Neler Yeni

En saçma utanç verici anınızı anlatın

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
dediğim gibi en utanç verici saçma disiplin anısı tüm anılarınızı anlatabilirsiniz

1.anım utanç verici:

yıl tam bilmiyorum baya geçti hesaplamaktada üşeniyorum ama sanırım 2004 5 tam hatırlamıyorum yaşımı ya 6 ya 7 3.sınıf istiklal marşı okuyoruz cuma günü ben en arkadayım en yakın arkadaşımda hemen önümde biz şakalaşıyoruz birbirimizi cimiyoruz ben istiklal marşının bitimine az kala bunun bacağını cimdim istiklal marşı bitti ben tam koşucam ilkokul hocam kolumdan tuttu sen neden arkadaşının popsunu cimiyosun dedi bende dedim hocam biz şakalaşıyoduk ben onun bacağını cimdim hocanın arkasında bir kadın vardı o cimdi diyen kadın geldi kısa saçlı güneş gözlüğü takmış ne yaşlı nede genç bir kadın hiç unutmam hayır ben gördüm işte onu taciz ediyodu işte bilmemne bilmemne bende ağlamamak için kendimi zor tutuyorum hani olur ya sinirlnirsiniz dışa vuramazsınız bağırmak istersiniz ağlayamazsınız boğazınız acır zor konuşursunuz en yakın arkadaşımı çağırdı hoca dediki seni taciz etti mi hocam dedi dahası gelmedi tamam git dedi benide kolumdan tutuyodu kolumu itip pazartesi görüşücez git dedi ben akşam ağladım sabah gitti anneme anlattım tamam dedi ben çıktım odadan pazartesi korka korka gittim hoca hiçbirşey demedi konusunu bile açmadı büyük ihtimal annem aramıştı

2.anım saçma:

yıl 2009 2010 yanlış hatırlamıyor isem 7.sınıftayım 13 14 yaşındayım öğlen tenefüsüne çıktık biz arkadaşlarım geçti sınıftaki bilgisayarın başına projeksyon vardı onu kapattılar 11 50 oynuyoruz okulda top yasak beden eğitimi harici biz okula giriyoruz çıkıyoruz sonra ebe 11 50 ye kadar saydı biz okulda saklanıyoruz tam biz kaıyoruz hala arkadaşım olan emrullahı bi abi geldi götürdü müdür çağrıyo dedi bizde gitti peşine meğer bunlar bilgisayardan forumda nasıl söylesem ayıp şeylere bakıyo işte anca böyle söylerim forumda müdür yakalamış sınıfların temizliğini kontrol ederken neredeyse tüm sınıf 33 kişiydik sınıf 13 kişi 11 50 oynuyoruz 21 kişi müdürün odasında emrullahla beraber tabi sınıfı o zamanlar ben idare ediyorum kime sorsan beni diyor bende çıktım öne dedim hocam emrullahın suçu yok o zil çaldığndan beri bizimle hoca diğer 11 50 oynayanlarada sordu emrullahı bıraktılar emrullahı çekmek için bir tuttum çocuk buz çocuk matkap gibi nasıl titriyo lavoboya gittik yüzüne su vurduk bana ağlayarak bir sarıldı allah razı olsun diye nasıl ağlıyo bende tamam geç olm saçmalama diyerek güldüm gittik meğer onlar okuldan atılcakmış ama onlar atılmamak için tüm suçu emrullaha atmışlar sadece o atılsın diye suç atmışlar o açtı baktı biz oturduk diye neyse kanıtlanınca sınıf 13 kişiye düştü 1 2 ay sonra 27 ye çıktı

anılarım bu kadar sizde anlatın 1 tane daha anım var isterseniz anlatırım bu arada ben ilkokul düz ortaokul imamhatip lise fen üni okuyorum hala boğaz içinde okuyorum o diğer anımda ortaokuldan hadi anlatın bekliyorum tüm anılarınız olr disiplin düğün okul günelik mahalle kavga her şey olur

