Neler Yeni

düşük fps problemi..

oxyfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Şen
son 2-3 gün içinde oyunlarda çok düşük fps almaya başladım. Zulada bile 20-30 fps alıyorum.pes13 de arada fps düşüşleri oluyor.Pozisyon tekrarları kasıyor. kasanın içini açmışdım. elektrikli süpürge ile tozları aldım.
ekran kartınıda söküp tekrar taktım.sizce bundan kaynaklı bişeyler olabilir mi.ya da başka bir şey

Abdullah021

80+ Bronze
son 2-3 gün içinde oyunlarda çok düşük fps almaya başladım. Zulada bile 20-30 fps alıyorum.pes13 de arada fps düşüşleri oluyor.Pozisyon tekrarları kasıyor. kasanın içini açmışdım. elektrikli süpürge ile tozları aldım.
ekran kartınıda söküp tekrar taktım.sizce bundan kaynaklı bişeyler olabilir mi.ya da başka bir şey
Sanmam.Eğer doğru şekilde temizlik yapmışsanız düşüş olması mümkün değil.Hiç crackli,güvensiz oyun vb bir şey yüklediniz mi? Virüs bulaşmış olabilir.Kaspersky varsa virüs taraması yapmanızı tavsiye ederim.Eğer virüs olmadığını düşünüyorsanız ekran kartı driverınızın güncel olup olmadığını kontrol edin değilse güncelleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Attila Alpaslan
Görüntü kablosunu anakarta takmış olabilir misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd
Top Bottom