Neler Yeni

FSR 2 to FSR 3 modu nasıl yapılır ?

NZXT

80+ Bronze
Arkadaşlar selam. Biraz anlamadım fsr 2 to fsr 3 modu açmayı da.Şu liste neyi gösteriyor biraz aydınlatabilirmisiniz tam anlayamadım
Ve ekran kartım mx330 fsr 3 frame generation çalışıyor diye biliyorum bu kartta ama dss fg çalışmıyor.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Yusuf Kaplan
Arkadaşlar selam. Biraz anlamadım fsr 2 to fsr 3 modu açmayı da.Şu liste neyi gösteriyor biraz aydınlatabilirmisiniz tam anlayamadım
Ve ekran kartım mx330 fsr 3 frame generation çalışıyor diye biliyorum bu kartta ama dss fg çalışmıyor.
modu kurduktan sonra ayarlardan dlss acman lazım. oyel acmıs oluyorusn fsr3 ten fgı. ama dlss calısmıyor demıssın kartta. ozellık bakımından yoksa orasını cozemezsın dıye bılıyorum.

NZXT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
modu kurduktan sonra ayarlardan dlss acman lazım. oyel acmıs oluyorusn fsr3 ten fgı. ama dlss calısmıyor demıssın kartta. ozellık bakımından yoksa orasını cozemezsın dıye bılıyorum.
şu videoda gördüm mx350 kullanan biri yapabilmiş hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendeki mx330 ile de çalışır mı yani
@Cormack siz ne düşünüyorsunuz hocam çalışır mı ?.

Son düzenleme:

Cormack

80+
şu videoda gördüm mx350 kullanan biri yapabilmiş hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendeki mx330 ile de çalışır mı yani
@Cormack siz ne düşünüyorsunuz hocam çalışır mı ?.
Fsr üstünden çalışan modla çalışır diye düşünüyorum ama ne kadar verimli olur bilemem

imosystem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bruce Wayne
O liste hangi oyunlarda fsr özelliğinin bulunduğunu gösteriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,287
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom