Neler Yeni

Öneri Ets 2 mutlaka al dediğiniz dlcler

akan

80+ Bronze
:D bu arada map baya zevkli maden yolunda dar kalabalık yollardan gidiyorsunuz hele basık tonajlı dorse veya çift dorse ile indiyseniz işiniz baya zor haritada baya çinli sürmeyi bilmeyen arkadaş var kanser ediyorlar milleti ama olsun her güzelin bi yamuğu vardır.
Of ya, gece gece ets oynattırmayın bana dar yol diyorsunuz kalabalık diyorsunuz öf öfffff..

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet çakır
Arkadaşlar merhabalar. Ets 2 ye bu aralar sardım yeni pcde ayrı bi iyi oluyor :) Fakat DLC'siz tadı tam çıkmıyor. İndirimde mutlaka al dediğiniz dlcler varsa yazarbilirsiniz.
Ben aklımdakileri yazıyorum hepsini %50 indirimli olarak yazıcam çünkü indirimde genelde çoğu %50 indirime giriyor;
FH,Actros,Mighty Griffin,XF,HS-Schoch,Wheel Tuning Pack = 26,5₺
Krone Trailer Pack = 3,50₺
Michelin Fan Pack = 3₺
Kabin Aksesuarı = 5₺
Scandinavia = 14,5₺
Goodyear Tyres Pack = 3₺
Bir de schwarzmüller alsammı bilemedim ama onu da sayalım = 3₺
Toplam 58 küsür yapıyor. Scandinavia dan da emin değilim
Hocam sadece haritaları al bence gerisi gereksiz ama para var diyorsan sen bilirsin

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
ets2 de 855 saati olan biri olarak kesinlikle alınması gerekenlerde senin dediğin listeye michelin tyre pack veya goodyear tyre pack eklenmesi lazım. geri kalanın pek önemi yok bence.

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Arkadaşlar merhabalar. Ets 2 ye bu aralar sardım yeni pcde ayrı bi iyi oluyor :) Fakat DLC'siz tadı tam çıkmıyor. İndirimde mutlaka al dediğiniz dlcler varsa yazarbilirsiniz.
Ben aklımdakileri yazıyorum hepsini %50 indirimli olarak yazıcam çünkü indirimde genelde çoğu %50 indirime giriyor;
Michelin Fan Pack = 3₺
Kabin Aksesuarı = 5₺
Scandinavia = 14,5₺
Goodyear Tyres Pack = 3₺
Hepsi o.O2 ben 300 tllik envanter dizmiştim 40tlye bol şans.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tunahan Murat Can
Michelin Fan Pack = 3₺
Kabin Aksesuarı = 5₺
Scandinavia = 14,5₺
Goodyear Tyres Pack = 3₺

Edit: Aldığım bilgilere göre oyunda şimdilik 6 tane harita dlcsi var (yakında 7 olacak) Eğer promods için değer diyorsanız bunları da alacağım;
Going East!
Italia
Scandinavia
Road to the Black Sea
Vive la France !
Beyond the Baltic Sea
Bunlar yaklaşık indirimde 90₺ olur. Sizce hem promods için hemde değişik yollar için değer mi?
Çok yakında gelecek olan harita DLC'si Iberia
Portekiz ve İspanya ülkelerini barındıracak. Fiyatının pahalı olması bekleniyor
selamlar kanka iyi günler. şöyle diyeyim sana promods güzel bir map eğer promods ta oynamak istersen bütün map dlc lerini alman zorunlu oluyor. Aksi takdirde sana tavsiye edeceğim dlc ler araç düzenleme dlc leri ni almandır. İberia dlc si 40 lira civarında çıkacaktır. Ve araç yapılandırma dlc lerini almanı aşırı derece tavsiye ederim (Scania, Mercedes, Daf, Volvo.) diğer dlc ler önemsiz oluyor. Diğerlerini alma. Eğer discordun varsa oradan ayrıntılı olarakta yardımcı olurum sana İsmim: TunahanMurat#1940

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
selamlar kanka iyi günler. şöyle diyeyim sana promods güzel bir map eğer promods ta oynamak istersen bütün map dlc lerini alman zorunlu oluyor. Aksi takdirde sana tavsiye edeceğim dlc ler araç düzenleme dlc leri ni almandır. İberia dlc si 40 lira civarında çıkacaktır. Ve araç yapılandırma dlc lerini almanı aşırı derece tavsiye ederim (Scania, Mercedes, Daf, Volvo.) diğer dlc ler önemsiz oluyor. Diğerlerini alma. Eğer discordun varsa oradan ayrıntılı olarakta yardımcı olurum sana İsmim: TunahanMurat#1940
isteklerin kapalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@TunahanMurat bu dlcler dışında alırsan güzel olur dediğin aklımda kalması için dlcler varmı. Mesela paint joblar ve high cargo paketleri

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,821
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom