Neler Yeni

FC24 KIRILDI MI?, EA APP FİFA 23 AÇILMIYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Can inan

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Kırıldı krdşm atiyim mie
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tıklar mısın

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,153
İsim
Mert Metshi
inanma hocam kirilsa her siteye yuklenir zaten

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
hocam bize sağ ve sol bek acilinden instaya at zaten haberi görünce yönetim alır onları

pek inandırıcı gelmedi fitgirl orjinal sitesinde bulamadım fc 24 ü

ziwi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Reda Nadir
Okudum hocam, direkt zaten konuya korsan oynama diyenler gelmesin yazdığı için dedim.
Ben 22'den beri hepsini para vererek aldım hakkıma girmiyor mu o zaman?
Herkes satın almak zorunda değil herkes bir oyuna 1000-2000tl vermek zorunda değil sende crack indirseydin PC gelsin bende crack indireceğim.

NordaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Can inan

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,307
İsim
Cengiz
Okudum hocam, direkt zaten konuya korsan oynama diyenler gelmesin yazdığı için dedim.
Senin Hakkında Niye Girsin Ben Onu Anlamadım Sen Kimsin Ki Senin Millet Düşünecekte Hakkına Giriyoz Mete'nin De Dur Parayla Alak Dicek Yani İsteyen İstediği Gibi Oynasın Sana Karşı Zararı Olmadığı Sürece Ne Seni Ne Beni İlgilendirir Bu Durum

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,118
İsim
Oozdmrsm
Haklısın hocam. Ben bu sene 24 ü almadım.
Niye????
şimdi hak geçmesin diye mi diyenler olabilir ama hayır o sebepten değil.
pahalıydı yav ilk zamanlarında para denkleştiremedim. Bide bu sene almasam da olurdu çünkü geçen senenin makyajlanmış haliydi.

Senin Hakkında Niye Girsin Ben Onu Anlamadım Sen Kimsin Ki Senin Millet Düşünecekte Hakkına Giriyoz Mete'nin De Dur Parayla Alak Dicek Yani İsteyen İstediği Gibi Oynasın Sana Karşı Zararı Olmadığı Sürece Ne Seni Ne Beni İlgilendirir Bu Durum
Oyunu yapan insanın emeğini çalarak kullanmak hak değil midir hocam?? Ben şimdi senin yaptığın ekmeği senden çalsam yesem hak değil midir bu?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,307
İsim
Cengiz
Haklısın hocam. Ben bu sene 24 ü almadım.
Niye????
şimdi hak geçmesin diye mi diyenler olabilir ama hayır o sebepten değil.
pahalıydı yav ilk zamanlarında para denkleştiremedim. Bide bu sene almasam da olurdu çünkü geçen senenin makyajlanmış haliydi.

Oyunu yapan insanın emeğini çalarak kullanmak hak değil midir hocam?? Ben şimdi senin yaptığın ekmeği senden çalsam yesem hak değil midir bu?
Kankam Tamamda Senin Herşeyin Tamam Koca Şirketlerimi Düşünüyon Yani EA'in Sence Senin Parana İhtiyacı Mı Var Sana Şöyle Diyim Sen Örneğin Sen Ali Koçtan Bir Tane Ekmek Çalsan Sence Adamın Umrunda Olur Mu İstersen 500 Tane Çal Umrunda Olmaz Çünkü Onun İçin 1000 TL Gibi Paralar Elinin Kiri Yani EA'in Veya Başka Şirketlerin Çok Umrunda Olsa Dava Açar Bunu Kökten Çözerler Demek Çok Umurlarında Değil Yada Daha Gelişmiş Dosya Koruma Teknolojileri Geliştirirler

alisda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali AÇIKGÖZ
Kankam Tamamda Senin Herşeyin Tamam Koca Şirketlerimi Düşünüyon Yani EA'in Sence Senin Parana İhtiyacı Mı Var Sana Şöyle Diyim Sen Örneğin Sen Ali Koçtan Bir Tane Ekmek Çalsan Sence Adamın Umrunda Olur Mu İstersen 500 Tane Çal Umrunda Olmaz Çünkü Onun İçin 1000 TL Gibi Paralar Elinin Kiri Yani EA'in Veya Başka Şirketlerin Çok Umrunda Olsa Dava Açar Bunu Kökten Çözerler Demek Çok Umurlarında Değil Yada Daha Gelişmiş Dosya Koruma Teknolojileri Geliştirirler
Kanka herkes aynı şeyi yapınca haberide olur zararı da merak etme ayrıca oyun şirketleri crack oyun yüzünden belki %50ye vara zararlar ediyor. (Cracklerden kendilerininde haberi oluyor genelde ama reklam olsun diye şikayetçi olmuyorlar)

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Senin parana ihtiyacı olmasa oyunu beleş yapar. Çelişkilere bak.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom