Neler Yeni

Çözüldü✓ ekran kartı boşta 28w kullanıyor

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
elimde arctic mx4 var termal bakım yapsam tahmini kaç derece fark eder
Bilemiyorum. Oyunlarda ısı problemi olmadığını söylemişsin fakat mevcut macun kurumuşsa fazlasıyla farkedecektir. Kart hakkında net bir bilgiye sahip değilim.

anonim08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anonim
eski ekran kartımı düzenli yapardım ancak bu ekran kartı doom eternel gibi oyunda maks 73-74 derece bence termal durumu iyi hiç açmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

o da oyunlara girince hemen hemen aynı fps yi alıyor onun işlemcisi birazdaha eski ben bi tık fazla alıyorum
hocam boşta kaç volt çekiyor watt volta bağlı diye biliyorum ne kadar çok volt kullanırsa o kadar çok watt kullanır diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
Bilemiyorum. Oyunlarda ısı problemi olmadığını söylemişsin fakat mevcut macun kurumuşsa fazlasıyla farkedecektir. Kart hakkında net bir bilgiye sahip değilim.
oyunlarda hiç aşırı ısı veya yüksek fan devri sıkıntısı yaşamadım ondan dolayı tam kuruduğunu düşünmüyorum birazdaha böyle kullanacağım sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam boşta kaç volt çekiyor watt volta bağlı diye biliyorum ne kadar çok volt kullanırsa o kadar çok watt kullanır diye biliyorum
volt değerine nereden bakacağım bilmiyorum

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil Karagöz
normal kullanırken hep 7-8w
Arka planda steam açık hocam attığın fotoğrafta steamda donanım hızlandırma var ekran kartını kullanıyor. Steam açıkken aygıt yöneticisinden %kaç kullanılıyor bakar mısın ?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,860
İsim
Hacı
Kullanım normal.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,883
İsim
Emre
Discord
necromancerr
boşta fazla güç tüketiyor o yüzden sıcaklık gereksiz fazla
Kanka fazla dediğinde o 30w bir şey değil benim kartımda aşağı yukarı bu kadar tüketiyor
o ekran kartı günde 12 saat tek başına çalışırsa en fazla 75 kuruş 1 tl yakar

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Recep Talha
bugün termal macun değiştirdim tam yükte derece yaklaşık 5-6 derece farketti ancak boşta yine aynı derece

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
bugün termal macun değiştirdim tam yükte derece yaklaşık 5-6 derece farketti ancak boşta yine aynı derece
Modern ekran kartları 60 derecenin altında fan çalıştırmaz. Kasanın hava sirkülasyonu ekran kartının soğutma bloğu için yeterli soğuk havayı sağlamıyor olabilir belki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,086
Üyeler
153,816
Son üye
TheBombash
Top Bottom