Neler Yeni

Excalibur g870 alınır mı?

Emsal

80+ Silver
Tabii ki de yazacağım, dediğim gibi bu Lenovo'lar da olan yeni bir şey değil ki ? Ben İdeapad kullandım (oda arkadaşımın) 2020 modellerinden videoda size paylaştığım ufo testinden bile kötü çıkınca şok oldum. Ortada bir mağduriyet olmasına rağmen "ghosting yok" diyen sizdiniz. Takip etmediniz deyip hocam çok dikkatlisiniz mi demeliydim ? Ayrıca neden bu kadar alındınız anlayamadım. İnsanın gözünden kaçabilir böyle şeyler, çünkü paylaştığım şey bu foruma ait bile değil bende bu yüzden söyledim. Alındıysanız özür dilerim.

Ayrıca laptop güzel. Sadece ghosting ile karşılaşılabileceğini söylemek istemiştim. Dikkatli olmak lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin kullandığınızı zaten düşünmemiştim, forumda modeli kullanan kişileri etiketleyebilirsiniz. Bu sizin hakkınız ama bende halefi modelini kullandığıma göre bunun çokta bir önemini olmadığını ve konuyu gereksiz uzatacağını düşündüğümü kast ettim. Hani "beyler toplanın" tarzı konuya adam toplamak pek hoşuma giden şeyler değildir.

Konu hallolmuş zaten. :D
Alan almış laptopu artık alma demenin bir anlamı yok ki alma demem zaten. Benim de kafamda soru işareti yok yani neyi soracağım ki ? Kendiler buyursun gelsin ben yaşadıklarımı anlatırım kendilerine.
Hocam olayı adam toplamak diye düşünmek ayıp oluyor bence :)

testini yapan ve kullanan 2 arkadaş konuyu aydınlatacak nazarıyla bakmak lazım

haklı ya da haksız çıkarmak değil ki amaç

Estağfirullah hocam özürlük bir şey olmadı

Son düzenleme:
Top Bottom