Neler Yeni

Galatasaray:0-Beşiktaş:5

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

~helloworld

80+ Bronze
oha lan 5 sıfır ne aslkdşalskdşlaskdşsak beşiktaştan beklemezdim fena dağıtmış. Konu troll sandım ulan helal olsun valla .

oha lan 5 sıfır ne aslkdşalskdşlaskdşsak beşiktaştan beklemezdim fena dağıtmış. Konu troll sandım ulan helal olsun valla .
Valla gerçek Allâh Mustafa Hekimoğlu'na nazar değdirmesin temiz bir gol attı kendisini tebrik eder kariyerinin devamında başarılar dilerim çok iyi oyuncu Haaland'da bile olmayan bir potansiyel var bu çocukta hatta Arda Güler'den daha fazla paraya gidecek Avrupa'ya buraya yazıyorum

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Yusuf Kaplan
Okan Buruk hocamı bir maç üzerinden değerlnedirme yapılmamalı. babası da 6-0 yenılmıstı :DDDDD

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,311
İsim
uwu
bir rivayete göre fotoğraftaki şahıs maçtan sonra Okan buruk

1722714931161.jpeg

Okan Buruk hocamı bir maç üzerinden değerlnedirme yapılmamalı. babası da 6-0 yenılmıstı :DDDDD
Dalga geçmekte üstüne yok bu Fenerlilerin valla ama haklısınız yinede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 maç üzerinden değil şu Qarabağda ki Kurbanovla bu y**ağı kıyaslamaları yok mu şimdi onlara sövüp geliyorum adam 13 milyonluk Karabağ ile Koskoca Leverkusen'i 1 golle elinden kaçırıyor keşke o bizi yönetse hem daha az maaş alıyor Okan Buruk gibi bir balona 3 milyon euro yıllık vereceğime Qurbanov'a veririm 3 milyon euro'yu.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,038
Üyeler
151,157
Son üye
mirac100
Top Bottom