Neler Yeni

Yardım E sigara Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz

Kanicry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Eren
düz sigaradan daha kötü bir şey evde arabada dışarıda heryerde içme isteği doğuyor insanda
tadi güzel kokusu güzel çakmak derdi yok cekiyon geliyo ufak falan bırakamıyosun
sigaradan daha illet bir şey

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
ben bağımlı olucağımı düşünmüyorum deneme amaçlı

zaraları nelerdir
ağızda koku bırakırmı
dışde iz bırakırmı
illa denemen gerekiyorsa git yoldan bi dayı çevir 1 tane iste ondan 1 2 fırt çek at daha da bulaşma
kimse sigaraya bağımlı olacağım diyip başlamıyor çok büyük bir illet hem cebine hem sağlığına yazık

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
XXXX
4 yıldır kullanıyorum.

bol su içersen sorun olmaz. sorun olsaydı 4 yılda bende çıkardı 0 problem. Eger nikotin bağımlılığın var ise e sigara sigarayı bırakmak için kullanılmalı. Ben keyfe keder içiyorum.

ağızda koku yapmaz.
dişlerde aroma kaynaklı sararma yapabilir.
bol su içersen aromayı idrardan atarsın aromalar gıda uyumlu fakat su içmezsen böbrekte biriktirir.

Bunun haricinde iyi likit kullan pod cihaz al

kartuşu en çok bulunan e sigaralar.

smok nord
smok nord 2 ( kullanıcısyım şiddetle öneririm )

sigara çekimi için ise 1.4 regular smok nord coil seti satın alıp kullanabilirsin.
bilgi verdiğin için teşekkürler bunları
hocam tıp öğrencisi olarak şunu söyleyebilirim(çalışma yaptık bu konuda) sigaradan daha az zararlı diye bir şey yok ikiside çok zararlı e-sigaranın kendine ait hastalıkları var. ayrıca likite alerjin varsa bir bakmışsın gece akciğer su toplamasından yoğun bakımdasın. ikisinide içmemeni öneririm
likite alerim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar ben kafaya taktım içicem onerileriniz için teşekkür ediyorum baktım hepiniz bişansınız ya puff alıcam yada e sigarayı deneyeceğim zaten evde nargile felan yapıp içiyorum e sigara içinbakımdır hangi markayı hangi likiti likit dolumu gibi şeyleri oğretirseniz sevinirim zaten hoşuma gitmesse abime veririm

ben ağızda koku bırakmasını istemiyorum kotu koku bırakmasın

ruaF1912

80+ Bronze
Puff içince Cool olmuyorsun kardeş, bunu bilmeni istedim, bir fırt dumandan bir şey olmaz deme, yarın bir bakmışsın paket alır hale gelmissin. Yaşın küçük millete ne diye özeniyorsun ki bu tür şeyler için, kendine yapabileceğin en büyük kötülük olur bu tür şeyler içmen.

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
XXXX
Puff içince Cool olmuyorsun kardeş, bunu bilmeni istedim, bir fırt dumandan bir şey olmaz deme, yarın bir bakmışsın paket alır hale gelmissin. Yaşın küçük millete ne diye özeniyorsun ki bu tür şeyler için, kendine yapabileceğin en büyük kötülük olur bu tür şeyler içmen.
cool olmak için almıyorum zaten yeni şeyler denemk istiyorum nargileden bıktım

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Burak
arkadaşlar 16 yaşındayım daha once sigara kulanmadım puff kulandım ve e sigara hakında biraz bilgi vermirisininin içimi tadı onerdiğiniz onermediğiniz %0 bilgiye sahibim bu konu hakında
Yapma dostum bende aynı kafayla başladım öncelikle ilk aylar çok hoşuna gidicek iyiki yapmışım diceksin belkide 6 ay geçtikten sonra gücünde kayıp ve psikolojik sorunların başlıcak. Her an ağzında o olsun istiyeceksin oyun oynarken, dışarda gezerken hatta bankta otururken 1 yıl geçicek göğsünde ağrılar başlıcak bir gün koşmak istiyeceksin ve maksimum 3dk koşup nefes nefese kalıcaksın 1.5 yıla geldiğinde o bağımsız olmam dediğin şeyin aslında hayatının bir parçası olduğunu farkediceksin. yani kısacası sakın yapma emin ol hiç gerekli değil ben bıraktım bırakırken cihazı fırlatıp kırdım birdahada ağzımı sürmüyorum birkaç aydır yemin ediyorum yaşam kalitem arttı

