Neler Yeni

Fc 24 Aliyim Mi FC 25 Bekli̇yi̇m Mi̇?

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
STEAM İNDİRİMİNDE FC24 13 DOLARA DÜŞMÜŞ SİZCE ALMALI MIYIM YOKSA FC25 İ Mİ BEKLİYİM 25 ÇIKTIĞI ZAMAN YİNE BÖYLE BİR İNDİRİM OLUR MU ACABA DİYE KARARSIZ KALDIM NAPMALIYIM SİZCE?

Ysuflix

80+ Gold
bekle derim hocam indirimden ziyade fc24 ile ilk çıkış fiyatları aynı olacakmış. sezon bitti oyunda bitti sayılır.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
kariyer oynayacaksan al tabi ki bu soruyu şuan sorduğuna göre de ut kasmıcaksındır ut kasmıcaksan 25 i bekleme bence her sene aynı kariyeri ısıtıp ısıtıp getiriolar

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tesekkurler dostum bence de beklemek en iyisi su anda ona vericegim 13 dolarla baska oyun almak daha mantıklı gibi
bekle derim hocam indirimden ziyade fc24 ile ilk çıkış fiyatları aynı olacakmış. sezon bitti oyunda bitti sayı
bekle derim hocam indirimden ziyade fc24 ile ilk çıkış fiyatları aynı olacakmış. sezon bitti oyunda bitti sayılır.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,092
İsim
Mert Metshi
fc24 bitti hocam 25 bekle

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kariyer oynayacaksan al tabi ki bu soruyu şuan sorduğuna göre de ut kasmıcaksındır ut kasmıcaksan 25 i bekleme bence her sene aynı kariyeri ısıtıp ısıtıp getiriolar
aynen muhtemelen karıyer oynarım sadece bir de evet ya o konuda haklısin oyun her sene aynı sekilde cıkıyor ama emin olamadım alıp almama konusunda belki onun yerine days gone alırım tesekkürler

Ysuflix

80+ Gold
kariyer oynicaksan bile yeni sezonda oynamanın zevki bambaşka. ve oynanışta da yenilikler olabilir. her açıdan beklemek en mantıklısı. zaten futbol seviyosan fifaya vereceğin 300-500 fazlası gözüne gelmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
miraç yavuz
sektörde onların dışında oyun yapıncısı yok ve o yüzden bu kadar rahat 0 rekabet ile oyun yapıp her sne ısıtıp ünümüze faiş fiyattan atıyorlar

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
STEAM İNDİRİMİNDE FC24 13 DOLARA DÜŞMÜŞ SİZCE ALMALI MIYIM YOKSA FC25 İ Mİ BEKLİYİM 25 ÇIKTIĞI ZAMAN YİNE BÖYLE BİR İNDİRİM OLUR MU ACABA DİYE KARARSIZ KALDIM NAPMALIYIM SİZCE?
24 bıttı bıtıcek eylulde 25 gelıyo ındırım geldıgı gıbı al

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
sektörde onların dışında oyun yapıncısı yok ve o yüzden bu kadar rahat 0 rekabet ile oyun yapıp her sne ısıtıp ünümüze faiş fiyattan atıyorlar
kesinlikle ya mecburiyetten FC alıcaz artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

kariyer oynicaksan bile yeni sezonda oynamanın zevki bambaşka. ve oynanışta da yenilikler olabilir. her açıdan beklemek en mantıklısı. zaten futbol seviyosan fifaya vereceğin 300-500 fazlası gözüne gelmez.
evet evet kesin karar verdim bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hemen gelmez 2 ay sonra felan adam akıllı ındırım gelır anca
olsun mecbur onu da bekleyecegim😄

Top Bottom