Neler Yeni

Fizik dersini yapamıyorum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
agalar 10.sınıfım takdir almam gerektiği için adam gibi dersleri dinleyip evde tekrar edip eksikleri kapatarak takdir almaya karar verdim.her ders okey hepsi hallolur ancak fizik yok abi çıkamıyorum işin içinden.bugün dinleyeyim dedim hiçbirşey anlamadım hocaya sordum 9 ve 10.sınıf ilk dönem konularını hiç bilmediğimi söyledim hoca da youtubede açıp 9.sınıf ve 10.sınıf ilk dönem konularını tekrar etmemi söyledi.vip fizikten yapacam ancak konular çok fazla o yüzden ara konuları çıkarmak istiyorum.sizce 9 ve 10.sınıf ilk dönem fizikte olmazsa olmaz öğrenmem gereken konular neler?

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
agalar 10.sınıfım takdir almam gerektiği için adam gibi dersleri dinleyip evde tekrar edip eksikleri kapatarak takdir almaya karar verdim.her ders okey hepsi hallolur ancak fizik yok abi çıkamıyorum işin içinden.bugün dinleyeyim dedim hiçbirşey anlamadım hocaya sordum 9 ve 10.sınıf ilk dönem konularını hiç bilmediğimi söyledim hoca da youtubede açıp 9.sınıf ve 10.sınıf ilk dönem konularını tekrar etmemi söyledi.vip fizikten yapacam ancak konular çok fazla o yüzden ara konuları çıkarmak istiyorum.sizce 9 ve 10.sınıf ilk dönem fizikte olmazsa olmaz öğrenmem gereken konular neler?
Hocam fizik yapmak için temelini bilmeniz lazım zaten o yüzden düzgün bir şekilde tekrar yapın bence aradan çıkarmamaya dikkat edin

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,532
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Fizik çok zor ya bütün sınıf manyak gibi fizik dersinde herkes o sorudan öteki soruya atlıor yaw ben hiç bişey anlamıordum ya hocayla beraber bile çözüm yaparken evt hcm tm anladım diyordum oysaki anlamıordum matamatikte zordu lisede o neydi abi inanılmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fizik yapmak için temelini bilmeniz lazım zaten o yüzden düzgün bir şekilde tekrar yapın bence aradan çıkarmamaya dikkat edin
hocam 10.sınıf ilk dönemden basıncı komple bitireceğim ama 9.sınıftaki temel konular ne bilmiyorum.9.sınıftaki en önemli temel konular neler

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Sefa
Fiziği TYT çalışırken öğrenmiştim. Zaten 10. sınıf da bitince tyt konuları da tamamlanmış oluyor. Zamanın varsa TYT fizik olarak bakabilirsin hocam. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi temelini de oluşturmuş olursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fizik çok zor ya bütün sınıf manyak gibi fizik dersinde herkes o sorudan öteki soruya atlıor yaw ben hiç bişey anlamıordum ya hocayla beraber bile çözüm yaparken evt hcm tm anladım diyordum oysaki anlamıordum matamatikte zordu lisede o neydi abi inanılmaz
matematik yapabiliyorum ama hiçbirşey bilmediğim için fizik yapamıyorum

LethaX

80+ Bronze
Valla bende fizik anlamayanları anlamıyorum formüle dayalı oluyor genelde hiç 70 altına düşmedim Allah'a şükür.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,532
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Hocayada diyordum hcm ben bunu anlamıorum anlatırmısınız die ama 5 6 kere anlattı artık ayıp olmasın die anladım evt hcm felan yapıyordum fenaydı ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özil Fanı Bir Genç
Fiziği TYT çalışırken öğrenmiştim. Zaten 10. sınıf da bitince tyt konuları da tamamlanmış oluyor. Zamanın varsa TYT fizik olarak bakabilirsin hocam. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi temelini de oluşturmuş olursun.
hocam bana sıkıntı yok ancak 90 tane video koymuş.ben 1 ay sonra yazılıya gireceğim zaten o yüzden şu anlık öğrenmem gereken konular neler onları bilmem lazım kalanları yaz ayında hallederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Matematik nasıl yapabiliyorsun biraz bahseder misin ?
aga bildiğin yapıyorum dinleyip anlıyorum çoğu soruyu çözüyorum sınavlarıım iyi

Top Bottom