Neler Yeni

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Arkadaşlar hepinize hayırlı olsun.
Sistem gelince olduğu gibi mi çalıştıracaksınız yoksa ekran kartı bios update, RAM 3600 MHz CL16 geliştirmelerini yapacak mısınız?

Ben mesaj attım bu konuda İnceHesap'a. Bana tüm BIOS update ve diğer işlemlerin yapılıp öyle gönderileceği söylendi. BIOS update ile ilgili XFX'in sitesinde çok yalın anlatım var, biz de yaparız hiç sorun değil. Yalnız tek bir şey takılıyor aklıma; yeni BIOS sürümü yazmıyor hiçbir yerde. Ben gelen kartımda update yapılmış mı nasıl anlarım? Sadece frekans değerine bakıp mı anlarız güncellendiğini ? Ya da her şekilde ben yeniden update etsem, zaten edildiyse sorun yaratır mı?

e_cnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
EMRE
Ben mesaj attım bu konuda İnceHesap'a. Bana tüm BIOS update ve diğer işlemlerin yapılıp öyle gönderileceği söylendi. BIOS update ile ilgili XFX'in sitesinde çok yalın anlatım var, biz de yaparız hiç sorun değil. Yalnız tek bir şey takılıyor aklıma; yeni BIOS sürümü yazmıyor hiçbir yerde. Ben gelen kartımda update yapılmış mı nasıl anlarım? Sadece frekans değerine bakıp mı anlarız güncellendiğini ? Ya da her şekilde ben yeniden update etsem, zaten edildiyse sorun yaratır mı?
Bence BIOS update'ten kastettiği anakart BIOS update olabilir. Ekran kartına update yapacaklarını sanmıyorum. Abdullah "yapılmadan gönderilecek, bios update kisinin isteğine göre değişir" demişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Abdulkadir Özgen
Anlaşılan bugün de kimseye kargo çıkmadı kimse hazirandan önce sistem beklemesin bende çıkıyorum buradan böyle bir saçmalık görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Bence BIOS update'ten kastettiği anakart BIOS update olabilir. Ekran kartına update yapacaklarını sanmıyorum. Abdullah "yapılmadan gönderilecek, bios update kisinin isteğine göre değişir" demişti.

Mesajımda özellikle anakart ve ekran kartı BIOS update olarak sordum ama dediğin gibi sadece anakart BIOS update algılamış olabilirler.

e_cnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
EMRE
Mesajımda özellikle anakart ve ekran kartı BIOS update olarak sordum ama dediğin gibi sadece anakart BIOS update algılamış olabilirler.

Bu konuyu tamamen okuyun. Abdullah'in cevabı burada.

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
Mayıs 5 civarı gelir ancak

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Kargo mesajları geç gelebilir siteden sık sık kontrol edin en iyisi ben önceden sipariş verdiğimde kargo sms i çok sonradan geldi.

charleroi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Volkan Yılmaz
Ben sizdem evvel hazır sistem sipariş ettim fakat sizin el capitan'a yakın bir sistem benim sipariş numaram 568*** yukarıda bi arkadaşın sistemi gönderilmiş onun sipariş numarası 569 küsür bu nasıl oluyo anlayabilmiş değilim hem sizden daha önce sipariş verdim , benim sipariş verdiğim tarih 17 nisan el capitan ne zaman satıldı bilmiyorum. Ama hala ödeme onaylandı ekranında bekliyorum şaka gibi...

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
samet ermişoğlu
mail attım ne zamana kargoya verilir sistem gibisinden

Ekler

• Screenshot_20200427-193440_Gmail.jpg
    Screenshot_20200427-193440_Gmail.jpg
    224.4 KB · Hit: 79
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç