Neler Yeni

❌İndirim Bitti! EPOMAKER HEDİYELER DAĞITIYOR!!!!

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
İyi valla uğraşmışlar. Bizim burda ki utanmasa çık git diyecek.
Valla kargoyu bulamadılar basta 1.30 saat dağıtıcıların gelmesini bekledim sonra ablada özür felan diledi hemen halledelim işini dedi kargoyu bulunca hatta ne zaman belli olur diye uluslararası gumrugude aradida belli değil dedi adamda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belli olsun bı vergi bı rehber hazırlayayım olduğu kadar internetteki bilgiler çok yarım ya

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
Muhammed emin efe
Valla kargoyu bulamadılar basta 1.30 saat dağıtıcıların gelmesini bekledim sonra ablada özür felan diledi hemen halledelim işini dedi kargoyu bulunca hatta ne zaman belli olur diye uluslararası gumrugude aradida belli değil dedi adamda

Belli olsun bı vergi bı rehber hazırlayayım olduğu kadar internetteki bilgiler çok yarım ya
Aynen doğru. Başkaları için iyi olur.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Görünüşe göre itiraz kabul olmuş hocam istanbul gümrüğe geri gidiyor heralde.Hadi bismillah diyelim :)

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    26 KB · Hit: 51

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,633
İsim
Oğuz Oğuz
Benim klavye geldi. Red switch istemiştim ama sesi çok az geldi. Pek hoşuma gitmedi. Bende Asus ROG red vardi. Onun sesini çok daha begeniyormusum onu fark ettim. Bende arkadaşa vermiştim klavyeyi tatile giderken kullansin diye o da çok beğenmiş. Legonun McLaren F1 legosu vardi onda. Onunla klavyeyi takaslayalim dedi. Benimde istedigim bir legoydu kabul ettim. Herkes için güzel bir takas oldu. Epomaker macerası da benim için legoyla sonuçlandı:D.

IMG_20240710_183527.jpg
IMG_20240710_183427.jpg

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Benim klavye geldi. Red switch istemiştim ama sesi çok az geldi. Pek hoşuma gitmedi. Bende Asus ROG red vardi. Onun sesini çok daha begeniyormusum onu fark ettim. Bende arkadaşa vermiştim klavyeyi tatile giderken kullansin diye o da çok beğenmiş. Legonun McLaren F1 legosu vardi onda. Onunla klavyeyi takaslayalim dedi. Benimde istedigim bir legoydu kabul ettim. Herkes için güzel bir takas oldu. Epomaker macerası da benim için legoyla sonuçlandı:D.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hayırlı olsun hocam :) Biz daha gümrük işleriyle uğraşıyoruz bakalım bizimki ne zaman gelcek.

fruko.gzz

80+ Bronze

bende böyle diyor ama ptt linkini bulamadım

Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,308
İsim
Kerem Çavuş

red switch hem hissiz hem de sessiz oluyor çok sıradan switch , ben de brownunu aldım sesi cidden çok iyi , en iyisini yapmışsın lego candır :D

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

fruko.gzz

80+ Bronze
Hocam ordaki kodu alın https://parcelsapp.com/ buraya yapıştırın sağ altta ptt takip kodu oluşmuşsa pttyi görürsünüz zaten ona tıklayın ordan pttden takip edersiniz.
hocam klavye tuşuna 502 tl vergi çıktı şaka mı?

Hocam ordaki kodu alın https://parcelsapp.com/ buraya yapıştırın sağ altta ptt takip kodu oluşmuşsa pttyi görürsünüz zaten ona tıklayın ordan pttden takip edersiniz.
keyiflerine göre rakam mı yazıyorlar

kaç para vergi ödediniz hocam

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

Yuh hocam o kadarda olamaz şaka gibi klavyelerin çoğuna 617tl çıkmışken yani aşırı fazla

Bende klavye sipariş etmiştim 806tl vergi çıktı bende ödemek istemedim gümrük vergisi itirazında bulundum şuanda kargom istanbulda büyük ihtimalle pazartesi gümrüğe ulaşır o hafta içerisindede vergisini belirlerler ise iyi olur

fruko.gzz

80+ Bronze
Yuh hocam o kadarda olamaz şaka gibi klavyelerin çoğuna 617tl çıkmışken yani aşırı fazla

Bende klavye sipariş etmiştim 806tl vergi çıktı bende ödemek istemedim gümrük vergisi itirazında bulundum şuanda kargom istanbulda büyük ihtimalle pazartesi gümrüğe ulaşır o hafta içerisindede vergisini belirlerler ise iyi olur
ne yapsam ya

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Hocam siz bilirsiniz valla klavye tuşlarına uğraşırım derseniz gümrük vergisine itiraz konusunda yardımcı olabilirim size ama uzun sürebilir bilginiz olsun.

Ben Adana'da yaşıyorum 9 yada 10 temmuz gibi itiraz ettim şuan da daha istanbul uluslararası pimde ordan gümrüğe geçicek bir 10 15 gün daha bekletir yani sizi vergi itirazı ederseniz

Top Bottom