Neler Yeni

GTX 1000 ve RX 500 Serisi Kartlar İle FSR 3 Frame Generation Denendi ! (Sonuçlar İyi Duruyor)

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
Sen ne yaşıyon lo çok öveceğimden değil fakat adam eski kartlara bile fsr özelliğini verdi. Bu ülke de eski kart kullanan çok kişi var ben kartımı 6-8 ay önce 2060 la değiştirdim ki o bile eski artık. Bununla dalga geçmek saçma bir şey dlss in gerisinde kaldığını herkes biliyor. Bu çok normal şuanda.
Bu arada amd bile olsa gtx 1060 gibi eski kartlara artık fg vermemesi gerekmete adamların kar etmesi gerekiyor. Eğer böyle bir şey yapmış olsa çok bir şey kaybetmez ama şuanda artık neredeyse alınmayan kartlara bu özelliği verseydi. Yeni kartlara çok ilgi kalmazdı.
Yaw olm Nvidia daha eski kartlarına destek vermezken AMD Nvidia'nın kilere veriyor işe bak

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Halit KÖK

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Bende rx 6600 kullanıyorum. Ne sorunu var ki bu kartın ben bir sorun yaşamadım, yaşamıyorum. Hani daha eski modellerini kullandım sorun çektim desen rx 580 gibi anlarım ama rx 6600 den bahsetmen tuhaf oldu.
Bende sorun yaşadım bu arada alakası yok yani. Sözde 6000 serisinde bitmişti sorunlar. Tamamen şans işi olduğunu düşünüyorum. Sorunsuz diyende fanboydur bana göre. Sırf sen veya bir başkası sorun yaşamadı diye sorunsuz olmuyor bu kartlar. Sorun yaşayan olduğu kadar yaşamayan da var. Parası olan adamın AMD ile işi olmaz. Zamanında 2k fazla verip 3060 almadığıma yanıyorum. Neyse bir daha bulaşmayacağım böyle bir markaya zaten. İsterseniz beni fanboy olarak nitelendirin umrum dışı. Sorun yaşayıp yazıyorum bunları yaşamayan bilemez. İşlemcilerine laf yok bu arada ama AMD ekran kartı işini beceremiyor. En yakın zamanda kurtulmayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende sorun yaşadım bu arada alakası yok yani. Sözde 6000 serisinde bitmişti sorunlar. Tamamen şans işi olduğunu düşünüyorum. Sorunsuz diyende fanboydur bana göre. Sırf sen veya bir başkası sorun yaşamadı diye sorunsuz olmuyor bu kartlar. Sorun yaşayan olduğu kadar yaşamayan da var. Parası olan adamın AMD ile işi olmaz. Zamanında 2k fazla verip 3060 almadığıma yanıyorum. Neyse bir daha bulaşmayacağım böyle bir markaya zaten. İsterseniz beni fanboy olarak nitelendirin umrum dışı. Sorun yaşayıp yazıyorum bunları yaşamayan bilemez. İşlemcilerine laf yok bu arada ama AMD ekran kartı işini beceremiyor. En yakın zamanda kurtulmayı düşünüyorum.
Halen daha sorunsuz olduğunu düşünüyorsanız buyrun açtığım tonla konulara bekliyorum sizi. Boş yere söylemiyorum bu yazdıklarımı.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Myscherzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aydın BEKOĞLU
Instagram
bekogluaydin
Steam
myscherzotr
Facebook
myscherzo
Twitter
Myscherzo
Rx 5500xt 4GB ekran kartımda da fsr3 ve fg olacak o zaman. İnşallah olur şuan ekran kartı değiştirecek param yok.

batuu123

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

Halen daha sorunsuz olduğunu düşünüyorsanız buyrun açtığım tonla konulara bekliyorum sizi. Boş yere söylemiyorum bu yazdıklarımı.
o kadar haklısın ki anlamıyorlar.. sorunların çözüldüğü falan yok şu an 4070ti li sistemim kargoya verilse de kurtulsam şu lanet karttan diye iple çekiyorum.. bunlara sorsak aynı fiyata 7900xt önerirlerdi :D ray tracing açamıyım dlss 3.5 açamıyım nvidia reflex, ansel gibi şeyler kullanamıyım üstüne de driverler her güncellemede sorun cıkarsın pc donsun kapansın vs.. valla 7900xt alacağınıza çok rahat 4070tili sistem alabilirsiniz 7900xt daha pahalı zaten tekli satışta bile, 7700 xt yerine 4060ti, 7800xt yerine de 4070 alınabilir aynı paralara..

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Ömer
zaten amd kullanmak zorundaydım 1.5 yıldır... rx 6600 var kullanmayan bilemez çektiğim çileleri.. rtx 4070ti aldım kurtuldum kargoda şuan gelsin bunun yüzüne bakmam
4070ti ile rx6600 ü karşılaştırman zaten baştan aşşaği bi saçmalık

batuu123

80+ Bronze
4070ti ile rx6600 ü karşılaştırman zaten baştan aşşaği bi saçmalık
karsılastırmıyorum kanka ofiste gt 1030lu sistem var o bile 7 yıldır 1 kez ne driver sorunu ne donma sorunu ne mavi ekran ne wattman ne baska bir şey yasattı ama bu lanet kart her seyi yasattı ben burada nvidiaya gectigimi soyledım 1030 da olsa 4070ti de olsa sorunsuz güzelce akıyorsun

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
AMD oyun piyasasının Android'i 👍 düşük bütçeli bir insan çok kolay şekilde sağlam kartlara erişim sağlayabilir ki fsr 3.0 çamur gibi olduğunu herkes biliyor ama 30 FPS almak yerine 80 100fps almak daha mantıklı 👍 bu yüzden AMD genel olarak orta gelirli ya da pahalı kartlara erişimi olmayan insanlara yönelik seri çıkartıyor. Nvidia ise bu piyasanın Apple serisi diyebiliriz 👍 pahalı ve herkesin ulaşması zor ama yazılım olarak ios gibi sorun çıkarmaz ve end game sistemlerin vazgeçilmezi. 4090 serisi bunun kanıtı zaten.
Burada fan boy yapmak yerine bütçesi kimin neye yetiyorsa onu alması daha mantıklı 👍 herkes 50 60bin TL bir karta verecek gücü yok bu yüzden bütçeniz düşük ise AMD almanız Nvidia kartlardan daha mantıklı ama 100 120k bütçeniz varsa Nvidia alırsınız 👍

ekmek17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
furkan kaya
Fakat testlere göre GTX 1000 ve RX 500 seriside destekliyor FG :D. Hatta daha eski kartlarda bile bişeyler yapılabilir belki. Bu konuda eğer oyun yapımcıları oyundaki ayarlarda bir engel koymassa bu eski kartlar ile güncel oyunları 60 FPS rahatça oynamak mümkün olucak gibi gözüküyor :D.
Benim kastetiğim şey de bu 😃. Eğer adamlar bu eski kartlara gidip fg verseydi hatta daha eskilere verseydi😃 adam oynayabileceği için istediği oyunu gidip onu alır😃. Yeni kartlara önem kalmazdı 😃.

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
cagari
beyler online oyunlarda ban sebebi olurmu sizce

Top Bottom