Neler Yeni

Evrime İnanıyor musunuz?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,924
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Siz kendinizi maymun olarak görüyorsanız inanabilirsiniz. Ben evrime inanmıyorum.
Maymun değilsin zaten ortak akrabasın. Ki aslında konu da gereksiz inanç meselesi değil din değil çünkü bu. Zaten belli.

Hasan344

80+ Gold

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Siz kendinizi maymun olarak görüyorsanız inanabilirsiniz. Ben evrime inanmıyorum.
Dostum evrim maymundan ibaret değil. Biz maymun değil ortak atadan bu zeka seviyesine ulaştık.

Hasan344

80+ Gold

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
İsteyenle evrimin gerçek olduğuyla alakalı tartışabilir ve birkaç kanalın videosunu yalanlayabilirim. Bir Müslüman olarak söylüyorum.
Evrim bir maymunun insana dönüşmesi değildir ki. Senin maymunlar ile ortak bir atan var bu demek. Ki sadece bir bedenden başka bedene de geçiş değil, kuyruk sokumu neden var? Eskiden kuyruğun vardı çünkü. 32 lik dişin neden çıkmıyor? Çünkü eskiden çiğ et yerken şu an etler pişirildiği veya sadece et demeyeyim pek çok insan bilmiyor neye benzediğini ben dahil :D İnanamazsın yani, din değil inanış değil bu.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,924
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
insanım fakat evrime inanmıyorum. Uzatmaya gerek olacağınıda sanmıyorum.😉
Bende sana inanç meselesi olmadığını anlatmaya çalışıyorum ya da senin inanıp inanmaman hiçbir şeyi değiştirmez ve kimsenin umrunda değil de diyebiliriz.

Hasan344

80+ Gold
Bende sana inanç meselesi olmadığını anlatmaya çalışıyorum ya da senin inanıp inanmaman hiçbir şeyi değiştirmez ve kimsenin umrunda değil de diyebiliriz.
Peki gerçekse ne değişecek? Bence hiç bir önemi yok.🙂

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
linçlenmek istemiyorum ama ciddi bir soru soracağım
cidden şuan neden yavaş yavaş insana dönüşmeye başlayan maymunlar yok
(tam anlamıyla maymundan gelmediğimizi biliyorum)

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Tamam ben inanmıyorum.🙂🙂
Kapatma kendini. Araştır ve gerçekleri öğren. Dininin bilmiyorum ama Müslüman, hristiyan ve Yahudiler (teizm) inançlarında bunu reddeden bir ayet bulunmuyor. Özellikle islamda "Allah insanı topraktan yarattı ve bu anlamayacağınız kadar uzun sürdü." ayetlerinde toprak arapça المعدنية demek. Aynı zamanda modern arapça da da المعدنية mineral de demek. İnanmıyorsan araştır. Sadece ben inanmıyorum diyerek bitmiyor iş.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
linçlenmek istemiyorum ama ciddi bir soru soracağım
cidden şuan neden yavaş yavaş insana dönüşmeye başlayan maymunlar yok
(tam anlamıyla maymundan gelmediğimizi biliyorum)
Birkaç yüzyılda gerçekleştiğini mi sanıyorsun?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,165
Üyeler
142,095
Son üye
muhammet1010
Top Bottom