Neler Yeni

Forumda Siyasi Konular Kısmı Açılması Talebi

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Kavga üstüne kavga çıkar. O yüzden bence açılması gereksiz.
Burası bir forum. Burada tartışma olur. Bakın kavga demiyorum, tartışma diyorum. Bazı insanlar tartışmayı bilmiyor!
X forum, kişi bilgisayar topluyor yine kavga. Korsan muhabbeti, yine kavga.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kısmi olarak gündem konusunda konuşulabilir. Fakat gelmesini pek uygun görmüyorum. Bolca tartışmalar olacaktır.

Komando41.

80+ Silver
Düzgün bir biçimde tartışma olsa açıldığı gibi toxic kavgalar başlar

• Beğen
Reaksiyonlar: EDXw

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Hakaret gibi unsurları içermeyecek şekilde herkesin kişisel görüşünü yansıtıp bir şeyleri insanlara aktarabilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü forumdakilerin yaşlarının büyük ölçüde -18 olması sebebiyle önümüzdeki seçimde çoğu oy verecek ve ülkenin geleceği belki de siyasetten hiç haberdar olmayan bu arkadaşlarımızda saklı. Siyasetle bilgisayar vb. işinin alakası yok diyecek arkadaşlar için , bu fiyatların en büyük sebebi siyasi durumlar ne yazık ki. Büyük ihtimal kabul edilmez fakat yine de ben bir öneri olarak sunmak istiyorum.
Konu dışı açılır fakat siyasete girmeyin kavga, tartışma çok olur.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,577
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,
Ya bence forumda hiç siyaset konuşulmamalı çünkü ipin ucu kaçıyor. Dün Boğaziçi Üniversitesindeki olaylar için bir konu açılmıştı konun devamı FETÖye kadar uzandı. Yok şu kişi eskiden samimiymiş vb. vb. Bence teknoloji forumuna siyaset karışmamalı.

• Beğen
Reaksiyonlar: EDXw
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Emre
Hakaret gibi unsurları içermeyecek şekilde herkesin kişisel görüşünü yansıtıp bir şeyleri insanlara aktarabilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü forumdakilerin yaşlarının büyük ölçüde -18 olması sebebiyle önümüzdeki seçimde çoğu oy verecek ve ülkenin geleceği belki de siyasetten hiç haberdar olmayan bu arkadaşlarımızda saklı. Siyasetle bilgisayar vb. işinin alakası yok diyecek arkadaşlar için , bu fiyatların en büyük sebebi siyasi durumlar ne yazık ki. Büyük ihtimal kabul edilmez fakat yine de ben bir öneri olarak sunmak istiyorum.
kaWga

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,980
Üyeler
141,915
Son üye
ZwGaels
Top Bottom