Neler Yeni

❌İndirim Bitti! EPOMAKER HEDİYELER DAĞITIYOR!!!!

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Aradığında ne dediler?
Hocam seyhan pkdmdeydi kargom aradım açmadılar 2 saat boyunca aralıksız aradım çalıyor sonra arkadaki fon müziği gidiyor bi süre sonrada kapanıyor.Bende dellendim aradım ptt genel müdürlüğü sonrada gümrüğü aradım şunu dedim ben seyhan pkdmye gitsem belgelerimi versem gümrüğe gider mi kargom dedim gider dediler bende eyvallah dedim seyhan pkdmye gittim ordada 1.30 saat kargonun bulunması için dağıtıcının gelmesini bekledim sonra kargoyu yolladım gümrüğe hayırlısı neyse o olcak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ödeyeceğim 806tl eğer ki düşerse gümrük vergisine nasıl itiraz edersiniz diye bi rehber yapmayıda planlıyorum hocam elimden geldiğince türkçem biraz kötü ama :D çünkü ben internetten araştırırken hep yarım yamalak bilgiler vardı onları derleyip toplayıp halledebildim işimi

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Aradığında ne dediler?
Hocam bu arada bilginiz olsun dilekçe vermek için illa depoya gitmeniz gerekmiyormuş ordaki ptt görevlisi bana böyle söyledi herhangi bir ptt şubesine gitsenizde olur dedi ama ilk öncelikle kargo gelince ben vergi itirazından teslim almıyorum diyip göndermeniz lazımmış ben depodan gönderttirdiğim için sıkıntı olmadı

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
Muhammed emin efe
Hocam bu arada bilginiz olsun dilekçe vermek için illa depoya gitmeniz gerekmiyormuş ordaki ptt görevlisi bana böyle söyledi herhangi bir ptt şubesine gitsenizde olur dedi ama ilk öncelikle kargo gelince ben vergi itirazından teslim almıyorum diyip göndermeniz lazımmış ben depodan gönderttirdiğim için sıkıntı olmadı
Kanka o zaman bizim burası için öyle. ISTANBUL/ESENLER semtindeyim hangi ptt'ye herhangi bir kargo ile ilgili gitsem biz sadece ufak postalara bakıyoruz dediler. Merkez postane de başka yerlere vs yolluyordu veya ugrastiriyordu. Belki sistem değişmiştir. Bu arada ben kargonun geldiği şube diye biliyordum illa merkez olmasada. Çünkü mesela ben Esenler'de olmama rağmen ptt kargolarim Topkapı'dan geliyor bana. Değişik sistemleri. Esenler kdm, Topkapı ptt'nin içinde. O kadar saçma yani.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Kanka o zaman bizim burası için öyle. ISTANBUL/ESENLER semtindeyim hangi ptt'ye herhangi bir kargo ile ilgili gitsem biz sadece ufak postalara bakıyoruz dediler. Merkez postane de başka yerlere vs yolluyordu veya ugrastiriyordu. Belki sistem değişmiştir. Bu arada ben kargonun geldiği şube diye biliyordum illa merkez olmasada. Çünkü mesela ben Esenler'de olmama rağmen ptt kargolarim Topkapı'dan geliyor bana. Değişik sistemleri. Esenler kdm, Topkapı ptt'nin içinde. O kadar saçma yani.
Olabilir hocam bende gittim konuştum bana böyle söylediler bende şaşırdım.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Düşer ama ne kadar orası soru işareti.
Valla şöyle 300tl olsa mis gibi olur hayali bile müthiş :D Ordaki abla faturada tutarı felan işaretledi inşallah ona göre işlem yaparlar

Top Bottom