Neler Yeni

İnceleme E-YOOSO Z686 Klavye İnceleme

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
abdulkadir bayram
Bende 9 temmuz da sipariş vermiştim bugün dağıtıma çıktı hepsijet ile sağ salim gelsin bakalım artık :D hayırlı olsun
Hepsijet nalaka hocam ptt getirir normalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende aliexpressden mucai mk61 sipariş verdim o nasıldır sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende aliexpress den mucai mk61 siparis verdim nasıldır sizce?
Güzel klavye bunların hepsi aynı klasmanda genelde zaten sadece büyüklük renk ve switchler degisiyor.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Talat
z11 klavye ıcın reddragon yazılımını önerdıler denedım hata verdi olmadı bende..

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
abdulkadir bayram
z11 klavye ıcın reddragon yazılımını önerdıler denedım hata verdi olmadı bende..
Z11 in driverı yok diye biliyorum hocam zaten. Bunun direk kendisinin var.

holyeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
gokhan
kargo geldi valla çok şık klavye gibi duruyor

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-07-18 saat 16.17.53_da7fd359.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-07-18 saat 16.17.53_da7fd359.jpg
    237 KB · Hit: 37

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
abdulkadir bayram

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
2 hafta kadar önce E-yooso z686 adlı klavyeyi aliexpressten satın aldım. Ve klavyenin incelemesini sizlere sunmak istedim.

Ürün özellikleri
Klavye %65 olmakla birlikte red switch hot swap anahtarlarını içerisinde barındırıyor. Kasası sert plastikten oluşuyor, plakası ise metalden ve bence 400 liralık bir klavyeye göre malzeme kalitesi çok iyi. Üründe ARGB bulunyor ve driverından kontrol edilebiliyor ve ben klavyeyi beyaz aldım beyaz renk ile çok güzel duruyor. Klavye bilgisayara type-c ile bağlanıyor ve kendisine takıp çıkarılabiliyor. 570 gramlık ağırlığıyla gayet hafif bir klavye ve derinliğinin az olması bileğinizin ağrımadan tüm tuşlara erişebilmenize olanak sağlıyor.

Alıntıyı görüntüle

Kargo ve Paketleme
Ürünü 4 Temmuzda satın aldım ve dün geldi yani çinden gelecek bir şey için gayet hızlı bir teslim oldu diyebilirim. O kadar yol sırasında paket çok hasar görür zannediyordum fakat Türkiyeden sipariş ettiklerimden bile sağlam geldi. Yani uzun sürer diye yurtdışından birşeyler almak istemeyen arkadaşlara bence gayet değdiğini söyleyebilirim. 1 hafta daha fazla bekleyip hem ucuza hemde kaliteli bir ürün almak her açıdan daha mantıklı.
Alıntıyı görüntüle

Genel Kullanım
Ürünü bir gündür kullandığım için ömrü hakkında bir bilgi veremem fakat kullanış açısından gayet tatmin edici olduğunu ve gecikme takılma gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtmek isterim. Ben bundan önce Redragon Kumara K552 modelli klavyeyi kullanıyordum ve açıkçası aradaki fiyat farkına kesinlikle değmeyeceğini düşünüyorum. Klavye küçük olduğu için daha tam alışamadım ama hem daha şık duruyor hemde yer kaplamıyor bu açılardan gayet memnunum. Ürünün aydınlatmasını yazılımı indirmeden hazır olanlarla birlikte kullanabiliyorsunuz ve ledlerin hızı, parlaklığı ve dönüş yönlerini kendiniz tuşlar yardımıyla ayarlayabiliyorsunuz. Yani günün sonunda taşıma açısından kullanışlı, kaliteli, performanslı, şık ve ucuz bir klavye ile başbaşa kalıyoruz.
Alıntıyı görüntüle
Aliexpresste bunun gibi bir sürü klavye var fakat ben hem beyaz hemde küçük ve ucuz olması dolayısıyla bu modeli tercih ettim. Z11 modeli falanda var baya konuşulan tabi size kalmış ben kendi klavyem açısından söylüyorum kesinlikle değer. Çok güzel bir klavye ve masanıza renk katıcak. Konum biraz kısa oldu fakat paylaşabildiklerim şimdilik bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.
Mizar mz60 gatheron switchden kötümüdür

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
abdulkadir bayram
Top Bottom