Neler Yeni

❌İndirim Bitti! EA RACING MEGA COLLECTION 200TL KOSUN!!!

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Arkaşlar bende bu paketten 1 oyun var. Bu yüzden alamiyorum bende destek kısmından sildim oyunu be şimdi yan hesabımdan oyunu almayı deniyorum hediye olarak ama alamıyorum bana nasil yapacağımı anlatırsanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mahsum Kartal
1 Adet oyun mevcut diye diğer oyunu alamayanlar steam desteğe yazsa çözülür sorun.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,250
İsim
Kerem Çavuş
Arkaşlar bende bu paketten 1 oyun var. Bu yüzden alamiyorum bende destek kısmından sildim oyunu be şimdi yan hesabımdan oyunu almayı deniyorum hediye olarak ama alamıyorum bana nasil yapacağımı anlatırsanız sevinirim.
Hediyeyi kabul edemiyosun muhtemelen destek kısmından hesaptan kaldırdığın oyunu hesabına geri ekleyeceksin daha sonra hediyeyi kabul ediceksin

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mahsum Kartal
Konunun amacı: Normalde bu bundle içeriğinden herhangi bir oyuna sahipseniz bundle' ı satın alamıyorsunuz, sırf indirimden unbound almak isteyenler bile 359,99 TL ödemek yerine bu bundle 200TL fiyatına alabilir,
Bundle İçeriğinde NFS HEAT, PAYBACK, HP:REMASTERED, UNBOUND, DiRT 5, GRID Legends mevcut.
https://store.steampowered.com/bundle/32318/EA_Racing_Mega_Collection/

*Şuan denedim ve ben bu yöntem sayesinde alabildim. Uzatmadan hızlıca anlatıyorum.

*Bundle içeriğinde sahip olduğunuz oyunları steam destek bölümünden kütüphanenizden kalıcı olarak kaldır deyin.

*Bundle farklı bir steam hesabından kendinize gönderin.

*Ana hesaba geri dönün hediyeyi kabul edin UNKNOWN ERROR vericek,

*Şimdi ana hesabınızdan steam destek bölümüne tekrar girerek önceden kaldırdığınız oyunları geri getirin.

*Bildirimlerden hediyeyi kabul edin. Hayırlı olsun.

Not: Bazı arkadaşlar yan hesaptan ana hesaba gift gönderirken steam/banka güvenlik amaçlı ödemeyi beklemede tutuyor, telaş yapmayın ödeme onaylandıktan sonra hediye ana hesaba otomatik gidiyor. Ortalama 1gün sürebiliyor bu bekleme süreci.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Fatih
Neden peki fazla bilgim yok ondan soruyorum yanlış anlaşılmasın
Bu oyunlar genele hitap eden değil belli bir kesime hitap eden oyunlar, evet fiyat çok iyi ancak konuya yazılanları okursanız oyunlari çok sevdiğinden alanlardan ziyade fiyattan dolayı alanların fazla olduğunu görürsünüz. Oyunlar iyi mi, iyi. Ancak kendini amorti edip harçlık cikartacak kadar bir albenisi yok bu oyunların en azından tr oyun kitlesinde.

HSENX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Hüseyin ŞEN
Konunun amacı: Normalde bu bundle içeriğinden herhangi bir oyuna sahipseniz bundle' ı satın alamıyorsunuz, sırf indirimden unbound almak isteyenler bile 359,99 TL ödemek yerine bu bundle 200TL fiyatına alabilir,
Bundle İçeriğinde NFS HEAT, PAYBACK, HP:REMASTERED, UNBOUND, DiRT 5, GRID Legends mevcut.
https://store.steampowered.com/bundle/32318/EA_Racing_Mega_Collection/

*Şuan denedim ve ben bu yöntem sayesinde alabildim. Uzatmadan hızlıca anlatıyorum.

*Bundle içeriğinde sahip olduğunuz oyunları steam destek bölümünden kütüphanenizden kalıcı olarak kaldır deyin.

*Bundle farklı bir steam hesabından kendinize gönderin.

*Ana hesaba geri dönün hediyeyi kabul edin UNKNOWN ERROR vericek,

*Şimdi ana hesabınızdan steam destek bölümüne tekrar girerek önceden kaldırdığınız oyunları geri getirin.

*Bildirimlerden hediyeyi kabul edin. Hayırlı olsun.

Not: Bazı arkadaşlar yan hesaptan ana hesaba gift gönderirken steam/banka güvenlik amaçlı ödemeyi beklemede tutuyor, telaş yapmayın ödeme onaylandıktan sonra hediye ana hesaba otomatik gidiyor. Ortalama 1gün sürebiliyor bu bekleme süreci.
Hocam aldım dedğiniz gibi yapıp çok sağolun (y)

dirt 5 i geri alamadım ama steam destekten nasıl geri alacağım kütüphaneye yardımcı olabilirmisniz ?

Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aldım dedğiniz gibi yapıp çok sağolun (y)

dirt 5 i geri alamadım ama steam destekten nasıl geri alacağım kütüphaneye yardımcı olabilirmisniz ?

Teşekkürler
buldum hocam @Duygusuzifade Steam Destek sayfasına girin, orada arama kısmına oyunun ismini yazın, ardından "Kütüphanemde yok" seçeneğini seçip oradan da "Önceden hesabımdan kaldırılan oyunu geri getir" seçeneğini seçin.

Son düzenleme:

Cheerios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Deniz
Steam destekten kaldırdım daha sonra kendim için satın aldım oldu.Sırf unbound için aldım teşekkürler.

Afrodezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fuat
Sahip olup geri iade yapan arkadaşlar alabiliyorlar mı? son durum nedir acaba ona göre bende oyunları iade edeceğim.

Afrodezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fuat
Peki steam üzerinden oyunları kaldırtıktan sonra hesaptan geri alınca hesaptaki oyun içeriklerim gider mi arkadaşlar ona göre yapacağım. Çünkü heat ve paybackde ciddi mesaim var ve yaptığım araçların gitmesini istemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
hayri ceylan
Bitti galiba. Linke bastığımda hiçbir şey gelmiyor

Top Bottom