Neler Yeni

Evde spor anterman programım ?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,487
İsim
Taha yücel
Evde dambıllarım var 5 kg 2 tane spor salonuna yazılcam temmuz da ama o zaman kadar evde bir şeyler yapıyorum ama düzenli yapmıyordum bu zaman kadar canım sıkıldıkca yapıyordum arada ama bir ara gögüs çalışmaya odaklanmıştım . neyse

Bugün göğüs antrenmanı yaptım ALFA diye bir kanal var ordan izleyip yapıyorum adamın 2 tane videosunu birleştirdim bütün hareketleri yaptım çok yoruldum ama baya iyi pump gördüm .

Neyse şöyle bir şey yapmaya karar verdim spora yazılana kadar elimdeki dambılla çalışmaya program çıkardım ama mantıklımı bilmiyorum

Pazartesi: göğüs antrenmanı
Salı: Kol antrenmanı
çarşamba: dinlenme
perşembe: sırt antrenmanı
cuma: bacak antrenmanı
cumartesi-pazar dinlenme

veya
pazartesi: göğüs
salı: dinlenme
çarşamba: kol
perşembe: dinlenme
cuma: sırt
cumartesi :dinlenme
pazar: bacak antremanı

veya sizin bir öneriniz varsa ben kafama göre yaptım.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Ben haftada en az 2 defa bir bölgeyi çalışıyorum çünkü 1 hafta 1 bölge için çok uzun ve bu şekilde daha çok yıprattığımı düşünüyorum.

pazarıda off day sayıyorum çünkü 1 bölge var orada.
Screenshot_20220628-195815_Discord.jpg

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Kasa çok fazla hasar evde veremeyeceğini düşünüyorum bu yüzden 3 gün dinlenmeyi fazla buldum, ayrıca günde iki bölge olarak çalışmanı öneririm.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,487
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben haftada en az 2 defa bir bölgeyi çalışıyorum çünkü 1 hafta 1 bölge için çok uzun ve bu şekilde daha çok yıprattığımı düşünüyorum.

knk ben çok hareketlerin isimlerini felan bilmediğim için ne yaptımı daha çok direk youtubeden kol antermanı yazıyorum sallıyorum alfa kanalından izleyerek yaptım bu zaman kadar genellikle iyi anlatıyor ve adamla birlikte yapıyorum adam super set felan herşeyi yapmış bende aynısını yapıyorum

WhoCares

80+ Gold
1.gün: push-Gögüs-Omuz-Arka kol
2.gün: Dinlenme
3.gün: pull-Sırt-Kol-Önkol
4.gün: Dinlenme
5.gün: legs and core-Bacak-karın

ben böyle çalışıyorum benim için ideal ve bu başlangıç seviyesi diyebiliriz.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,487
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evde spor yapılır, vücut geliştirilemez.
Knk zaten amacım uzun süre değil bayramdan bir kaç gün sonra balşıyorum 2 haftalık bir süre için

Benim bir arkadaşım var Çocuğun evinde spor salonunda ki aletler var mükemmel vücudu var :D söyleyesim geldi

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
knk ben çok hareketlerin isimlerini felan bilmediğim için ne yaptımı daha çok direk youtubeden kol antermanı yazıyorum sallıyorum alfa kanalından izleyerek yaptım bu zaman kadar genellikle iyi anlatıyor ve adamla birlikte yapıyorum adam super set felan herşeyi yapmış bende aynısını yapıyorum
Ben kendime video yapmıştım önceden onu uyguluyorum, videoyu yaptıktan sonra 1-2 haraket buldum onları kafama kazıdım videoyu tekrar düzenlemeye üşendim unutursam hangi kanalsa bulup bakıyorum.

Yaptığım video. (Video gizlide sadece bu linkle açılıyor kanala girince bulamazsın)

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
Evde dambıllarım var 5 kg 2 tane spor salonuna yazılcam temmuz da ama o zaman kadar evde bir şeyler yapıyorum ama düzenli yapmıyordum bu zaman kadar canım sıkıldıkca yapıyordum arada ama bir ara gögüs çalışmaya odaklanmıştım . neyse

Bugün göğüs antrenmanı yaptım ALFA diye bir kanal var ordan izleyip yapıyorum adamın 2 tane videosunu birleştirdim bütün hareketleri yaptım çok yoruldum ama baya iyi pump gördüm .

Neyse şöyle bir şey yapmaya karar verdim spora yazılana kadar elimdeki dambılla çalışmaya program çıkardım ama mantıklımı bilmiyorum

Pazartesi: göğüs antrenmanı
Salı: Kol antrenmanı
çarşamba: dinlenme
perşembe: sırt antrenmanı
cuma: bacak antrenmanı
cumartesi-pazar dinlenme

veya
pazartesi: göğüs
salı: dinlenme
çarşamba: kol
perşembe: dinlenme
cuma: sırt
cumartesi :dinlenme
pazar: bacak antremanı

veya sizin bir öneriniz varsa ben kafama göre yaptım.
supplement kullaniyosan üstteki neden supplementten örnek aldım cok iyi beslen aga yoksa zayıflarsın da kilonu falan bilmem ama üstteki antrenmanı ağır yaparsan off train oldum ne yaparsan yap düzenli yap dengeli beslen yeterli hocam her şekilde gelişirsin BAASSS

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Benim bir arkadaşım var Çocuğun evinde spor salonunda ki aletler var mükemmel vücudu var :D söyleyesim geldi
İlla spor salonundaki aletlerin evde olmasına gerek yok, şınav ve barfiks ile kol ve sırt yapılır birde hem ağır hem hafif dumbelim oldumu çok rahat vücut yaparsın. Takma böylelerini.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,730
Üyeler
154,455
Son üye
Kartal_27
Top Bottom