Neler Yeni

FSR 3 BALONU PATLADI !!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
daha almadım 4070 veya 4070ti li sistem alıcam bu hafta içinde hiçbir şeyin tribinde değilim bilinçli bir kullanıcıyım dişe dokunmayacak kadar az daha para verip bir sürü nimetten faydalanamayı seçiyorum siz de 10fps fazla veriyo fsr 3 cart curt gelecek diye kendinizi avutun
Ama hocam şimdi benim 4070e çıkabilme gibi bi lüksüm yok. Geçen bi sistem indirime girdi 3070ti onu zar zor aldım. Herkesin bütçesi sizinki kadar olmayabilir. Benim kartımın zorlandığı yerde açarım özelliği. Biraz grafiklerden feragat edip. İsterdim ki Nvidia da 3000 serisine entegre bir şekilde çıkarsın bu özelliği ama yapmadılar. Tabi yüksek bütçeli sistemlerde sizin dediğiniz doğru 4070 veya 4070ti alma imkanı varken 7800xt alınmaz bence o konuda hak veriyorum. Bu Amdnin sunduğu özellik sanki daha çok eski grafik kart kullanıcılarına yaradı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Ömer Seyfettin Yavuzyiğit
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Yazılım
Ama hocam şimdi benim 4070e çıkabilme gibi bi lüksüm yok. Geçen bi sistem indirime girdi 3070ti onu zar zor aldım. Herkesin bütçesi sizinki kadar olmayabilir. Benim kartımın zorlandığı yerde açarım özelliği. Biraz grafiklerden feragat edip. İsterdim ki Nvidia da 3000 serisine entegre bir şekilde çıkarsın bu özelliği ama yapmadılar. Tabi yüksek bütçeli sistemlerde sizin dediğiniz doğru 4070 veya 4070ti alma imkanı varken 7800xt alınmaz bence o konuda hak veriyorum. Bu Amdnin sunduğu özellik sanki daha çok eski grafik kart kullanıcılarına yaradı.
kesinlikle zaten bütçeye göre her şey ve hiçbir şekilde hatalı bir seçim olmadı beleşe geldi sistem çünkü resmen. Bende satmaktan vaz geçtim zaten ekran kartı geldikten sonra iyiki satmamışım

batuu123

80+ Bronze
aynen tam olarak düşüncelerimi özetlemişsin..

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
kesinlikle zaten bütçeye göre her şey ve hiçbir şekilde hatalı bir seçim olmadı beleşe geldi sistem çünkü resmen. Bende satmaktan vaz geçtim zaten ekran kartı geldikten sonra iyiki satmamışım
Pişman değilim gayet memnunum :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Yazılım
Pişman değilim gayet memnunum :)
zaten o işlemciye en makul kart 4070 olsa besleyemezdin ki hatta 3070ti bile besleyemiyor. Ben ondan OC yaptım besliyor artık.Birazda şanslı biriyim herhalde kaliteli silikon geldi.Şimdi de gelir oc mi hahaha işlemciyi ömrünü bitirdi diyenler :D

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
zaten o işlemciye en makul kart 4070 olsa besleyemezdin ki hatta 3070ti bile besleyemiyor. Ben ondan OC yaptım besliyor artık.Birazda şanslı biriyim herhalde kaliteli silikon geldi.
Hocam ben pek anlamıyorum monitör gelsin benim bana da şu oc işini yapalım :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Yazılım
Hocam ben pek anlamıyorum monitör gelsin benim bana da şu oc işini yapalım :)
hocam sizde stok soğutuc vardı sanırsam o size şuanlık gitmez ama soğutcu taktığınızda iletişim adresimi biliyorsun zaten tak yaz ben sana yardımcı olurum.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
ERWREWDWDWWD.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Yazılım

forvet09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet KAvalcı
technopatın dlss 3.5 videosunu izlememişsin o halde. saf güçten bile daha iyi görüntü sağlıyor? amd bunun yanından bile geçemezken utanmadan görüntüyü bile bozuyor.Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

sonra arada ki 2-3k fiyat farkı niye var diyorlar e işte bunlar yüzünden var, tüm bunlar da yetmezmiş gibi ray tracing performansı da neredeyse 2 kat daha iyi donanım yüzünden
Fsr 3 coşmuş evet. F.G ile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Yazılım
Bu arada videoya devam ettirdimde fsr3.0 nvidia ekran kartında daha iyi çalışıyor ya :D
AMD senden Allah razı olsun bu nasıl bir krallıktır 3000nesili hem canlandırdı hemde bizi amd ekran kartlarından uzağa itti

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,324
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Kudurtucu kral geri geldi full makara xD

Leaden_Viever

80+ Bronze
aynen tam olarak düşüncelerimi özetlemişsin..
Knk ya sen al ekran kartını paşa paşa kullan 2 sene sonra rtx 5000 serisi çıkar yok dlss 4.0 cart curt bu özelliği de 4000 serisine vermez senin gibi fabboyları yeni ekran kartı almaya zorlar paran varsa al
Fanboyluğına devam et yakında paranı bitirirsin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom