Neler Yeni

ekran kartı driverini sildim tekrar kurulmuyor

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
Ekran kartınızı çıkarıp tekrar takın aygıt yöneticisinde göremediğiniz bir aygıtın driver zaten kuramazsınız.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Ekran kartınızı çıkarıp tekrar takın aygıt yöneticisinde göremediğiniz bir aygıtın driver zaten kuramazsınız.
ekran kartımı nasıl cıkarayım AİO pc benimki öncdeden aygıt yöneticisinde bi görünüyor bi görünmüyordu

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
ekran kartımı nasıl cıkarayım AİO pc benimki öncdeden aygıt yöneticisinde bi görünüyor bi görünmüyordu
Ozaman geçmiş olsun ekran kartın bozulmuş. Aygıt yöneticisinde görmediğin bir aygıtın yazılımını kurmaya çalışıyorsun doğal olarak hata veriyor Sürücüde verilen hatayı okursan uyumlu donanım yok hatası veriyor. Yani Aygıt ya çalışmıyor oyüzden görmediği için kuramıyor aygıt yöneticisinden ekran kartının yani görüntüleme aygıtı olan kısmın içine girip foto atarsan daha iyi anlarız. durumu

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Ozaman geçmiş olsun ekran kartın bozulmuş. Aygıt yöneticisinde görmediğin bir aygıtın yazılımını kurmaya çalışıyorsun doğal olarak hata veriyor Sürücüde verilen hatayı okursan uyumlu donanım yok hatası veriyor. Yani Aygıt ya çalışmıyor oyüzden görmediği için kuramıyor aygıt yöneticisinden ekran kartının yani görüntüleme aygıtı olan kısmın içine girip foto atarsan daha iyi anlarız. durumu
yaklaşık 5 senedir falan kullanıyorum aldığım günden beri hep bi sorun cıkarıyor satsam iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Hocam internetten ekran kartı modelinizin ini dosyası halinde bulup indirip öyle kurmayı denermisiniz?

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Hocam internetten ekran kartı modelinizin ini dosyası halinde bulup indirip öyle kurmayı denermisiniz?
hocam artık cok gec daha fazla uğrşamak istemiyorum formatlıyorum suan bilgisayarı
yinede cevabınız için teşekkürler

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
hocam artık cok gec daha fazla uğrşamak istemiyorum formatlıyorum suan bilgisayarı
yinede cevabınız için teşekkürler
Formatla düzelecek bir durum değil gibi sankide neyse dene bakalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,767
Üyeler
140,697
Son üye
Mamii53
Top Bottom