Neler Yeni

Dostlar acil en hızlı nasıl kilo verebilirim?

3.George

80+ Bronze
16 yaşındayım yakında 17ye gireceğim. Boyumda 178. Kendimi 80-85 dolaylarında olduğumu sanıyordum, eylülde de 82 falandım fakat baya almışım. 93 kilo olmuşum. 1 ay içerisinde geri en hızlı nasıl 80 kg falan olurum? Göbek falanda biraz çıktı. Sizce 80 ideal midir? Bana 80 iyi geliyor. Diğer türlü çok cılız kalırım diye düşünüyorum.
Dostlar biraz daha aldım :/ :D. Şu an 95 kiloyum. Vermeye çalıştıkça daha çok alıyor gibiyim. Yanlış bişeyler yapıyorum herhalde.

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
16 yaşındayım yakında 17ye gireceğim. Boyumda 178. Kendimi 80-85 dolaylarında olduğumu sanıyordum, eylülde de 82 falandım fakat baya almışım. 93 kilo olmuşum. 1 ay içerisinde geri en hızlı nasıl 80 kg falan olurum? Göbek falanda biraz çıktı. Sizce 80 ideal midir? Bana 80 iyi geliyor. Diğer türlü çok cılız kalırım diye düşünüyorum.
Boyunla dengelemeye bak 75 falan ideal olur spor yapmadan spor yapıyorsan eğer olduğun kiloya değil yağ oranı ve kas kütlene odaklanmaya bak ben 100 kgyim mesela ancak yağ oranımı düşürmeye uğraşıyorum şuanda 32 seviyelerinden 25 seviyelerine anca düşebildim 2 ayda (10 kgde fark var arada )

Aykut D.

80+ Gold
1.80 80KG'yim kasdan kaynaklı istesemde 80 in altına düşemüyorum . Kas yağ oranını ölçtür öyle kilo verme programı yap. Bir diyetisyene başvurmanız daha sağlıklı olur burdaki 2-3 anonimin vereceği bilgi ile hareket etmek doğru olmaz.

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
Rick Baba

Düzenli spor, Ekmeği, unlu mamulleri, şekeri şekerli gıdaları bırak. Gidip geleceğin yerler çok yakın değilse yürü. Sabahları aç karnına sade kahve iç.

3.George

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.80 80KG'yim kasdan kaynaklı istesemde 80 in altına düşemüyorum . Kas yağ oranını ölçtür öyle kilo verme programı yap. Bir diyetisyene başvurmanız daha sağlıklı olur burdaki 2-3 anonimin vereceği bilgi ile hareket etmek doğru olmaz.
Diyesityenler çok uzun vadeli şeyler söylüyorlar. Onlarla uğraşmak istemiyorum ya. Ondan buraya sordum. Muhakkak deneyimi olan birileri vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boyunla dengelemeye bak 75 falan ideal olur spor yapmadan spor yapıyorsan eğer olduğun kiloya değil yağ oranı ve kas kütlene odaklanmaya bak ben 100 kgyim mesela ancak yağ oranımı düşürmeye uğraşıyorum şuanda 32 seviyelerinden 25 seviyelerine anca düşebildim 2 ayda (10 kgde fark var arada )
Yağ oranımı spor salonsuz düşürebiliceğimi sanmıyorum. Bundan sadece zayıflasam yeter.

Düzenli spor, Ekmeği, unlu mamulleri, şekeri şekerli gıdaları bırak. Gidip geleceğin yerler çok yakın değilse yürü. Sabahları aç karnına sade kahve iç.
Düzenli spor sıkıntı ama diğer dediklerini uygulayabilirim. bendeki bi diğer sıkıntı verdikten sonra sabit tutamıyorum. hep kilom artıyor. hayatım boyunca hiç durmadı bu artış. boyumun uzaması da durdu gibi.

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
Rick Baba
Diyesityenler çok uzun vadeli şeyler söylüyorlar. Onlarla uğraşmak istemiyorum ya. Ondan buraya sordum. Muhakkak deneyimi olan birileri vardır.

Yağ oranımı spor salonsuz düşürebiliceğimi sanmıyorum. Bundan sadece zayıflasam yeter.

Düzenli spor sıkıntı ama diğer dediklerini uygulayabilirim. bendeki bi diğer sıkıntı verdikten sonra sabit tutamıyorum. hep kilom artıyor. hayatım boyunca hiç durmadı bu artış. boyumun uzaması da durdu gibi.

Sporu en başa yazdım farketiysen.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr

ikisine bakabilirsin
cidden benimde çok işime yarayan videolar şuanlık bozuk bir yemek ve uyku düzenine sahip olmama rağmen hem diyetisyen hemde kendi araştırdığım şeyler sayesinde %7 civarında bir yağ oranı düşürebildim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Unlu mamüllerde bırakmaktan ziyade hammaddesini değiştirmesi lazım beyaz ekmek yerine öğünlerde tam buğday ekmeği gibi bu tarz ufak değişiklikler bile çok işe yarıyor kızartmalardan uzak durup yediği yiyeceğede ayçiçek yerine zeytin yada tereyağı koymalı

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Aşırı hızlı kilo verirsen deri sarkması olur , istediğin kiloya ulaşmak için 2-3 ay çalışmalısın.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
Taksim Delisi Cenk
kendi yaşadığımdan örnek vereyim.
Haftada en az 4-5 gün salona gittim.kardiyo ağırlıklı 1 saat spor
Günde 1 kez doyurucu ve düşük kalorili yemek
bol su tüketimi. erken uyuyup erken uyanıyordum.Uyku çok önemli burada
45 günde 12 kilo vermiştim.

3.George

80+ Bronze
Aşırı hızlı kilo verirsen deri sarkması olur , istediğin kiloya ulaşmak için 2-3 ay çalışmalısın.
öyle çok bir yerim sarkmıyor zaten. Versem sarkma olacağını sanmıyorum ya.

kendi yaşadığımdan örnek vereyim.
Haftada en az 4-5 gün salona gittim.kardiyo ağırlıklı 1 saat spor
Günde 1 kez doyurucu ve düşük kalorili yemek
bol su tüketimi. erken uyuyup erken uyanıyordum.Uyku çok önemli burada
45 günde 12 kilo vermiştim.
Salona gidecek param olsa giderim ama yok. Diğer dediklerini denerim ama.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
öyle çok bir yerim sarkmıyor zaten. Versem sarkma olacağını sanmıyorum ya.

Salona gidecek param olsa giderim ama yok. Diğer dediklerini denerim ama.
O zaman kısaca unlu mamülü, şeker ve fazla yağı kes. Üstüne bir de hareket edersen çok rahat kilo verebilirsin. Fazladan yürüyebilirsin, ip atlayabilirsin, koşabilirsin vs vs.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,617
Üyeler
145,214
Son üye
eXsann
Top Bottom