Neler Yeni

Fitness başlangıç için protein tozu mu tavuk mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Süleyman Çakır
Merhaba, bu gün fitnesse yeni başladım. Fitness tarafında çok fazla rotein almak lazımmış öyle duydum. Protein tozu mu daha iyi olur yoksa her gün tavuk pişirip tavuk yemek mi daha iyi olur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not yaş 19 kilo 76

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
10 yılı aşkındır spor yapan biri olarak iyice araştırmanı tavsiye ediyorum tecrübeli insanların videolarini izleyebilirsin Gürar aydın tavsiye ederim özellikle.. protein tozu yetersiz protein aliyorsan tamamlamak içindir kgx2gr-2-4gr protein yeterlidir

10 yılı aşkındır spor yapan biri olarak iyice araştırmanı tavsiye ediyorum tecrübeli insanların videolarini izleyebilirsin Gürar aydın tavsiye ederim özellikle.. protein tozu yetersiz protein aliyorsan tamamlamak içindir kgx2gr-2-4gr protein yeterlidir
Bence yemeğini ye geç protein tozu yerine çok daha iyi olur ama yiyerek karşılayamıyorsan orası ayrı

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Süleyman Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bence yemeğini ye geç protein tozu yerine çok daha iyi olur ama yiyerek karşılayamıyorsan orası ayrı
Valla araştırıyorum şu an, yarın gideceğim bi program yapacaklar. beslenme programı tarzı bir şeyde yapcam dedi hoca ama tam anlamadım nasıl bir şey yapacak.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Günlük proteini tavukla karşılayamıyorsan protein alabilirsin. Karşılıyorsan gerek yok

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
Protein ihtiyacını yemeklerden alabiliyorsan kesinlikle toz moz almana gerek yok , eğer yoğunluktan vs. protein ihtiyacını yemekten alamıyorsan toz alabilirsin.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,146
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Tavuk tavuk tavuk. Kg başına 2-2.5g protein al. Kalorinin büyük kısmını karb olarak al.yağ da al kg başına 0.5g falan. Bu 2sindeki proteini toplayıp Total protein ihtiyacından düşebilirsin. Ekonomi malum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,636
Üyeler
141,467
Son üye
mathematiche
Top Bottom