu diye düşünüyorum.
Ve ayrıca dediğim gibi ben de senin gibi instagram sayfalarını takip ediyorum bu konu hakkında bi bilgilendirme görmediğini belirttim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mahir
Bu forumdaki insanlar D.A sistemlerine güvendiği ve beğendiği için yeni sistemi bekliyorlar.Yok işte "yazsanız da cevap vermez,pff der geçer" böyle birsey söz konusu değil.Ben 25 yaşında adamım bu forumda benim büyüklerimde vardır kücüklerim de vardır.Cocuk değiliz bir soru bir kere sorulur cevap verilir konu kapanır.Abdullah i şahsen tanımam kişiliğini bilmem ama tanımayan biri olarak düşüncem insanlara cevap vermeyerek forumdan soğutuyor.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Bu forumdaki insanlar D.A sistemlerine güvendiği ve beğendiği için yeni sistemi bekliyorlar.Yok işte "yazsanız da cevap vermez,pff der geçer" böyle birsey söz konusu değil.Ben 25 yaşında adamım bu forumda benim büyüklerimde vardır kücüklerim de vardır.Cocuk değiliz bir soru bir kere sorulur cevap verilir konu kapanır.Abdullah i şahsen tanımam kişiliğini bilmem ama tanımayan biri olarak düşüncem insanlara cevap vermeyerek forumdan soğutuyor.
Dostum ilk önce metafor ne demekmis ac bi internetten bak, sonra forum kavramini öğren. Burasi soru, sorup cevap alma yeri.
Herkesin en doğal hakkı bu diye düşünüyorum.
Ve ayrıca dediğim gibi ben de senin gibi instagram sayfalarını takip ediyorum bu konu hakkında bi bilgilendirme görmediğini belirttim.
1 - Şahsen ben gerekli bilgilendirmeyi instagram üzerinden yapsam ve burada tekrar sorulduğunu görsem öyle tepki veririm.
2 - Abdullah abinin bilgilendirmeleri zaten instagram üzerinden yaptığını biliyorsun ( takip ediyorum diyorsun bunu bilmen lazım ) o zaman ne diye burada konu açıp rahatsız ediyorsun ? Gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar arada kaynıyor.
3 - Daha dün öğrendiğiniz kelimeler ile benimle polemiğe girmeye çalışmayın.

Şöyle konuları gerçekten anlamıyorum. Şu konu kesinliğe varmalı diye yazılar da döşemiş, sorularına cevap istemişsin. Sen de lütfen şuna cevap ver; tanımadığın, sadece takipçisi olduğun bir insana nasıl kesinlikle cevap vermelisin, konuyu netliğe kavuşturmalısın şeklinde söz söyleyebiliyorsun? Kaba tabirle, sen kimsin? Buradan sonrasını şahsi algılama.

Forumlarda yaş ortalaması gerçekten problem. Yeni nesil forum kültürüne çok uzak.

cihaTT

80+ Bronze
Arkadaşlar adam sizi bilgilendirmek hatta sistem çıkartmak zorunda bile değil.Emin olun ki elinden geleni yapıyor ve en f/p ürünü çıkartmaya çalışıyor.Sistemin ne zaman çıkıcağı , kaç paraya çıkacağı her an değişebilir.4000tl der bi bakmıssın dolar fırlamış stoklar bitmiş olur sana 4500tl.Gereksiz saçma bir konu olmuş.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Arkadaşlar adam sizi bilgilendirmek hatta sistem çıkartmak zorunda bile değil.Emin olun ki elinden geleni yapıyor ve en f/p ürünü çıkartmaya çalışıyor.Sistemin ne zaman çıkıcağı , kaç paraya çıkacağı her an değişebilir.4000tl der bi bakmıssın dolar fırlamış stoklar bitmiş olur sana 4500tl.Gereksiz saçma bir konu olmuş.
+91882187

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
1 - Şahsen ben gerekli bilgilendirmeyi instagram üzerinden yapsam ve burada tekrar sorulduğunu görsem öyle tepki veririm.
2 - Abdullah abinin bilgilendirmeleri zaten instagram üzerinden yaptığını biliyorsun ( takip ediyorum diyorsun bunu bilmen lazım ) o zaman ne diye burada konu açıp rahatsız ediyorsun ? Gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar arada kaynıyor.
3 - Daha dün öğrendiğiniz kelimeler ile benimle polemiğe girmeye çalışmayın.
Dostum... daha sana sorduğum hicbir sorunun cevabını bile verememişsin, çünkü okumuyorsun bile. O yüzden sana daha fazla parmaklarımı yoramayacağım, hayatında başarılar :)

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Dostum... daha sana sorduğum hicbir sorunun cevabını bile verememişsin, çünkü okumuyorsun bile. O yüzden sana daha fazla parmaklarımı yoramayacağım, hayatında başarılar :)
Yazık kafana. Diğer arkadaşlar gerekli bilgilendirmeyi yapmış. Ayrıca bana parmaklarını yormaman işime gelir en azından "low" insanlara karşı verdiğim mücadeleye katkın olur. Soruların ,"soru" tanımına uysa cevaplardım :) Hadi iyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emir Kaan Yarınıneli
Şöyle konuları gerçekten anlamıyorum. Şu konu kesinliğe varmalı diye yazılar da döşemiş, sorularına cevap istemişsin. Sen de lütfen şuna cevap ver; tanımadığın, sadece takipçisi olduğun bir insana nasıl kesinlikle cevap vermelisin, konuyu netliğe kavuşturmalısın şeklinde söz söyleyebiliyorsun? Kaba tabirle, sen kimsin? Buradan sonrasını şahsi algılama.

Forumlarda yaş ortalaması gerçekten problem. Yeni nesil forum kültürüne çok uzak.
Basit bi şekilde kim olduguma cevap vereyim. Bu forumun uyesiyim. Yeterli mi?
Ayrıca dışarda bi çay icip bu konuları tartışalım desem, büyük ihtimal çıkamayacak yaştasın. O yuzden bu konuda polemige girme benimle lutfen :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mahir
Tabi ki hiçbirşeye mecburiyeti yok.Mevzu tamamiyle insanların sürekli aynı soruyu sorması ve konunun uzaması.Tek cümle ile konunun kapatılıp insanlarının meraklarının giderilmesi herkes için iyi olur.

Top Bottom