Neler Yeni

Fotoğraf editi için tablet

Temberi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
yiğit erden
Bütçe
800
Fotoğraflarımı editlemek için renk doğrulu yüksek bir tablet arıyorum ekranı daha büyük diye bilgisayar her an yanımda olamıyor ama tablet olabilir illa öyle mükemmel bir şey olmasına gerek yok yani instagram birde fotoğrafçılık uygulamalarım olacak 32 gb olursa iyi olur ama 16 gb yada okeyim bütçe 700 - 800 daha üstü olmazsa sevinirim yaza kadar biriktirip alabilmem için

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Fotoğraflarımı editlemek için renk doğrulu yüksek bir tablet arıyorum ekranı daha büyük diye bilgisayar her an yanımda olamıyor ama tablet olabilir illa öyle mükemmel bir şey olmasına gerek yok yani instagram birde fotoğrafçılık uygulamalarım olacak 32 gb olursa iyi olur ama 16 gb yada okeyim bütçe 700 - 800 daha üstü olmazsa sevinirim yaza kadar biriktirip alabilmem için
O bütçede o özellikteki tablet imkansız gibi bişey.

Temberi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
yiğit erden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O bütçede o özellikteki tablet imkansız gibi bişey.
Biliyorum ancak ben şey demek iatedim yani rami falan düşük olsun ekrana önem verin yada en iyisi 700 800 e bir tabley çnerin ben bakıyım

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
İkinci el kutusu açılmamış tabletler oluyor, internetten daha uyguna satılıyor.
Ben şu tableti kutusu açılmamış şekilde 900'e satmıştım.
Bu tarz bir şey alabilirsiniz.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
800-1000tl ye samsungun cihazlarına bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
800-1000tl ye samsungun cihazlarına bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekranı büyük olsun demiş 8" 3GB Ramli bir şey önermişsin.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ekranı büyük olsun demiş 8" 3GB Ramli bir şey önermişsin.
dandik marka bi tabletim vardı 10.2'' her zaman kasım kasım kasılıyordu. her şey ekran büyüklüğü değil. samsungu tercih ederdim.

Top Bottom