Neler Yeni

ETH Mining Yapmak Soru

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tamamdır reis gddr6x den de uzak dur dedi ve hala aklıma takılan 3080in hangi modelini almalıyım tuf derken kart için mi dedin psu için mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

önceki sayfada 12gb 3080 15 18 k yazmışsın o fiyatlara bulabilirsem sıfır direk sipariş vereyim reis akakçeden bakıyorum 12gb en ucuz 20k dan başlıyor indirimli söylemiş olabilirsin doğru
İndirime girer büyük ihtimalle, ROG modelinin 15K olduğunu bile gördüm valla 😀

Şuan en ucuzu bu.

İndirime girer büyük ihtimalle, ROG modelinin 15K olduğunu bile gördüm valla 😀

Şuan en ucuzu bu.
reis mesela 1 ay bekledim 50k para hazırladım o zamana kadar indirim falan düşmedi fazla bu kart alınır mı yoksa asus tuf mu alayım ? ve ben bi tane daha sistem kuracaktım kardeşime bu iş olmazsa bi kartı satmıcam bi kart kaç yıl mining yapılırsa çöp olur 1 2 yıl dan bir şey olur mu

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
3060lar için dedi o zaman reis tamamdır son olarak aklıma takılan şey ondan sonra indirim bekleyip sipariş vericem youtubeda rig videolarına bakarken 2 hafta önce adam video atmış kazançları falan 3 ay içinde eth bitecek 3 ay içinde ne kasarsak kar demiş eth 2.0 gelişince kasılmıcak mı yoksa fiyatlar o zaman düşer daha da yapamazmıyız diye mi kastetmiş
2.0 ne zaman gelecek bilinmiyor, en son geçen sene gelecekti hala gelmedi. Evet gelince ETH kazımı tamamen bitecek. Aslında bitmeyecek de 1000 kat falan zorlaşacak bitti gibi olacak. ETH fiyatı ise büyük ihtimalle artar yani umarım 😅

v3ysi.alkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
veysi alkan
1 2 ay yapsam ne kadar kazandırır sistem southpaws hem deneyip öğrenmek için güzel olur diye düşündüm bence eth daha da yükselir ekran kartlarını yükselmeden sipariş edicem mining için hangi ekran kartını önerirsiniz ?
Mining İçin En İyi Kart 3060 ve 3060ti
Ama Ondan Daaha İyisi Girmemek Evde VAr Şuan Benim Ama Pişmanlık Eth Bitecek mi Dünya KAdar Hataya Düşüyür Uğraşılmaz emek İstiyor

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
reis mesela 1 ay bekledim 50k para hazırladım o zamana kadar indirim falan düşmedi fazla bu kart alınır mı yoksa asus tuf mu alayım ? ve ben bi tane daha sistem kuracaktım kardeşime bu iş olmazsa bi kartı satmıcam bi kart kaç yıl mining yapılırsa çöp olur 1 2 yıl dan bir şey olur mu
Kartı serin tutarsan ve insaflı şekilde ayarlar yaparsan (1MH fazla alacağım diye kartın suyunu çıkararak mining yapanlar var) uzun süreler mining yapar diye düşünüyorum.

2.0 ne zaman gelecek bilinmiyor, en son geçen sene gelecekti hala gelmedi. Evet gelince ETH kazımı tamamen bitecek. Aslında bitmeyecek de 1000 kat falan zorlaşacak bitti gibi olacak. ETH fiyatı ise büyük ihtimalle artar yani umarım 😅
Mining İçin En İyi Kart 3060 ve 3060ti
Ama Ondan Daaha İyisi Girmemek Evde VAr Şuan Benim Ama Pişmanlık Eth Bitecek mi Dünya KAdar Hataya Düşüyür Uğraşılmaz emek İstiyor
eth bitse başka coinler var reis benim biraz düşüncem mining bitse bile kart fiyatları artar yine zarar etmem bide şöyle bir şey var başka coinler yükselir belki mining tekrar canlanır o ihtimal de var risk almak lazım

Kartı serin tutarsan ve insaflı şekilde ayarlar yaparsan (1MH fazla alacağım diye kartın suyunu çıkararak mining yapanlar var) uzun süreler mining yapar diye düşünüyorum.
tamamdır reis son olarak o kart alınır mı diye sormuştum

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
eth bitse başka coinler var reis benim biraz düşüncem mining bitse bile kart fiyatları artar yine zarar etmem bide şöyle bir şey var başka coinler yükselir belki mining tekrar canlanır o ihtimal de var risk almak lazım

tamamdır reis son olarak o kart alınır mı diye sormuştum
Gamerock serisi iyidir indirim bulamazsan alınır.

v3ysi.alkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
veysi alkan
küçük kart alma
çünkü bazı coinlerin dig dosyası 6 gb büyük 8 den büyük ileriye dönük

ve sıfır yerine 2.el kartlara yönelebilirsin uygun düşerse hazır rig adam satıyor kredi ile falan almış ödeyemiyor gibi gibi eli sıkışık olanlar çok var

küçük kart alma
çünkü bazı coinlerin dig dosyası 6 gb büyük 8 den büyük ileriye dönük

ve sıfır yerine 2.el kartlara yönelebilirsin uygun düşerse hazır rig adam satıyor kredi ile falan almış ödeyemiyor gibi gibi eli sıkışık olanlar çok var
olabilir aslında anlayabilir miyim hangi kart temiz falan yoksa aldıgı fatura tarihinden mi yola çıkmak lazım

v3ysi.alkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
veysi alkan
olabilir aslında anlayabilir miyim hangi kart temiz falan yoksa aldıgı fatura tarihinden mi yola çıkmak lazım
aynen alınma tarihi faturası bide tr mi yurddışı mı
tr yada yurddışı senin için önemli değil çünkü mining garanti ışı oluyor zaten bildiğim ama yurddşı daha uygun

Gamerock serisi iyidir indirim bulamazsan alınır.
Reis hesap kitabımı yaptım şuan bile iyi para kazandırıyor bana göre. kartları 20k dan hesapladım 2 yılda kartın parası çıkıyor ve sonra kart başına 1k kalıyor elektrik falan düştüm psu herşeyin parası çıkıyor 2 yıla. 2 siteden hesapladım ne kadar doğru bilemem eth 9150 diyor 10 tane karta etc de 14000 diyor reis etc kasayım o zaman ?. bu arada mesela 20k ya asus tuf da alabilirim 18k ya dedigin kartı da hangisini almak daha mantıklı 2k vermeye değer mi. reis dedigin psu kaç tane 3080 besler palit gamerock bu psu ve pervane klima falan da ayarlicam elektirik falan da kesilebiliyor ara sıra jeneratör bile ayarlarım kartlar kaç yıl dayanır 2 yıl sonra bi sıkıntı olmaz herhalde.
aynen alınma tarihi faturası bide tr mi yurddışı mı
tr yada yurddışı senin için önemli değil çünkü mining garanti ışı oluyor zaten bildiğim ama yurddşı daha uygun

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,914
İsim
tümen dağ
Top Bottom