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Birine PSU satacaktım, ben 5 dakika filan önce gelmiştim, tam adama geldim dedim bir baktım PSU evde kalmış. Sonra adama büyük bir utançla 10 dakikaya geliyorum demiştim, unuttum diyemedim desem iyi olmayabilirdi, sonrasında hızlı hızlı gittim getirdim. İyi ki bisiklet varmış, yoksa 40 dakikada anca gelebilirdim herhalde.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Utanç verici değil fakat ilkokul "öğretmenimin" apt*llığını anlatacağım. Yanlıs hatırlamıyorsam 3. sınfa gidiyordum. Hoca sınıfa kızdı işte derste konuştular diye. Son dersti, 2-3 dakika vardı zilin çalmasına herkes yerien otursun kimse ayağa kalkmasın falan dedi. Sonra yerdeki çöpü atmam için bana söyledi ben de ayağa kalktım. Ayağa kalkmamla kafana vurması bir oldu. Ne olduğunu anlamaya çalışırken neden ayaktasın dedi. Ben de çöpü at dediniz ya dedim. O da he tamam gibi bir şey söyledi. Bir insan bu kadar mı erdemsiz olabilir ya! Haksızsın özür dile bari. O hoca yüzünden okul ikincisi olmuştum 4. sınıfta. Bizim sınıftan bir çocuğa yıl boyunca toplamda 23 puan ek yaptı. Bu yüzden o birinci olmuştu. Bana yapsa o eklemeyi ortalamam 100 oluyordu. O günden beri nefret ediyorum kadından.

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Utanç verici değil fakat ilkokul "öğretmenimin" apt*llığını anlatacağım. Yanlıs hatırlamıyorsam 3. sınfa gidiyordum. Hoca sınıfa kızdı işte derste konuştular diye. Son dersti, 2-3 dakika vardı zilin çalmasına herkes yerien otursun kimse ayağa kalkmasın falan dedi. Sonra yerdeki çöpü atmam için bana söyledi ben de ayağa kalktım. Ayağa kalkmamla kafana vurması bir oldu. Ne olduğunu anlamaya çalışırken neden ayaktasın dedi. Ben de çöpü at dediniz ya dedim. O da he tamam gibi bir şey söyledi. Bir insan bu kadar mı erdemsiz olabilir ya! Haksızsın özür dile bari. O hoca yüzünden okul ikincisi olmuştum 4. sınıfta. Bizim sınıftan bir çocuğa yıl boyunca toplamda 23 puan ek yaptı. Bu yüzden o birinci olmuştu. Bana yapsa o eklemeyi ortalamam 100 oluyordu. O günden beri nefret ediyorum kadından.
hocaya ben sinir oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

o kadar mı kötü bea

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birine PSU satacaktım, ben 5 dakika filan önce gelmiştim, tam adama geldim dedim bir baktım PSU evde kalmış. Sonra adama büyük bir utançla 10 dakikaya geliyorum demiştim, unuttum diyemedim desem iyi olmayabilirdi, sonrasında hızlı hızlı gittim getirdim. İyi ki bisiklet varmış, yoksa 40 dakikada anca gelebilirdim herhalde.
dünyanın en pişman olunacak anısı olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar kötü.:D
ne ile alakalı :/

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bir de kız meselesi yüzünden çok fena dayak yiyecektim onu da anlatayım. Manisa'da oturuyorum. Budaklar biye aile gibi ama aşiret gibi birileri var. Bizim okulda da bunlarla baya yakın olan bir çocuk var. Bu çocuğun eski sevgilisiyle konuşuyoduk falan bu geldi bir uyardı, iki uyardı ben takmadım. Sonra beni teke tek çağırdı erkekler soyunma odasına geldim ben o gelmedi. Ki gelse paramparça ederdim. Noldu falan dedim uyarım var disipline gitmemek için gelmedim dedi. Dışarıda gel dedi. Çok takmadım ben bunu. Sonra ben onun eski kız arkadaşına çıkma teklif ettim. Bu duyunca kudurdu falan. Dedi ki seni evinden aldıracağım, bıçaklatacağım falan. Sonra ben de simirlendim. Karaköy'de oturuyordu sanırım oraya çağırdı. Ben de tamam dedim. Bizim sınıftan yakın bir arkadaşı vardı böyle böyle bunu arkasında birileri var mı falan dedik ona göre adam toplayacaktık. Budaklar var dedi. Biz biraz buz kestik. Sonra konuşarak anlaşmaya karar verdik :D

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ortaokulda tiyatro yapıyorduk. 1 sene boyunca hazırlandık ettik. Oyun günü gelmişti. Kabadayı rolündeyim :D . Güzel güzel oynuyorum tam role girdim falan takma bıyığım düştü. İçimden aşırı utandım ama hiçbir şey yokmuş gibi oynamaya devam etmiştim :D

Top Bottom