Neler Yeni

Öneri Düz iphone almak mantıklı mı?

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
C.S.
Kral inan 15 saçmalığına hiç gerek yok 13 aldım mutluyum arkadaş 15 almış hiç bir makarası yok
4 yıldır 12 kullanıyorum, bir eksikliğini görmedim. Her sene biraz daha iyi işlemci, biraz daha iyi kamera konulduğu söyleniyor ama gerçek hayatta bu farkı anlamak zor. Ancak xr,xs vb. Gibi cihazlardan 15 pm’e geçilirse fark hissedilir.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
4 yıldır 12 kullanıyorum, bir eksikliğini görmedim. Her sene biraz daha iyi işlemci, biraz daha iyi kamera konulduğu söyleniyor ama gerçek hayatta bu farkı anlamak zor. Ancak xr,xs vb. Gibi cihazlardan 15 pm’e geçilirse fark hissedilir.
Hocam ben s20 fe den iphone 15 düz modeline gececgim. Farkı hissedermiyim memnun olurmuyum

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Volkan
Kanka bende de 13 var imkanım olsa sırf güncelleme desteği için bile 15 alırdım öyle söyleyeyim, üstüne dinamik ada dediğimiz şey ciddi manada hem estetik duran hemde işe yarayan bir şey.
İnan hiç bir işime yaramıyor alo alo youtube whatsap aldığıma bin pişmanım boş işler modern kölellik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya hiç gerek yok özellik koyduk diyorlar modern kölelik aldığıma o kadar pişmanım ki alo alo youtube whatsapp birde arada bir kamera bu kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Kerem Aktaş
Çok yakın bir zamanda sipariş geçeceğim telefonu. Iphone düz modeller alınmaz diyorlar günlük kullanım için alıyorum instagram vb. Proya bütcem yok. 2. Elde olmaz yd de olmaz. Kuzenim 3 ay önce 13 aldı. Banada 13 al en f/p o diyor. Ama bütçem varken 15 alayım diyorum buna değecegini düşünüyorum. Kuzenimi dinleyip 13 alayımmı yoksa 15 harbiden alınır mı?. Duyduğuma göre 13 ve 14 e göre baya gelişmis 15
hocam paranız yetiyorsa ve sorun yaşamayacaksanız bütçe açısından 15 alın geçin derim. gayet güzel cihaz

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Çok yakın bir zamanda sipariş geçeceğim telefonu. Iphone düz modeller alınmaz diyorlar günlük kullanım için alıyorum instagram vb. Proya bütcem yok. 2. Elde olmaz yd de olmaz. Kuzenim 3 ay önce 13 aldı. Banada 13 al en f/p o diyor. Ama bütçem varken 15 alayım diyorum buna değecegini düşünüyorum. Kuzenimi dinleyip 13 alayımmı yoksa 15 harbiden alınır mı?. Duyduğuma göre 13 ve 14 e göre baya gelişmis 15
Hocam kisa bir sure 15 de kullandim bir aralar 11 de kullaniyordum. Hepsi aynı geliyor bana, telefon sonuçta. Iphone sevmiyorum ben, butcem varsa s24 alirdim.
Bir de 15 prolarin destekledigi seyleri düz 15 desteklemiyordu, begenmiyorum o yuzden

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Hocam kisa bir sure 15 de kullandim bir aralar 11 de kullaniyordum. Hepsi aynı geliyor bana, telefon sonuçta. Iphone sevmiyorum ben, butcem varsa s24 alirdim.
Bir de 15 prolarin destekledigi seyleri düz 15 desteklemiyordu, begenmiyorum o yuzden
Hocam 15 almaya yetiyor bütçem samsung serisinde exynos sevmiyorum s23+ babamda var o yüzden iphone deneyimlemek istiyorum. Düz 15 alacagım galiba

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Hocam 15 pro natural rengini aldım teşekkürler taviyeniz için

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam 15 pro natural rengini aldım teşekkürler taviyeniz için
Hayırlı olsun hocam, düz 15 alan arkadaşımla iyi dalga geçmiştim ben :D
15 pro iyidir, bütçe sorunu yoksa mis gibi telefon

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İnan hiç bir işime yaramıyor alo alo youtube whatsap aldığıma bin pişmanım boş işler modern kölellik
Şahsen ben uzun yıllar kullandığım için ve 18 yaşında bir genç olduğumdan çok işime yarıyor benim gerek fotoğraf çekerken gerek İcloud gibi bulut depolama sistemi derken falan.

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet
11-13-15 kullandım. Zamanında en f/p 11'di fakat önümüzdeki ay gelen güncelleme son güncellemesi olacak. Bu sebepten artık f/p olmaktan çıkıyor. Anlık olarak en f/p cihaz 13'dür. 15 güzel cihaz aslında. Diğerlerine göre güzel farkları da var. Fakat o fiyatları karşılayacak bir farkı yoktu. Çift sayılara sakın yönelme, Apple'ın hep tek sayılı cihazları tutulan oldu. Sonuç olarak 13 önerimdir. Temiz ikinci el 4-5 aylık cihazı 32 civarına kaparsan kaçırma. Sıfırda 37'den fazla verme.
3 aylik sifir sayilcak 13 var hocam bende. Satabilirmiyim bunu 30a

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,902
İsim
kadir
12den 15e geçtim baya fark var memnunum.
Hayırlı olsun size de.

juzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa İncedal
Hocam ben yeşil olanı almıştım su yeşili gibi biraz daha. Beğenmeyen olmadı ve ben çok severek kullanmıştım. Mavi olan çok beyaz gibi duruyor şahsen, ona pek için ısınmadı. Siyahı mat siyah eğer siyah seviyorsanız Iphone'un en iyi siyahı diyebilirim. Arka camın buzlu görüntüsü var bu arada. Ben çok beğendim tasarımını. Dinamik ada gerçekten de fark yaratıyor. Pro modellerinden 14 pro ve 13 proya hakimim. Onlardan tek farkı kamera sayısı diyebilirim. Ekranı daha parlak, daha canlı. Hatta 14 pro kullanan arkadaşımla bizzat kamera karşılaştırması yapıp ikimiz de 15'i daha çok beğenmiştik. 15'in prolarına hakim değilim fakat o kadar para vermek çok başka bir şey. Ona yorum dahi yapamıyorum. Gönül rahatlığıyla 15 alıp neden 50 bin verdiğini fark edeceksin. Buraya gelip kullanıcı yorumunu da yaparsan mutlu edersin bizi.
ben de 2 hafta içinde ip 15 alıcam çevremdekiler hep 15 kötü telefon falan diyor. Bu mesajın içime su serpti. Arkadaş kullanıcı yorumunu yapmamış ama unutmazsam ben yapıcam aldığımda

Top Bottom