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
XXXX
Yapma dostum bende aynı kafayla başladım öncelikle ilk aylar çok hoşuna gidicek iyiki yapmışım diceksin belkide 6 ay geçtikten sonra gücünde kayıp ve psikolojik sorunların başlıcak. Her an ağzında o olsun istiyeceksin oyun oynarken, dışarda gezerken hatta bankta otururken 1 yıl geçicek göğsünde ağrılar başlıcak bir gün koşmak istiyeceksin ve maksimum 3dk koşup nefes nefese kalıcaksın 1.5 yıla geldiğinde o bağımsız olmam dediğin şeyin aslında hayatının bir parçası olduğunu farkediceksin. yani kısacası sakın yapma emin ol hiç gerekli değil ben bıraktım bırakırken cihazı fırlatıp kırdım birdahada ağzımı sürmüyorum birkaç aydır yemin ediyorum yaşam kalitem arttı
şahsen bu sabah bi bisiklet sürmek için dışarı cıktım 10 dk sürdüm acayıp yoruldum darlandım sabah 6 gibi cıktığım için şuan herhangi bir yaşam kalitem yok zaten ecdeyim sürekli pek fazla arkadaşımda yok

4 yıldır kullanıyorum.

bol su içersen sorun olmaz. sorun olsaydı 4 yılda bende çıkardı 0 problem. Eger nikotin bağımlılığın var ise e sigara sigarayı bırakmak için kullanılmalı. Ben keyfe keder içiyorum.

ağızda koku yapmaz.
dişlerde aroma kaynaklı sararma yapabilir.
bol su içersen aromayı idrardan atarsın aromalar gıda uyumlu fakat su içmezsen böbrekte biriktirir.

Bunun haricinde iyi likit kullan pod cihaz al

kartuşu en çok bulunan e sigaralar.

smok nord
smok nord 2 ( kullanıcısyım şiddetle öneririm )

sigara çekimi için ise 1.4 regular smok nord coil seti satın alıp kullanabilirsin.
reis diğer arkadaşlar boyle soylemiyo ne yapmalıyım

xTURANN

80+ Silver
1 Adet Elektronik sigara, puff, vozol (artık ne diyorsanız ), yüzlerce paket sigaraya denk diye bir şey duyduğumu hatırlıyorum.

16 Yaşındasın, sanırım ortaokul ya da lise öğrencisisin. Daha çok çocuksun, gençsin. Yapma. Burada ki herkese inan, 1 fırtla, 1 kereyle başlar. Sonra hep bi sigara yakasın, bi duman çekesin gelir. Şuan sanırım o kafalardasın. Farkındayım, bunların aromaları aşırı güzel kokuyor, belki ağızda sigara kadar kötü koku bırakmıyordur ama ne gereği var.

E-Sigara, Düz sigara içeceğine farklı farklı sakızlar çiğne. Basit olanlardan değil, iyi, güzellerinden. Hem çene kası yaparsın, hem ciğerlerin temiz kalır.

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
XXXX
1 Adet Elektronik sigara, puff, vozol (artık ne diyorsanız ), yüzlerce paket sigaraya denk diye bir şey duyduğumu hatırlıyorum.

16 Yaşındasın, sanırım ortaokul ya da lise öğrencisisin. Daha çok çocuksun, gençsin. Yapma. Burada ki herkese inan, 1 fırtla, 1 kereyle başlar. Sonra hep bi sigara yakasın, bi duman çekesin gelir. Şuan sanırım o kafalardasın. Farkındayım, bunların aromaları aşırı güzel kokuyor, belki ağızda sigara kadar kötü koku bırakmıyordur ama ne gereği var.

E-Sigara, Düz sigara içeceğine farklı farklı sakızlar çiğne. Basit olanlardan değil, iyi, güzellerinden. Hem çene kası yaparsın, hem ciğerlerin temiz kalır.
sakız sevmiyoum :D Lise 2 yim

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
XXXX
Sigarayı niye seviyorsun kardeşim ? Kokusu mu güzel ? Sana göre çekici, cool mu geliyor ? Yapma bunu kendine.
sigarayıda sevmiyorum

aromalı şeyleri seviyorum

Top Bottom