Neler Yeni

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

robin

80+ Silver
BU kaçıncı yazışımız artık sıkıldık. Paramızın karşılığını alamıyoruz. 6000TL vermişiz hizmet 0. Müşteri hizmetleri olsun, kargo olsun, eksik parça yollanması, yanlış sistem montajı bunların hepsini gördük bu sistem ve site sayesinde. Tüm sorunlara deyineceğim ama burada Donanım Arşivi'nin de sorumluluk üstlenmesi lazım kendi sistemi sonuçta. Gelelim sorunlara ;

KARGO;

Kargo takip no verilmedi bu yüzden hiçbir şey öğrenemiyoruz. Kutunun üstüne kırılacak ürün olduğunu belirten ibare bile koymamışlar. 2 Kutu geleceği için 2 kutuyu birbirine bantlayıp veya farklı bir şekilde yollamalılar benim kasam geldi ekran kartım 5 gündür yok.

VİDEODAN FARKLI ISI DERECELERİ;

Videoda ortalama olarak 65 derece olan sistem nedense bizde 75 derece. Kasanın yeri ferah, ayarları vs. tam olmasına rağmen eline gelenlerin çoğunda ısınma sorunu var. Zaten bize gönderirlerken sürdükleri termal macun (?) bir etki etmiyor olabilecek en kötü macun sürülmüş. Buda video için extra kaliteli bir macun sürülüp izleyiciyi aldatma amacı olunduğunu gösterir.

EKSİK ÜRÜN;

Bazı arkadaşlarımıza ilk alan olmalarına rağmen "wraith prism" yerine normal stok soğutucusu takılıp yollanılmış. Benimde kasam yollanmasına rağmen ekran kartımı ve kutularımı yollamadılar.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ (!);

İletişim sorunu başlı başına bir konu olabilecek bir şey. 1 Saat boyunca bekletilip sıra gelince yüzümüze kapıyorlar. Müşteri hizmetlerinde 1 kişi çalışıyor galiba. Müşteri hizmetine bağlansak bile hiçbir yararı olmuyor sorunlarımıza cevap bulamıyoruz. Sistem üzerinden mesaj atarsakta otomatik mesaj geliyor.

RAM;

Videoda CL 19 ramin CL 16'ya çekilmesinden bahsedilmiş. Bu ayarlama hakkında kısa bir yazı paylaşılmış ama sistemden anlamayan birisinin okuyup yapamayacağını düşünüyorum. Bu ayarlamanın nasıl olacağı için video çekilirse sistem alanlar rahatça yapabilecektir.

Sonuç olarak sistemi alanların çoğu için hayal kırıklığı oldu. @Abdullah Hacıgül

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Maalesef arkadaşın yazdıklarının hepsini (ayrı ayrı) yaşayan insanlar var. Bakın sistem DA olmasa vallahi de billahi de almazdım. Şimdi şu yaşananlara bak. Daha benim de ne yaşayacağım belli değil sistem gelmiyor ki ...

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Berkecan Ergin
Telefonun 1 saat sonra kapanmasının sebebi operatörün sınırlandırması olabilir mi ? bazı operatörlerde böyle durum var çünkü. Faturalı hatlarda özellikle görülüyor bu durum

Videodaki ısı derecelerine gelirsek abdullahın kullandığı macundan kaynaklı olabilir. çok maliyetli bir durum değil ama bilgilendirme olsaiyi olurdutabi

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Değinilen konular tamamen doğru, sistem geldi arkadaş kaç gündür ekran kartı bekliyor. Ram mevzusunun nasıl yapılacağını bilen yok. İncehesap zaten bitik. Ne olacak bilmiyoruz.

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
İncehesap tan ürün almayı düşünüyordum ama tövbe ettim. Bu kadar insanı mağdur etmeye hakları yok!

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,169
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İncehesap tan ürün almayı düşünüyordum ama tövbe ettim. Bu kadar insanı mağdur etmeye hakları yok!
Bu olayların olmasından dolayı incehesaptan ürün almayı durduracağımı sanmıyorum :D Belliydi adamların bu kadar yoğunluğu kaldıramayacakları. 1000-2000 kişi alır yolumuzu buluruz diye düşündüler hazırlıklar ona göre yapıldı muhtemelen. Biranda bu kadar kişi alıncada olan oldu.
Şahsen gaming gecesinde klavye almayı planlıyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,035
Üyeler
152,992
Son üye
m2ran
Top Bottom