Neler Yeni

EBA programım çıktı!

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
@TheMarqE Dostum bu arkadaş 14 yaşında en fazla bilgisizce yorum yapan birisi, 8 aydır engellenmiş durumdaydı zaten bu hesaba geçince engellemeyi unutmuşum. Ciddiye alma, sadece seni kıskanıyor.
Neden kıskanayım , yazılım bilgisi olduğu için mi ? Tamam.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben yinede indirmem virüs ihtimali olabilir bide başıma böyle bir dert açmam

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Olabilir. Bu, programın virüs olduğu anlamına gelmez.

@TheMarqE sen de kaynak kodlarını Github'da açık bir şekilde paylaşmalısın, indirme linki vermek pek doğru değil. Arkadaşlar da bir noktaya kadar haklı.
Evet virüslü olduğu anlamına gelmez ama virüslü olmadığı anlamınada gelmez ne olduğu belli olmayan şeye neden güveneyim

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
@Lulucat ,

Dijital imzaya sahip olmayan yazılımlar güvenlik yazılımlarınca ''zararlı'' veyahut ''şüpheli'' olarak nitelendirilebilir. Tabii bu yazılımın imzalı olup olmadığına dair bir bilgim yok. Ayrıca her güvenlik yazılımının sonucu yüzde yüz doğru değildir. Bir güvenlik yazılımı ne kadar iyi olursa olsun, nadir de olsa false positive sonuçlara rastlanabilir.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Virüs olmayabilir fakat öğrenci bilgilerini bir datada biriktirip sonra o bilgilerle başka işler yapılabilir (olur demiyorum olabilir diyorum). + olarak ebaya girmiek için programa gerek yok ki halihazırda web sitesi var.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Evet virüslü olduğu anlamına gelmez ama virüslü olmadığı anlamınada gelmez ne olduğu belli olmayan şeye neden güveneyim
Dostum bak adam yazılımın her harfine kadar kodlarını paylaşmış ne diyorsun ben anlamadım ki. Virüs var mı girip bak istiyorsan diyor adam.
Sen neyin boşunu yapıyorsunki hala? Haksızım de geç otur.

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Ben yinede indirmem virüs ihtimali olabilir bide başıma böyle bir dert açmam
Bu programı indiren kişilerin çok fazla olacağını sanmıyorum zaten, daha çok bir uygulama yapmak istenmiş ve yapılmış gibi.

Senin şu anda yaptığın şuna benzer, bir adamla ikinci el alışveriş yaparken daha adamın dolandırıcı olup olmadığı belli değilken "seni mahkemeye vereceğim!" "kesin dolandırıcısın" demek gibi, saçma.

moira

80+ Bronze
Virüs olmayabilir fakat öğrenci bilgilerini bir datada biriktirip sonra o bilgilerle başka işler yapılabilir (olur demiyorum olabilir diyorum). + olarak ebaya girmiek için programa gerek yok ki halihazırda web sitesi var.
Bazen acil durumlarda hemen girilmesi gerekiyor. Kaynak kodlar ortada :).

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
985,823
Üyeler
155,928
Son üye
fgtreew595672
Top Bottom