Neler Yeni

Elden ring crack nasıl kurabilirim?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

YOSHIDA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf kaya
Merhabalar. Maddi durumlardan dolayı orijinal elden ring alamıyorum maalesef. Bir siteden yükledim fakat dosyayı açtığımda 3 farklı klasör vardı.
1- Steam
2- Elden ring
3- Crack
Bu üç klasör bulunuyordu. Fakat nasıl kurulacağını bilmiyorum. Buradan olmasa da özelden bana yardım edecek birisi olursa çok memnun kalırım. Şimdiden teşekürler.

Knightled

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Abdulkadir kuriş
Crack bilgisayarına sorun verebilir orijinal alman daha mantıklı

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,769
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Merhabalar. Maddi durumlardan dolayı orijinal elden ring alamıyorum maalesef. Bir siteden yükledim fakat dosyayı açtığımda 3 farklı klasör vardı.
1- Steam
2- Elden ring
3- Crack
Bu üç klasör bulunuyordu. Fakat nasıl kurulacağını bilmiyorum. Buradan olmasa da özelden bana yardım edecek birisi olursa çok memnun kalırım. Şimdiden teşekürler.
@dutemo

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Yusuf Kaplan
1- Steam
2- Elden ring
3- Crack
O klasör fotosunu atarsan daha iyi olur ama genelde Crack dosyası içerisinde dosyaları oyunun yüklü olduğu klasöre atarak yapılıyor. Ama foto atarsan o klasörden daha detaylı bilgi verebilirim. Her oyunda crack farklı olabiliyor bazen.

YOSHIDA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O klasör fotosunu atarsan daha iyi olur ama genelde Crack dosyası içerisinde dosyaları oyunun yüklü olduğu klasöre atarak yapılıyor. Ama foto atarsan o klasörden daha detaylı bilgi verebilirim. Her oyunda crack farklı olabiliyor bazen.
Tamamdır yarın sınavdan sonra detaylı ve istediğiniz şekilde ekran görüntülerini paylaşacağım. Teşekkür ederim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom