Neler Yeni

🔥İndirim Galaxy Store Uygulama İci Alımlarda %90'a varan İndirim (3 Ay Boyunca )

Palo DAYI

80+ Gold
Yaramaz kanka oyun samsungun storeunda olması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satın alım yapabileceğimiz çok seçenek yok anlamında. PUBG ve Fortnite dışında satın alım yapabileceğin oyun yok mağazasında yani vardır da illaki hayatımda görmediğim oynamadığım oyunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu bende yapıyordum sıkıldım artık işime yaramayacağını düşündüm sildim oyunu falan.
Pubg severler için bulunmaz nimet gibi birseydir herhalde :) en son geçen yukliyim dedim Oyna en son 7 sene önce girmişim sonra bidaha sildim :) :)

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
Pubg severler için bulunmaz nimet gibi birseydir herhalde :) en son geçen yukliyim dedim Oyna en son 7 sene önce girmişim sonra bidaha sildim :) :)
Benimde olmuştur baya arada ytde görüyorum canavar falan vardı oyunda başka videoda duvar falan koyuyolardı anlamadım napmışlar.

Palo DAYI

80+ Gold

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
Fortnite indirdim şimdi ne yapmam gerekiyor
Epicten fortniteı başlatıcan işte parayla alınan bir paket seçiceksin(yada direkt coin alıcaksın) savaş bileti falan olmuyor söyliyim. Kuponu aldıysan zaten ödeme ekranında seçebiliyorsun.

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Epicten fortniteı başlatıcan işte parayla alınan bir paket seçiceksin(yada direkt coin alıcaksın) savaş bileti falan olmuyor söyliyim. Kuponu aldıysan zaten ödeme ekranında seçebiliyorsun.
pcde geçiyor mu o

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Beguile
1000 mi almak daha mantıklı

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
1000 mi almak daha mantıklı
Ben yaptığım vakitlerde mağazada en altta iniyordum paketler oluyor orda bazen değişiyor falan işte oralara 170 tllik falan paketler gelince alıyordum hem vbucks hemde skin veriyorlardı

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Beguile
Ben yaptığım vakitlerde mağazada en altta iniyordum paketler oluyor orda bazen değişiyor falan işte oralara 170 tllik falan paketler gelince alıyordum hem vbucks hemde skin veriyorlardı
Günlükmü yenileniyor orası ona göre bekleyeyim paket daha mantıklı gibi

Top Bottom