Neler Yeni

El Capitan Kargo

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Tamam kardeşim sağ ol fan RGB si kapalı olmaz de mi direkt
Tamam kardeşim bu RGB fanın kapalı olma ihtimali yok de mi
Mesaj otomatik birleştirildi:
Fan evet yuvarlak ise hediye size gelmemiş demektir. Tam anlamak için internete stok fanı aratıp karşılaştırabilirsiniz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Okan
Ekstra uğraşacaksınız sanırım bir kaç kişiye daha olmuştu inşallah çözülür
İnşallah çözülür farkındalık yarattığın için sağ ol yoksa anlamazdım hediye mi stok mu arada kaynardım artık :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler

Sfenx*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdurrahman Özçelik
Arkadaşlar merhabalar. Ben de sistemi ilk alanlardanım. Benim wraight prism soğutucu geldi sıkıntı yok. Fakat bu fan biraz fazla mı sesli çalışıyor? Bilen arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim. Bilgisayar boştayken bile durup dururken fan sesi birden yükseliyor, birden alçalıyor falan. Fıttırmak üzereyim :) Bilgilendirirseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Arkadaşlar merhabalar. Ben de sistemi ilk alanlardanım. Benim wraight prism soğutucu geldi sıkıntı yok. Fakat bu fan biraz fazla mı sesli çalışıyor? Bilen arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim. Bilgisayar boştayken bile durup dururken fan sesi birden yükseliyor, birden alçalıyor falan. Fıttırmak üzereyim :) Bilgilendirirseniz sevinirim.
O alçalma yükselme ani iniş çıkışlardan fakat haklısınız sesi çok yapacak bir şey yok. 1 haftayı geçti el capitanı kullanıyorum fakat böyle

Sfenx*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdurrahman Özçelik
O alçalma yükselme ani iniş çıkışlardan fakat haklısınız sesi çok yapacak bir şey yok. 1 haftayı geçti el capitanı kullanıyorum fakat böyle

nasıl alışacağım :rolleyes: 11 yıllık bilgisayarım daha az ses çıkartıyordu :(

Top Bottom