Neler Yeni

Yardım Elden ring oynamalı mıyım oynanır mı

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Daha önce hiç souls oyun oynamadım ingilizcem berbat ama oyunu aşırı merakta ediyorum elden ring oynamalı mıyım oynamamalı mıyım oynayacak isem nasıl oynamalıyım gibi tavsiyelere açığım

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
.
Ben de senin gibi ilk elden ring ile başlamayı düşündüm ve başladım. Çok iyi oyun açıkcası oynamanı tavsiye ederim. İngilizce konusunda ise oyunun tr yaması vardır illaki netten bulursun

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed Enes Badıllı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de senin gibi ilk elden ring ile başlamayı düşündüm ve başladım. Çok iyi oyun açıkcası oynamanı tavsiye ederim. İngilizce konusunda ise oyunun tr yaması vardır illaki netten bulursun
offline oluyormuş sanırım öyle ne değişiyor bilmiyorum ama öyleymiş

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
nontius
Elden Ring çok zor bir oyun. Dark Souls I ve II uzmanı sayılırım.

Çok zevkli sarıyor Dark Souls oyunları ama Elden Ring çok zor.

Son düzenleme:

Mizmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsmet
DS2 ve DS3 türü bilmeyenler için Elden Ring'den daha zor. Elden Ring yeni başlayanlar için çok daha uygun bir oyun. Bir çok yardımcı büyü ve summona farklı buildlerde kolayca ulaşabiliyorsunuz. Yeni başlayan biri için kesinlikle en iyi tercih Elden Ring. İngilizcesi de çok ağır değil ama en kötü sözlükle çevirerek ufak ufak oynayabilirsin merak ettiğin yerleri. Oynamak için takıldığın yerde rehbere bakman yeterli ingilizceye ihtiyacın olmaz o şekilde.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ramazan
Daha önce hiç souls oyun oynamadım ingilizcem berbat ama oyunu aşırı merakta ediyorum elden ring oynamalı mıyım oynamamalı mıyım oynayacak isem nasıl oynamalıyım gibi tavsiyelere açığım
ingilizce oyna terimleri öğren bence kim bilir talismanı vb. ne diye çevirecek

Deepnise

80+
Oyun zor değil. Summon olayı olmasa zor bir oyun diyebilirim. Özellikle mimik ile oynanırsa herkese hitap eden bir zorluk seviyesi oluyor.

Mizmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsmet
Oyun zor değil. Summon olayı olmasa zor bir oyun diyebilirim. Özellikle mimik ile oynanırsa herkese hitap eden bir zorluk seviyesi oluyor.
Mimic ağır şekilde nerf yemişti en son. Pek sevilmiyor artık, özellikle büyücü buildlerinde kullanışsız. şöyle bir tier list var.
1719440239325.png

Deepnise

80+
Mimic ağır şekilde nerf yemişti en son. Pek sevilmiyor artık, özellikle büyücü buildlerinde kullanışsız. şöyle bir tier list var.
En zor dedikleri 2 boss'un videosunu izledim şimdi ama gene kolay. Nerf yese bile çok etkilenmemiş gözüküyor. Örneğin sabahtandır mimic ile agroyu tanklatıyor, üstüne kötü oynuyor, ama gene elini kolunu sallıya sallıya boss kesiyor şurada.

(Spoiler)

Şurada ise komik bir şekilde no mimic yazmış video içeriğine :D Street Fighter oynar gibi final boss (kaç saldırı yedi öyle) kesiyor. Mimic açsa ne olur açmasa ne olur :D

(spoiler)

Mizmed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsmet
Souls-like türünde zaten seviye atlayarak çoğu statı fulleyerek oynayan çok fazla oyuncu var. Farmla Grindla oynayarak zorluğu düşürülüyor zaten bu oyunların. Elden Ring'de farmlayarak oynamış biri zaten çok zorlanmaz can barlarına baksana. Ben özellikle seviye atlamadan oynuyorum o yüzden o taban farklar çok hissediliyor ben oynarken. vigora fazladan 15 seviye vermeyince bosstan hit yemek korkutuyo insanı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmene gerek yok gir kafana göre oyna. NG+ denen bir sistem var zaten dünyayı daha zor haliyle tekrar oynayabilirsin. Sıkıştığın yerde rehber de açabilirsin ama zorunda kalana kadar bakma. Zamanla hepsine aşina olacaksın zaten. Bu oyunlar tekrar tekrar oynayıp yeni şeyler keşfedebil diye yapılıyor zaten. Takılmana bak yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,874
Üyeler
147,029
Son üye
tancu
Top Bottom