Neler Yeni

Epic Games'in vereceği gizemli oyun Dragon Age: Inquisition GOTY oldu.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,926
İsim
Batuhan
Benim tahminim NFS: Unbound.

16 Mayıs 18:00'da verilecek gizemli oyuna dair ipucu videosu, dün 18:00 da yayınlandı.

Johnnysins Betboo GIF - Johnnysins Johnny Sins GIFs

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Son 19 saat 30 Dakika 👀

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Mustafa
Yaa üff .s ben 1 sene önce para verip aldım umarım siberpunk olmaz çünkü ben para verdim herkes para versin. Sağdan soldan normal birine güzel bir sürpriz olacağına şirket kazansın şirket kazanmıyorsa kimse oynamasın

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
HC
Yaa üff .s ben 1 sene önce para verip aldım umarım siberpunk olmaz çünkü ben para verdim herkes para versin. Sağdan soldan normal birine güzel bir sürpriz olacağına şirket kazansın şirket kazanmıyorsa kimse oynamasın
hocam sakin cyberpunk verme olasılığı çok düşük bana sorarsan hiç yok hadi diyelim verdi olmayanlar için (örneğin me) çok güzel olur ama dediğim gibi pek sanmıyorum cyberpunk olsun rdr2 olsun bu tarz oyunları çok zor verir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son 19 saat 30 Dakika 👀
çok heyecana gerek yok bence cyberpunk vermeyecek ya sonuçta atarız kütüphaneye bir ara belki bakarız.

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Mustafa
hocam sakin cyberpunk verme olasılığı çok düşük bana sorarsan hiç yok hadi diyelim verdi olmayanlar için (örneğin me) çok güzel olur ama dediğim gibi pek sanmıyorum cyberpunk olsun rdr2 olsun bu tarz oyunları çok zor verir.
:D ben versin istiyorum zaten vermesin isteyen 1 iq lülerin yerine koymak istedim kendimi ama hiçbir açıdan mantığı yok

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
HC
:D ben versin istiyorum zaten vermesin isteyen 1 iq lülerin yerine koymak istedim kendimi ama hiçbir açıdan mantığı yok
bence bu tarz oyunları vermez dediğim gibi ama verirse de tadından yenmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ff 7 remake yada cyberpunk tahmin ediyorum
büyük ihtimalle watch dogs serisinden bir oyun verecekler.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
HC
çok garip normalde bu tarz konuların altına muhakkak biri: 'ben epic gamesde çalışıyorum yarın gta5,rdr2 verecekler gizli bilgi' tarzı bişey yazardı ama ben göremedim bu sefer eksikliğini hissettim şahsen 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
919,061
Üyeler
142,506
Son üye
LordStark