Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartını nasıl bozarım?

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
Çip kısımlarını da yamultabilirsiniz ince bi aletle.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,153
İsim
Adnan Eren
Valla Aşırı derecede overclock yaparak kartı yakabilirsin hatta okadar over clock yparsan ekranda çizgiler çıkıp küçük bi duman çıkabilir bile.

Hanedan11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ataberk demir

Ekler

• inno3d-gt430-2-gb-z.jpg
    inno3d-gt430-2-gb-z.jpg
    96.2 KB · Hit: 137

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
1662236908851.png

şuradaki demirleri kessen olur bence
1662236947469.png
yada bu girişleri dans ettir

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Merhaba arkadaşlar ilk başta şunu söyliyeyim gerçekten troll bir konu değil gerçek anlamda yardıma ihtiyacım var.
Konu şu : Ben ekran kartımı sattım ve parasını babama verdim oda bende kalsın dedi tamam dedim.Fakat şimdi yeni bir ekran kartı buldum ve onu almak istediğimde.Babam ihtiyacın olmayan birşeyi niye alıyorum.Hani oyun oynamayı bırakmıştın vb. gibi şeyler söylüyor ve almıyor.Eskiden kalma yadigar bir ekran kartı var.O bozulunca alırız diyor yeni bir tanesini şuan ihtiyacın yok diyor.
Fakat 10 15 gün sonra üniye gideceğim için ve bölümüm yazılım mühendisliği olduğu için ekran kartına gerek var.Ama babam bunu anlamıyor.Sizden istediğim şu yazılımsal olarak ekran kartını kullanılmaz hale nasıl getirebilirim.Donanımsal olarak söylemiyorum yazılımsal olarak nasıl kullanılmaz hale getiririm ekran kartını.Dosya bozma siteleri olduğu gibi ekran kartı bozma vb. şeyler varmıdır.Fakat sadece ekran kartını bozmak istiyorum.İçindeki işlemci vb. diğer tüm parçalar pahalı parçalar onlara zarar gelmesini istemiyorum.

Eğer yazılımsal olmasa bile donanımsal olarak nasıl bozacağımıda kullanılmaz hale getireceğimide söylerseniz en son çare onu denerim.Fakat çekiçle vurulmuş gibi bir görüntü olsun istemiyorum bir bobinini patlatmak gibi çıkarmak gibi şeyler olursa daha iyi olur.

Ekran kartım : GeForce GT 430
Bana gonderebilirsiniz hocam banada bi ekran kartı lazım kargo masrafları vs öderim 🙃

Hanedan11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ataberk demir

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
OCyi abartsan olur belki ya da çıkar biraz çakmakla ısıt lehimler oynasın yerinden

predator

80+ Silver
kesin çözüm ekran kartının pinini ucundan kır gg.

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
Merhaba arkadaşlar ilk başta şunu söyliyeyim gerçekten troll bir konu değil gerçek anlamda yardıma ihtiyacım var.
Konu şu : Ben ekran kartımı sattım ve parasını babama verdim oda bende kalsın dedi tamam dedim.Fakat şimdi yeni bir ekran kartı buldum ve onu almak istediğimde.Babam ihtiyacın olmayan birşeyi niye alıyorum.Hani oyun oynamayı bırakmıştın vb. gibi şeyler söylüyor ve almıyor.Eskiden kalma yadigar bir ekran kartı var.O bozulunca alırız diyor yeni bir tanesini şuan ihtiyacın yok diyor.
Fakat 10 15 gün sonra üniye gideceğim için ve bölümüm yazılım mühendisliği olduğu için ekran kartına gerek var.Ama babam bunu anlamıyor.Sizden istediğim şu yazılımsal olarak ekran kartını kullanılmaz hale nasıl getirebilirim.Donanımsal olarak söylemiyorum yazılımsal olarak nasıl kullanılmaz hale getiririm ekran kartını.Dosya bozma siteleri olduğu gibi ekran kartı bozma vb. şeyler varmıdır.Fakat sadece ekran kartını bozmak istiyorum.İçindeki işlemci vb. diğer tüm parçalar pahalı parçalar onlara zarar gelmesini istemiyorum.

Eğer yazılımsal olmasa bile donanımsal olarak nasıl bozacağımıda kullanılmaz hale getireceğimide söylerseniz en son çare onu denerim.Fakat çekiçle vurulmuş gibi bir görüntü olsun istemiyorum bir bobinini patlatmak gibi çıkarmak gibi şeyler olursa daha iyi olur.

Ekran kartım : GeForce GT 430
VGA veya hdmı Kablosunu anakart a tak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne gereksiz işler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,743
Üyeler
158,178
Son üye