Neler Yeni

Galiba Kilo Alamıyorum

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
anlatmaya çalıştığım bu rıza kayaalpe benzetiyor arkadaşlarım vicut tipi olarak ama yukarda fazla bişey anlamayan arkadaşlar nasıl fit olyon falan diye yorum atmış xD
Mesela ben 16 yaşındayın 1.80'im ve 78 kiloyum. Ancak bu kütlenin çoğu yağ olduğu için kilolu gözüklüyorum.
O adamların kilolu olması gücünden değil adamlar sadece performans çalışıyorlar deadlift bench sukuat estetik çalışmıyolar + olarak çok fazla yiyorlar
Evet hocam. Ben de ondan bahsediyorum. 300 şınav çektiğinden bahsediyor. Ve kütlesinin iri olduğunu söylüyor. Örnek vermek amacıyla o insanlardan bahsettim. Onlar da genel olarak kilolu ancak güçlü/dayanıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kağan KAYA
Mesela ben 16 yaşındayın 1.80'im ve 78 kiloyum. Ancak bu kütlenin çoğu yağ olduğu için kilolu gözüklüyorum.

Evet hocam. Ben de ondan bahsediyorum. 300 şınav çektiğinden bahsediyor. Ve kütlesinin iri olduğunu söylüyor. Örnek vermek amacıyla o insanlardan bahsettim. Onlar da genel olarak kilolu ancak güçlü/dayanıklı.
hele şükür beni anlayna bi adam be adamsın kardeşim dediğim şey bu ya iriyim diyorum kaslıyım diyorum adamların aklı almıyor

ust4

80+ Bronze

hocam 14 yaş 1.70 boy 60 kilo nasıldır?

VitoScaletta

80+ Gold

biz çok ağır kilo girmek için sürekli kalori arttırmaya çalışıyoruz zaten çok ağır kilo girdiğinden kas kütlesi artıyor onun üstüne su + yağ koyunca da iri gözüküyoruz sebebi bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

biz çok ağır kilo girmek için sürekli kalori arttırmaya çalışıyoruz zaten çok ağır kilo girdiğinden kas kütlesi artıyor onun üstüne su + yağ koyunca da iri gözüküyoruz sebebi bu
genetikte irilik yoksa ama sporla çok dehşet değişmez

genetikte irilik yoksa ama sporla çok dehşet değişmez
genetik çok önemli

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Konu açılmasa kimse nasılım/kilolu muyum diye sormayacakmış :)
16 yaşındayım 1.81 boyundayım 78-79 kiloyum normal midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Kazım Halil
yaş 16-17
kilo 66kg
boy 179cm
Sizce biraz zayıf mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kağan KAYA
Konu açılmasa kimse nasılım/kilolu muyum diye sormayacakmış :)
16 yaşındayım 1.81 boyundayım 78-79 kiloyum normal midir?
dostum o senin vicuduna göre eger hantalsan şınav mekike çekemiyorsan haraketlerde zorlanıyorsan kötüdür bu ama mesela kendimden ornek vereyim ben 1 75 im 87 kg falanımdır 88 sağ tek kol şınav bile çekiyorum 20 taneye yakın çünkü vaktinde spor yaptımvicudum fit duruyor

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
kilo : 90 (102'den düştüm)
Boy : 187

VitoScaletta

80+ Gold
dostum o senin vicuduna göre eger hantalsan şınav mekike çekemiyorsan haraketlerde zorlanıyorsan kötüdür bu ama mesela kendimden ornek vereyim ben 1 75 im 87 kg falanımdır 88 sağ tek kol şınav bile çekiyorum 20 taneye yakın çünkü vaktinde spor yaptımvicudum fit duruyor
şınav çekince fit olmuyosun foto da atmadın instaya ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,531
Üyeler
156,511
Son üye
Cisseko
Top Bottom