Neler Yeni

DXDİAG açarken çıkan Djital İmza uyarısı nedir?

DXDİAG'ı açarken Djital İmzaların denetlenmesi uyarısı çıktı ve buna hayır dedim. Buna sonradan evet diyebiliyoruz DXDİAG içerisinden ama, tam olarak nedir bu? Ve hayır demenin herhangi bir sorunu var mıdır?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
her hangi bi işlevini görmedim

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Adem
DXDİAG'ı açarken Djital İmzaların denetlenmesi uyarısı çıktı ve buna hayır dedim. Buna sonradan evet diyebiliyoruz DXDİAG içerisinden ama, tam olarak nedir bu? Ve hayır demenin herhangi bir sorunu var mıdır?
1665863109686.png

Önemli bir özellik olduğunu düşünmüyorum

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Adem
Bu uyarıdan söz ediyorum, aynen
Tam net bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem fakat bildiğim kadarı ile windows destekle iletişime geçersen onlar kontrol ederken sürücülerin felan onaylı sürücü olup olmadığını kontrol edebiliyor veya bunu otomatik yapıyor.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
Bilal Tepe
Evet de hayır de aynı fark yok

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
Bilal Tepe
Peki fark yoksa neden böyle bir uyarı var?
Hocam sürücü denetleme şeyi bu sanırım yani + veya - si yok ben her acitgimda sıra sıra bir evet bir hayır diyom aynı şey acilio yani hani kotu bişey değil sürücü denetmele yapio Windows evet dersen hepsi bu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sürücü denetleme şeyi bu sanırım yani + veya - si yok ben her acitgimda sıra sıra bir evet bir hayır diyom aynı şey acilio yani hani kotu bişey değil sürücü denetmele yapio Windows evet dersen hepsi bu
Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra DXDİAG'a girerken yine bu uyarıyı mı veriyor hocam tekrardan?

Sürücüleri denetlemeye yarıyorsa bu iyi bir şey değil o zaman. Windows abuk sabuk sürücüler yükleyebiliyor, daha sonra bütün stabilitesi bozuluyor sistemin. Uğraş dur sonra.

Ama tam bu işlevi yapmıyor bu herhalde ya, sistemdeki sürücülerin WHQL olarak djital sertifiklı olup olmadığını kontrol ediyor anladığım kadarıyla.

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
Bilal Tepe
Bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra DXDİAG'a girerken yine bu uyarıyı mı veriyor hocam tekrardan?

Sürücüleri denetlemeye yarıyorsa bu iyi bir şey değil o zaman. Windows abuk sabuk sürücüler yükleyebiliyor, daha sonra bütün stabilitesi bozuluyor sistemin. Uğraş dur sonra.

Ama tam bu işlevi yapmıyor bu herhalde ya, sistemdeki sürücülerin WHQL olarak djital sertifiklı olup olmadığını kontrol ediyor anladığım kadarıyla.
Sürücü yüklemiyor ztn denetliyor sadece

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,879
Üyeler
142,187
Son üye
Cavit0606
Top Bottom