Neler Yeni

1 ayda en hızlı 10 kilo nasıl verebilirim?

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Valla hızlı kalori vermek istiyorum ortalama 200-300 kalori altında tutarsam hızlı kilo veremem.Sağlıklı ve hızlı kilo vermek istiyorum.
Hızlı kilo vermek ve aynı anda sağlıklı vermek mümkün değil. En fazla düşebileceğin kalori açığı bazal metabolizma seviyendir. Hesaplayabilirsin kolayca internet üzerinden.

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
Arkadaşlar geçen yıl 2 hafta da 8-9 kilo vermiştim.Aynı şekil zayıflamak istiyorum.Boyum 178 falan kilomda 81.Ben 1 ay da göbek çevremi eritmek istiyorum.En azından göbek çevremde yağ olmasa güzel olur.Neler yapmamı önerirsiniz?
dostum kilon çok problem değil nereni eritmek istiyorsan oraya yogunluk ver kesinlikle spor yapmalısın 2 3 kilo versen yeter 60 kiloyum cubuk kraker gibiyim

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Bir kilo vermek için 7500 kalori yakmak lazım. Ortalama 3000 kalori ihtiyacı olsa günlük ekstradan hiçbir şey yemeden 4500 kalori daha yakması lazım. Bu imkansıza yakındır. Bir haftada 7-8 kilo veren kişi kilodan değil ödemden vermiştir.
Koca göbek eriyi verdi nedense :/ kalori falan boş işler yemek yemezsen kilo vermek easy + sabahları 2 saat spor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koca göbek eriyi verdi nedense :/ kalori falan boş işler yemek yemezsen kilo vermek easy + sabahları 2 saat spor
Babam 2 ayda 30-35

Babam zamanında 2 ayda 30-35 kilo vermişti sadece yüzü, vücutu falan çok sarktı o kadar ama kilo almadı :/
Babam bu kadar kiloyu verdi sadece derisi falan sarktı yüz felçi geçirdi o kadar birkaç aya toparlanıyor zaten

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Babam bu kadar kiloyu verdi sadece derisi falan sarktı yüz felçi geçirdi o kadar birkaç aya toparlanıyor zaten
Hala yanlış bilgi veriyorsun hala. Yemek yenmezse bu sonsuza kadar böyle devam etmek zorunda olur. Fazladan bir öğün fazla kiloya sebep olur bu durumda. Hala da doğru bir şeymiş gibi iddia ediyorsun. İnanılmaz. İnsan bari gider de internetten bakar.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Hala yanlış bilgi veriyorsun hala. Yemek yenmezse bu sonsuza kadar böyle devam etmek zorunda olur. Fazladan bir öğün fazla kiloya sebep olur bu durumda. Hala da doğru bir şeymiş gibi iddia ediyorsun. İnanılmaz. İnsan bari gider de internetten bakar.
Aha babam ne güzel kilo verdi öyle yaparak neredeyse hiç yemek yemedi çok az yiyordu

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Aha babam ne güzel kilo verdi öyle yaparak neredeyse hiç yemek yemedi çok az yiyordu
Ya diyorum ki babanın bunu vermesin sağlıklı anlamına gelmiyor. 3 öğün ot dışında yemekler yesin o zaman görürsün babanı. Eskiden olduğu kilonun da üstüne çıkar. Millet sporcu, antrenör hatalı diyor ama baban verdi diye doğru oluyor. İnanılmaz.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Ya diyorum ki babanın bunu vermesin sağlıklı anlamına gelmiyor. 3 öğün ot dışında yemekler yesin o zaman görürsün babanı. Eskiden olduğu kilonun da üstüne çıkar. Millet sporcu, antrenör hatalı diyor ama baban verdi diye doğru oluyor. İnanılmaz.
Zamanında o kadar kilo verdikten sonra zaten yemek yese bilene kilo vermesi hâlâ devam ediyordu kilo almak için yemek yedi 4 gün 5 gün derken toparladı + sağlıklı demiyorum yüz felçi geçirdi demiştim :/ derisi sarkıyordu

Sağlıklı olmadığının farkındayım yüz felçi geçirdi diyorum a a sonrasında birkaç ay a toparladı 74 kilolara sabitledi

Sadece yemek yememe ile değil sabahları da erken kalkar 2-3 saat spor yapardı

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Cahille muhabbet edip kendini yorma. Büyük ihtimalle 15-16 yaşında bir kardeşimiz. Her türlü bilimsel bilgiye boş iş deyip babasını örnek gösteriyor. Cevap yazmaya değer mi sence?

Top Bottom