Neler Yeni

Dying Light 2 CRACKED!

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdulkadir
Anlık olarak 814 TL'ye tekabül ediyor 60$. Yuvarlayalım, 800 TL olsun. Bu fiyattan çıkması gerekirdi. Bölgesel fiyatlandırma sağ olsun 350 TL'ye satıyorlar, 25$. Yarı fiyatından da ucuza alıyoruz. Epic Games'ten kuponla alırsan 220 TL oluyor, 16$. Yurt dışı fiyatının çeyreği neredeyse. Üstüne üstlük Türkçe desteği de var dediğin gibi. Oyunun sistem gereksinimleri de yüksek. Bu oyunu oynayacak bilgisayarı olan birinin sisteminin, durumunun kötü olmasına imkan yok. Fakat bizim millet yine de korsana yöneliyor. Hiçbir zaman anlamayacağım.
Kardeşim bak doğru diyorsun ama şimdi bide farklı düşün 13 14 yaşındaki bir genç o parayı nerden bulsun pc konusunu gelirsekte TR de pc almak için 2 yıl para biriktiren insanlar var pc aldıktan sonrada gökten para yağmıyor ha paran vardır belirli bir maddi durumuda vardır korsan kullanması yanlış zaten korsan kullanların çogu 13 - 14 - 15 yaş aralığındaki insanlar bunların kredi kartla bile yok burda pek anlamayacak bişi yok

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,324
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Nedenini yukarıda açıkladım dostum, tamamen ben para veriyorsam sende vereceksin kafası yoksa senin oynamana takıldıklarından değil. Sen para vermeden oynayınca kendilerini ufaktan enayi hissediyorlar. Sabahtan beri savundukları virüs, firmaya destek, yerelleştirme falan bir anda akıllarından çıkıyor ve anında seni ve PC ni düşünmeye başlıyorlar ''virüs girer karşşiim'' aynen brom virüs girer o yüzden sen istediğin gibi almakta özgürsün, bende istediğim gibi almakta yada almamakta özgürüm.
Aynen isteyen alır isteyen almaz ne uzattılar ya 13 14 syf mesaj var abi

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Dostum kurduğun cümlelerin %90 ı sadece kendi yanlış ve hatalı fikirlerinden oluşuyor. Yazını okuyunca hangi birine cevap vereceğimi şaşırdım çünkü o kadar yanlış fikirlere sahipsin ki muhtemelen saatlerce konuşsam da gram değişmeyeceğin için seni kendi haline bırakıyorum.
Tamam o zaman. Siz crack kullanmaya ve crack yapan adamları arşa çıkarıp "ADAMSIN ABİ" tavırlarına devam edin. Birkaç ay/yıl sonra TR'ye oyun fiyatlandırma desteği kesilince PC oyunları PS oyunlarının fiyatına, PS oyunları da şu anki 16GB RAM fiyatlarına çıkınca da crack'ten devam edersiniz ki iyice batırılsın oyun ekonomisi.

Zoldyck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Vedat Aydemir
Crack falan yok ortada unlocked olmuş sadece

Lazanyeah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Şanlı
Tamam o zaman. Siz crack kullanmaya ve crack yapan adamları arşa çıkarıp "ADAMSIN ABİ" tavırlarına devam edin. Birkaç ay/yıl sonra TR'ye oyun fiyatlandırma desteği kesilince PC oyunları PS oyunlarının fiyatına, PS oyunları da şu anki 16GB RAM fiyatlarına çıkınca da crack'ten devam edersiniz ki iyice batırılsın oyun ekonomisi.
Bazen savunduğunuz fikri tam olarak benimseyemediğiniz hissine kapılıyorum genel olarak. Crackli oyun tercih ettiğini söyleyen birini bu donelerle mi vurmaya çalışıyorsunuz cidden? Çünkü crackli oyun tercih eden adamın ne TR fiyatlandırması umrunda olur ne de PS fiyatlandırması. Bi tane oyuna 350 TL vermemeyi tercih etti diye oyun ekonomisi batacaksa varsın batsın zaten. Çok da sağlam bir sektör değilmiş demek ki.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,324
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Hocam mecbur kalmadıkça kullanmıyorum ben ama o kadar da durumum iyi değil o yüzden crack kullanıyorum bazen crack dediğim gta san andreas ile vice city'yi indirmiştim onun dışında pek kullanmadım eğer bütçem olsa zaten kullanmam

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
Satın almayı tercih ederim.
Oyunun bölgesel fiyatlandırması ve Türkçe dil desteği var. Siz crack oynamaya devam edin, adamlar 3. oyunda Türk pazarından çekilsinler. Olan bize olsun, Aferim.
Aslında 14 sayfa boşuna yazılmış 1.sayfa da çok net bi açıklama var adamlar fiyatlandırma ve türkçe dil desteği olarak türkiyeye yardımcı oluyor ama bakıyorlar türkler crack indiriyor yama yüklüyor vs yapıp adamlar türkiye pazarından çekiliyorlar üzücü durum bu aslında

arisaka

80+ Bronze
Ülke ekonomisi batmış halen daha oyun ekonomisi diyorsun :ROFLMAO:

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Aslında 14 sayfa boşuna yazılmış 1.sayfa da çok net bi açıklama var adamlar fiyatlandırma ve türkçe dil desteği olarak türkiyeye yardımcı oluyor ama bakıyorlar türkler crack indiriyor yama yüklüyor vs yapıp adamlar türkiye pazarından çekiliyorlar üzücü durum bu aslında
Tamam da crack indirenler için bir fark olmuyor.:D İster çekilsin ister çekilmesin ne fark eder.Crack indiren yine indirir.İngilizcesi olmayan da yama indirir?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Satın almayı tercih ederim.
Oyunun bölgesel fiyatlandırması ve Türkçe dil desteği var. Siz crack oynamaya devam edin, adamlar 3. oyunda Türk pazarından çekilsinler. Olan bize olsun, Aferim.
bir oyuna 349 tl vericek param yok ?

Top Bottom