Neler Yeni

Elektrik Kesintisi

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Metin Kardaş
Bununsa sertifikası yok ama 4 adet koruması var (eğer ovp ve uvp aynı şey ise yoksa 5 tane) üstüne bir de zalman en iyi markalardan biridir önerdiğim psu laeda aklıma gelmedi az önce.
Bütçe olarak geçiyor beni evet zalman ı biliyorum iyi bir marka ama öneren kişi abdullah olunca ve senin sistemin için gayet yeterli gereksiz masraf yapmak saçma olur diyince bilemedim fsp kötü marka değil onuda biliyorum ama ikilemdeyim şimdi :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Abdüssamet Albayrak
Ho
Bütçe olarak geçiyor beni evet zalman ı biliyorum iyi bir marka ama öneren kişi abdullah olunca ve senin sistemin için gayet yeterli gereksiz masraf yapmak saçma olur diyince bilemedim fsp kötü marka değil onuda biliyorum ama ikilemdeyim şimdi :/
Hocam fsp yi araştırmak zor çünkü İnternet sitesi yok bu psu için bu biraz tuhaf bir psu ya nasıl anlatacağımı da bilmiyorum ama yani daha endüstriyel gibi diyim sen anla

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Abdüssamet Albayrak
Abi İnternet te şikayet ediliyor birisi yeni almış yanmış alet seçim senin ama dediğim gibi buranın elektrik sıkıntı :D

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Metin Kardaş
Abi İnternet te şikayet ediliyor birisi yeni almış yanmış alet seçim senin ama dediğim gibi buranın elektrik sıkıntı :D
Üni öğrencisiyim şu virüs muhabbeti olmasa parada sıkıntı yok ama şimdi ne okul ne iş ne bişey gelir yok çok aradayım bak şuan senden bişey rica edebilirmiyim 400-450 liraya iyi psu varmıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Abdüssamet Albayrak
Üni öğrencisiyim şu virüs muhabbeti olmasa parada sıkıntı yok ama şimdi ne okul ne iş ne bişey gelir yok çok aradayım bak şuan senden bişey rica edebilirmiyim 400-450 liraya iyi psu varmıdır ?
Elbette o fiyata canavar bulursan hemen bakıyorum senin için.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Metin Kardaş
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
süleyman tarık bayraktar
Bilgisayar açıkken elektrik gitmesi zarar verirmi UPS Regülatör almak sizce gereklimi ?
akım koruyucu priz almanı yada sertifikalı bir powersupply almanı tavsiye ederiz anlık gidip gelmeler yüksek elektrik akımı yüzünden donanımına zarar verebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Abdüssamet Albayrak
Bu atmış olduğun markada ne olduğu belirsiz bir markda değil mi ?
Hem bu iyi bir modeli fakat güç çıkışları senin pc ile uyumlu mu bakman lazım İnternet sitesinde vardır hadi iyi geceler hepinize.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Metin Kardaş
Hem bu iyi bir modeli fakat güç çıkışları senin pc ile uyumlu mu bakman lazım İnternet sitesinde vardır hadi iyi geceler hepinize.
Neyse teşekkürler ben yarın güzel bi psu forumu açarım bütçeyi azda olsa arttırıp o zaman tam bakarız sağol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,436
Üyeler
156,488
Son üye
Dynamictattoo
Top Bottom