Neler Yeni

Fenerbahçe 7 - 1 Konyaspor

Gif Man

80+ Gold

sekiz.8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Onur
Çok Net Pozisyonlarda Kaçtı .
aynen 2 3 net pozisyon var kaçan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ba

Bakicaz krall :) her sene ayni gazla gidiyosunuz hadi hayırlısı
:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocalarım abilerim kardeşlerim bu lig burda bitmiştir bu ligde haksız rekabet vardır her maç gelene geçene 5 atıyoruz florya ayağını denk al kardeşim.
doğrusun lig bitmiştir

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1453harun abim yine jeneriklik gol yedi ama 7 tane attıktan sonra 1 tane yiyince insan kızamıyor tabii. Daha bonucci de gelecek...

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
ne yapalım takımda adam yok gençlerle oynuyoruz
Hiç olmasınlar daha iyi diyorum o gençler dediğin torpilli zengin çocukları şimdi futbolcu olmaya çalış bakalım önüne nasıl engeller çıkıyor

-nisay

80+ Bronze
iki gün önce çanakkale savunması yapanlara bak sen, 7 yemişler. neyse daha bizle maç yapıcaksınız, eğlenin biraz.

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Kaan
Hiç olmasınlar daha iyi diyorum o gençler dediğin torpilli zengin çocukları şimdi futbolcu olmaya çalış bakalım önüne nasıl engeller çıkıyor
bilip bilmeden konuşma çocukların günahına girme o laf ettiğiniz kaleci milli takım kalecisi yıllardır ve Konyaspordaki çocukların neredeyse tamamı aktif milli takım oyuncusu

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
bilip bilmeden konuşma çocukların günahına girme o laf ettiğiniz kaleci milli takım kalecisi yıllardır ve Konyaspordaki çocukların neredeyse tamamı aktif milli takım oyuncusu
Peki milli takımın durumu ne? Zaten milli takımında alayı torpilli oyuncu ruh yok ruh ben olsam hepsini kan kusturasıya kadar koştururum gol atacak yeteneğin yoksa koşta rakipte gol atamasın milyonları cebe indirmeyi biliyorlar. Bi işçi asgari ücret almak için canı çıkıyor bunlar o paranın hakkını verebilmesi için maç sonu dediğim gibi yorgunluktan kusmaları gerekiyor

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Kaan
Peki milli takımın durumu ne? Zaten milli takımında alayı torpilli oyuncu ruh yok ruh ben olsam hepsini kan kusturasıya kadar koştururum gol atacak yeteneğin yoksa koşta rakipte gol atamasın milyonları cebe indirmeyi biliyorlar. Bi işçi asgari ücret almak için canı çıkıyor bunlar o paranın hakkını verebilmesi için maç sonu dediğim gibi yorgunluktan kusmaları gerekiyor
gir bak bakalım u17 u18 takımlarına tüm oyuncularımız çok yetenekli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom