Neler Yeni

🔥İndirim EA Play indirimleri 🔥🔥🔥 EA SPORTS FC 24 600 TL BF 1-5 SERİSİ 75 TL KAÇIRMA

1721

80+ Bronze
Yav boşver 5i kanka ya bak bf 5 var ya birincisi optimizasyon kötü işlemci düşmanı oyun hile 1e göre daha çok var ucuncusu Osmanlı falan var ya 1de daha çok Türk bulunuyo sina çölü haritası var bı sunucuda 7 24 o haritayı oynuyoz
Mesaj otomatik birleştirildi:

5te Türkçe dil yok Türkçe dublaj yok hepsini geç oyun 2. Dünya savaşını gram hissettirmiyo
hocam hangi bf serisini alayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,128
İsim
a l p e r
2042 de alayım mı ? bir de hangi editionı alayım ? düz mü yoksa premium mu
2042 hiç deneyimlemedim ama ben eğer öyle modern bı bf oyunu alacak olsaydim bf 4 alırdım 2042 yerine

Premium pass almazsan çoğu silah ve harita kapalı oluyor sende premium oyunun %50si gibi bişey

• Muhteşem
Reaksiyonlar: 1721
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,128
İsim
a l p e r
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,128
İsim
a l p e r
  • Beğen
Reaksiyonlar: 1721

The Semih

80+ Silver
Beyler bilen varsa söylesin . Steamden oyun aldığınızda ea kütüphanesine de geliyor . Burdan aldıklarımız steame geliyor mu
Oğlum şaka mı bu yorumlar yıllardır ben arkamı yırtarak oyun kovaladım kar ettim, adam daha launcheri hayatında görmemiş, 1 günde herşeyden faydalanıyor, Aynen kardeşim oyun evine kargo olarak gelicek onu sormayı unutmuşun, sizin 2K fiyatı görüp ben neden zamanında bu oyunu almadım iye yırtınmanız gerekirken şuan burda faydalanıyorsunuz.

Hele şu epic gamese laf yapıp şimdi paşa paşa oyun alanları hiç bahsetmiyorum aşırı gerginim.

1721

80+ Bronze
Oğlum şaka mı bu yorumlar yıllardır ben arkamı yırtarak oyun kovaladım kar ettim, adam daha launcheri hayatında görmemiş, 1 günde herşeyden faydalanıyor, Aynen kardeşim oyun evine kargo olarak gelicek onu sormayı unutmuşun, sizin 2K fiyatı görüp ben neden zamanında bu oyunu almadım iye yırtınmanız gerekirken şuan burda faydalanıyorsunuz.

Hele şu epic gamese laf yapıp şimdi paşa paşa oyun alanları hiç bahsetmiyorum aşırı gerginim.
adam bu platformdan online oynanılıyor mu yazdı geçen gün. bayılcaktım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Ali UKŞUL
kardeşim alalım diye tutturdu sizce fiyat iyi mi ? bu platformdan alınmasının dezavantaj yaratacak bir durumu var mı oyun içi harcamaların pahalı olması vs gibi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,366
İsim
Diyarhan

1721

80+ Bronze
kardeşim alalım diye tutturdu sizce fiyat iyi mi ? bu platformdan alınmasının dezavantaj yaratacak bir durumu var mı oyun içi harcamaların pahalı olması vs gibi ?
oyunu herhangi bir platformdan alsanız bile, oynarken bu platform üzerinden oyuna bağlanıyorsunuz. yani oyunun kendi orijinal platformu gibi bir şey. alabilirsiniz sıkıntı olmaz.

Top Bottom