Neler Yeni

Evde Kol Kası Nasıl Yapılır?

rıza baba

80+ Bronze

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,102
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
shake hazırla, yemek yiyor musun
Evet günde 3 öğün yiyorum ama şöyle bir durum var eskiden kilolu göbekli biriydim sonra kendim çalıştım kilo verdim kas yaptım vücudumda gözle görülür derecede kas var ama öyle kaba değil 😊 halimden memnunum ben sadece birazcık kilo açığım var evet ama kötü olduğumu düşünmüyorum o kadar da 😃

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
174 58 kilo full+full zarganayım. 5 kilo bana bile hafif. Başlangıç için iyi bence. Bana ilk başta zor geliyordu. Gerçi o zamanlar daha zayıftım :d

GodlyPain

80+ Bronze
5 kiloya fazla diyen arkadaş kaç kaldırıyor acaba. Başlangıç için 5 fazlasıyla yeterli. Güzel vücut yaparsın onunla

3xPower

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre Y.
Ağırsağlamin blog yazilarini biraz okusan daha faydali olur buraya komik seyler yazanlar var

Keyfen

80+ Bronze
iyi görünmek gibi bir hedefin varsa günde 10 saat başkası için çalıştığın gibi 2 saatte kendine ayır ve o uyuşuk vücudunu en iyi şekilde yaza hazırlama için spor salonuna yazıl evde yapamazsın bırakırsın çünkü 1-2 hafta takılır sonra aman ne uğraşcam dersin salon oldumu öyle değil yeni çevre ediniyosun gaza geliyorsun.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Evde bu iş olmaz. Spora yazılamıyosan sokakta calisthenics yap

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,068
İsim
Oozdmrsm
Arkadaşlar ben sadece evde şınav mekik ve dambıl ile çalışarak biceps ve triceps kol kası nasıl yapabilirim? Boy: 180 cm Kilo: 65 KG Yaş: 16. yani şu an zaten çok az kas var ama çok az derecede yani. Yani düzenli olarak 5 kg dambıl kaldırıp şınav ve mekik çekerek kaç ayda baya bir kol kası büyütebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Mekiğin kola etkisi yok ki

Top Bottom